Yeni nesil gençler; Gayleri Seviyoruz

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;NKZq1w4EPCw]http://www.youtube.com/watch?v=NKZq1w4EPCw&feature=fvwrel[/video]

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Bir kız gay seviyor diye bunu bütüne yayarak yeni nesli gençler demek ne kadar doğrudur?

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
paylaşman sayesinde izledim nette manyak bu insanlar ya sanal malzeme olup belki ünlü olurum hevesiyle neler yapıyorlar

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bu ve bunun gibiler kadınım diye piyasaya çıkarsa gidipte kimseye sen neden gay oldun demek abesle iştigal bence :)

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ünlü oldun el salla demek lazım susması için.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ünlü oldun el salla demek lazım susması için.
ünlü olmayı bırak teşvik ettiriyor insanları
normal birşeymiş gibi karşılıyor...
iyice zıvanadan çıktı bunlar kafir bile bu kadar kötüsünü yapmaz...

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Konusunun bile yapılması yanlış kendi reklamını yapmaya çalışan vucudu büyümüş beyni ergen bir tip..

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
[video=youtube;NKZq1w4EPCw]http://www.youtube.com/watch?v=NKZq1w4EPCw&feature=fvwrel[/video]
bu videoya tek yorumum hayvanlar sizden daha medeni.
daha önce şu türk kızları hakkında konu açmıştım bu konu iyice tartışıldı vs vs
yine tekrar söylüyorum bu kız milletine ve bu tarzdaki erkek akılsız gençlere
tam bir şerefsizsiniz şerefsiz demekten daha ağır hakaret edesim geliyor.
[video=youtube;z_FMzbS30WA]http://www.youtube.com/watch?v=z_FMzbS30WA[/video]
arkadaş cevap vermiş

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Kardeşim yine sen yine saçma bir konu daha. Sana ne kimin neyi sevdiği insanları neden ötekileştirmeye çalışıyorsun ki? Toplumda ikilik yaratmaya çalışıyorsunuz. Türk-Kürt ayrımcılığından sonra yeni trend bu herhalde. Gay olanlar insan değil mi? Hangi çağda yaşıyoruz hala orta çağ düşüncelerindesiniz aşın bunları artık. Kimsenin tercihleri kimseyi ilgilendirmediği gibi kimsenin hayat tarzına müdahale etmeye de kimsenin hakkı yok benim anlamadığım insanlar neden kendi işlerine bakmazlar da sürekli başkalarının hayatlarıyla uğraşırlar? Ben de gay hayat tarzını onaylamıyorum ama karşı da değilim ve polemik konusu da yapılmamalı herkes saygılı olmalı bir birey olarak. Günahsa günahı onların boynuna Türkiye namus ve ahlak bekçilerinden geçilmiyor. Farklılıklara, çok sesliliğe tahammülü olmayan yerler hiçbir zaman ilerleyip gelişemez bu böyle biline.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Kardeşim yine sen yine saçma bir konu daha. Sana ne kimin neyi sevdiği insanları neden ötekileştirmeye çalışıyorsun ki? Toplumda ikilik yaratmaya çalışıyorsunuz. Türk-Kürt ayrımcılığından sonra yeni trend bu herhalde. Gay olanlar insan değil mi? Hangi çağda yaşıyoruz hala orta çağ düşüncelerindesiniz aşın bunları artık. Kimsenin tercihleri kimseyi ilgilendirmediği gibi kimsenin hayat tarzına müdahale etmeye de kimsenin hakkı yok benim anlamadığım insanlar neden kendi işlerine bakmazlar da sürekli başkalarının hayatlarıyla uğraşırlar? Ben de gay hayat tarzını onaylamıyorum ama karşı da değilim ve polemik konusu da yapılmamalı herkes saygılı olmalı bir birey olarak. Günahsa günahı onların boynuna Türkiye namus ve ahlak bekçilerinden geçilmiyor. Farklılıklara, çok sesliliğe tahammülü olmayan yerler hiçbir zaman ilerleyip gelişemez bu böyle biline.
Şimdi son söz konunun ana fikri gibi yazılmış nerdeyse, gelişmişlik hem cinse ilgi duymak mı oldu?
Onların olduğu kavimler helak olurken belki de zamanlarının gelişmişleriydi...

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Şimdi son söz konunun ana fikri gibi yazılmış nerdeyse, gelişmişlik hem cinse ilgi duymak mı oldu?
Onların olduğu kavimler helak olurken belki de zamanlarının gelişmişleriydi...
Ne, kim, niçin helak olmuş dostum geçmişi bırak da sen bugüne bir bak istersen kimlerin helak olduğu ortada. Batı mı yoksa insan hakları ve özgürlüklerinin zerresinin olmadığı suriye, iran ,ırak orta doğu halkları mı?

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Bu insanlarda hastalık var ve ruhen hastadırlar onların bu hallerini ilgi nedeni yapıp paylaşımlarını paylaşıp reklam yapmak hastalıklarını kronik hale getirmektir ve başkalarına örneklik olmasını sağlamaktır...

Bunların iyi bir terbiyeye ihtiyacı var maddi ve/veya manevi.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Ne, kim, niçin helak olmuş dostum geçmişi bırak da sen bugüne bir bak istersen kimlerin helak olduğu ortada. Batı mı yoksa insan hakları ve özgürlüklerinin zerresinin olmadığı suriye, iran ,ırak orta doğu halkları mı?

Geçmiş bırakılmaz. O ülkeler size göre gerici felan olabilir ama fuzesini yapar uzaya gönderir, bizimki birkaç yüz metre gider, geliştirilmeye devam eder. Bırakın şimdi gelişmişlikle hem cinsine ilgi duyanların alakasını.
Kalbi iman dolu, aklı zehir gibi çalışan ve üreten insanımız olursa o zaman o geylere bilmem nelere saygı duymadan gelişmeye devam edebiliriz.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0

ben kimsenin inancına hayat tarzlarına hiç karışmam.
terör türk-kürt ayrımıda ayrı bir sorun
gidip sınıflara ne mutlu türküm diyene diye yapıştırırsa atatürk kürt adam gidip niye bize ayrımcılık yapıyorsunuz bende derim. kürt olmadığım halde
bunu iyi araştırda konuş.
vede tek kelimem bunların sonunu allah hayırlı eylesin.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
yine tekrar söylüyorum bu kız milletine ve bu tarzdaki erkek akılsız gençlere
tam bir şerefsizsiniz şerefsiz demekten daha ağır hakaret edesim geliyor.

Burada dur hocam!

Kişinin hayatındaki kişiliğine, yaşam biçimine, zevklerine karışamazsın!
Onlara bu sıfatı takamazsın!
Sen öyle değilsin, onlar öyle diye, onlara şe***z diyemezsin!
Bu ne senin, nede benim hakkım.

Kişi istediği gibi yaşar, ister gay olur,
ister adam gibi adam olur!

Bu söyleminiz terbiyesizliktir!

Ben gaylerin avukatı değilim ayrıca onu da belirteyim.Şimdi biri çıkar, sen niye onları savunuyorsun der.

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
bu arada kız tatlıymış ya :)
ama videonun ve konunun saçmalığını değiştirmiyor bu

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Ben hastalık olarak bakıyorum ve asla gay olduğu için bireyi suçlamıyorum, sonuçta onun seçimi değil, hormonlarla alakalı bir durum.. Üstte yapılan bazı yorumlar ise beni şaşırttı.. Gay arkadaşımda var ve hiç bir zaman sorun etmedim.

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0

Helak olan kavim Lut kavmi Şu an israil sınırları içinde bulunan lut gölü gidip görebilirsin durumlarını dünyada hayat olmayan ender yerlerdendir. Göl suyunda bir kaç bakteri türü ancak yaşayabiliyor. Helak oluşları sadece gay olmaları değildi aynı zamanda bu işi yapmayan diğerleri o gayleri uyarmamış yaptıklarını yanlış olduğunu söylememişti. Helak sebeblerinin biriyde buydu.
Ne iran ne ırak ne de suudi arabistan olması gereken islami anlayışı taşımaktadır bu ülkeler kendi istek ve arzuları adına ya da diğer mezheblerden olan müslümanları köşeye sıkıştırmak adına şeriatı ve islami hükümlerin adını kullanmaktadır. Bu ülkeler bize örnek değildir. Olması gereken Asr-ı saadetdeki uygulamalardır. Örnek Peygamber Efendimiz ve O'nun yüce şahsında Kur'an-ı Kerim'in hayat nizamı haline gelişidir. Bizi geri bırakan dinimiz değil batı'nın ilmi ile ilgilenmek yerine ahlaksızlıkları ile ilgilenme gafletine düşmemizdir. Dinimize sahip çıkmamamızın bize getirileridir. Kim ne derse desin Dinimizi bir kenara atmadan gelişebilmenin örneği Osmanlı Devletidir olmaya devam edecektir. Ortaçağ avrupası Dünya'nın düz bir tepsi gibi olduğunu iddia ederken Macellana batıya gitmeye devam ederse belli bir süre sonra aşağı düseceği konusunda uyarılardan bulunan papazlarla kaynarken Emeviler ve Abbasiler döneminde Müslüman alimler gökyüzünü inceliyor astronomi görebileceği en üst seviyelere çıkıyordu ilim olarak. Daha nice örnekler sayılabilir bu tip konularda kısa yoldan dini suçlamak yerine eğitim düzeni ile ilgilenip Kur'an'ın tavsiyesinde olduğu gibi düşünmeyi kendine şiar edinen gençler yetiştirmemiz gerkir. Böyle zırvalarla uğraşan gençler yetiştirirsek daha çok iran gibi petrolünü kendi askeri ve bilim gelişmeleri için kullanan devletleri küçümdeyip küfrederiz..

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
Haccac Batı yaşam tarzı sana göre sapıklık bana göre değil, İran senin için örnek bir ülke benim için dünyada yaşamak isteyeceğim en son ülkelerden biri, gay olmak sana göre sapıklık amerikan psikiyatri birliğine göre ve bana göre değil, sana göre gayler aşağılanıp dışlanmalı bana göre bir birey olarak saygı görmeli, orta çağ avrupasında din temel alınırdı orta çağ osmanlısında bilim, günümüz dünyasında avrupada bilim esas alınıp papayı kimse tınlamazken türkiyede din esas alınmalı diyorsun anladığım kadarıyla

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Haccac Batı yaşam tarzı sana göre sapıklık bana göre değil, İran senin için örnek bir ülke benim için dünyada yaşamak isteyeceğim en son ülkelerden biri, gay olmak sana göre sapıklık amerikan psikiyatri birliğine göre ve bana göre değil, sana göre gayler aşağılanıp dışlanmalı bana göre bir birey olarak saygı görmeli, orta çağ avrupasında din temel alınırdı orta çağ osmanlısında bilim, günümüz dünyasında avrupada bilim esas alınıp papayı kimse tınlamazken türkiyede din esas alınmalı diyorsun anladığım kadarıyla
Batı yaşam tarzı sapıklık yazmıyor ama yaptıkları bana göre normal olmayan sapık hareketleri mevcut gaylerin birbiri ile evlenmesi gibi.. Orada iran örnek ülkem diye yazmıyor hatta tam tersi yazıyor.. Olumsuzluk ekini düzgün kullanmadığım için yazdıklarımı yanlış anlamışsın. Taşımamaktadır olacaktı o. Ama yinede cümlenin devamından anlaşılıyor sanırım demek iştediğim şeyler. İslam dini hayat nizamıdır hristiyanlık gibi ruhban dini değil islam müslümanlar için toplumda karşılaştıkları her durum için bir yaşam tarzı belirlemiştir ve müslümanlar buna uyar.. Allah teala bu durumu yasaklamıştır ve ben ona uyarım yanlış yapanları uyarırım.. İslam inancına sahip olduğunu düşünerek bunları yazdım yok değilse sana saygım sonsuz onlar için istediğini söyler ona göre hüküm verirsin..

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Kız o adamı doğacak çocuğuna baba olarak görüyorsa söylenecek bir şey yok hatta hayırlısı diyebiliriz .

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Tamam görünüşte çok ilericisiniz de inşallah Türkiye'de yaşamıyorsunuzdur. Batıdan ilim yerine sapıkça değerleri almışsanız Türkiye'de durmak olmaz bence.

Reaksiyon puanı
4

sapıklık ,rezillik kepazelik i bilimle kıyaslama.ben bı muh. olarak bilim ve teknıkte senı ve birçok batı ülkesi vatandaşını 5 katlarım.ama bende gay lıga mide bulandırıcı bir kepazelık olarak bakıyorum.ayrıca ben oyle her lafında batı batı dıyen adamlardan nefret ederim.başlatmayın batısına . batı ile bilim kulvarında yarısacak benım canım ülkem sapıklık kepazelik kulvarında değil.hz isanın kanı diye şarap içen bır yerden bahsedıyoruz.