Yeni bir proje için sponsor ve takım ortakları aranıyor

Bu konuyu okuyanlar

BhaYzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba

Bir hafta boyunca doğru düzgün uyumadan bi çalışma içerisindeydim.Bir forum kuruyorum baştan sona tüm sosyal medya hesap sayfalarına,youtube kanalına kadar açıldı.Site teması,seo kodlaması vs. hazırlandı forum 2 aylık geçici süreliğine Smf olacak belli bir hedef kitleye ulaşınca Vbulletin'e geçiş yapılacak malum pahalı olduğu için biraz smf ile idare etmek lazım.

Salagame ile gelir ortaklığı sistemine dahil olacağız bizzat mail yoluyla görüştüm.Forum online oyun üzerine,oyun tanıtımları,hileleri vs... üzerine kurulu olacak.

İlerleyen zamanlarda GameSultan vb e-pin satış firmaları ile bayi olarak çalışma düşüncemiz var.

Hostum limitsiz paket özellikleri;

• [*=center]Sınırsız Disk Alanı
    [*=center]Sınırsız Aylık Trafik
    [*=center]Sınırsız Adet Mail Hesabı Açma
    [*=center]Sınırsız Mailbox Boyutu
    [*=center]Sınırsız Domain Alias
    [*=center]Sınırsız Alt Alan Adı
    [*=center]Sınırsız MySQL Veritabanı
    [*=center]Sınırsız MySql Alanı
    [*=center]Zend Optimizer Desteği
    [*=center]IonCube Desteği
    [*=center]cURL Desteği
    [*=center]GD Grafik Kütüphanesi
    [*=center]PHP,HTML Desteği
    [*=center]Mail Yönlendirme
    [*=center]Zamanlanmış Görev Yönetimi
    [*=center]Kontrol Panelde Yazma İzni Ayarları
    [*=center]Spam Filtresi ve Anti-Virus Koruması
    [*=center]Pop3,Smtp ve Imap Desteği
    [*=center]Frontpage Desteği
    [*=center]WebMail Desteği
    [*=center]Otomatik Mail Cevaplama
    [*=center]WAP, WML ve XML Desteği
    [*=center]Web İstatistik Hizmeti
    [*=center]Şifre Korumalı Klasörler
    [*=center]MDB Access DB Desteği
    [*=center]Web Sayfası İstatistikleri
    [*=center]Kişisel Hata Sayfaları
    [*=center]Türkçe Kontrol Panel (cPanel)
    [*=center]Basit Kod Düzenleme Hizmeti
    [*=center]Telefon ve Mail Desteği
    [*=center]Gelişmiş Telefon Desteği
    [*=center]DDOS Saldırı Koruması ve Cache Paketi

Benim yardım isteme konuma gelecek olursak bu iş bana gerçekten maliyetli oldu ve artık harcayacak tek liram bile kalmadı.Öncelikle bana sponsor olabilirsiniz yada domain adresi henüz alınmadı isminide buradan vermem çünkü gerçekten değerli bir domain adresi emin olabilirsiniz,domain adresini bağlı olduğu hostumdan faturalı bir şekilde alarak tüm sisteme ortak olabilirsiniz.

Bunun dışında malum forum işi zor iştir daha öncede yaptığım için biliyorum.Şu anda yönetim kadromuz 13 kişidir doğal olarak yeterli bir sayı değil,forum yönetimine oyunlarla ilgili ve forum yönetimine hakim arkadaşlarıda almak isterim.

Belki bilmeyenler olabilir zamanında Joygame üzerinde forum yönetmiştim.Google üzerinde adımı aratarak bulabilirsiniz.Yani yaptığım işler basit olmaz zor ama kazançlı olacaktır emin olabilirsiniz.

Tüm foruma sosyal medya hesaplarına ve adsense gelirlerine ortak olmak isteyen arkadaşımız 30TL karşılığında olabilir.Ödemesini istediğim paket resimlerde mevcuttur.
    Ekli dosyayı görüntüle 10796

29gkea0.jpg

nehlz5.jpg

İLETİŞİM İÇİN ''TİCTOC'' KULLANABİLİRSİNİZ

Lütfen konu silinmesin herhangi link vs vermedim reklam yapmadım edepsizlik söz konusu bile değil.Konuyada gerçekten ciddi düşünen arkadaşlar müdahil olursa sevinirim.

Son mesajlar