Yeni Arayüz :'(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpaQut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler değerli sdn ekibi ana sayfayı düzenlemeden önce eski sdn ana sayfasından çok memnundum bütün haberler karşımdaydı isteğim habere kolayca ulaşıyordum yaptığınız son güncelleme ile herşey birbirine karıştı benim için :confused1: ve bu durumdan dolayı çok üzgünüm her gün günde 3-4 defa girdiğim siteye artık girmek istemiyorum lütfen eski arayüze veya daha kullanışlı bir ana sayfaya dönün emekleriniz ve çalışmalarınız için teşekkür ederim

musti795

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler değerli sdn ekibi ana sayfayı düzenlemeden önce eski sdn ana sayfasından çok memnundum bütün haberler karşımdaydı isteğim habere kolayca ulaşıyordum yaptığınız son güncelleme ile herşey birbirine karıştı benim için :confused1: ve bu durumdan dolayı çok üzgünüm her gün günde 3-4 defa girdiğim siteye artık girmek istemiyorum lütfen eski arayüze veya daha kullanışlı bir ana sayfaya dönün emekleriniz ve çalışmalarınız için teşekkür ederim

kesinlikle katılıyorum önceki arayüzde her seye kolayca ulaşıyorduk bu arayüz çok kötü ve çok hata var bence eski arayüz temel yapı itibari ile kalsa ve görsel olarak iyileştirilse daha mantıklı olur site çok kötü oldu

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla bende arkadaşla ayni duygulari paylaşiyorum ,önceki ana sayfaniz çok daha kullanişli idi herşey sade olarak önünüzde istediğiniz şeye ulaşiyordunuz
şimdiki ana sayfa için emek harcadiniz farkindayim ama hiç olmassa önceki ara yüze benzer bir ana sayfa yapsaydiniz

alpaQut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
desteklediğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar en kısa zamanda düzeltilir inşallah :)

anectodist

Asistan
Reaksiyon puanı
21
karışık ama şık bir site arayüzü olsa yine kabul ederdim ama bu arayüz güzel bile değil
süperkarga bu kadar güzelken shiftdelete'in arayüzü daha iyi olmalı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o manşet habeleri ortaya küçücük şekilde alıp yanlara büyükce haftanın android uygulaması sdn magazin gibi şeyler olunca göze kötü geliyor. çünkü öncelikle ulaşmak istediğimiz şeyler yeterince daha büyük olursa göze hoş gelir. herkes o siteye yeni haberlere bakmak için giriyor.
o şey sola alınıp büyütülmeli bence.

her neyse. yazdığım şeyler genellikle onaylanmıyor burda. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...