Yazılım için kullanabilceğiniz ideler

Siz hangisini tercih ediyorsunuz ?

• notepad +++

Kullanılan: 1 16.7%
  • Sublime text

Kullanılan: 1 16.7%
  • Visual Studio Code

Kullanılan: 4 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

YgzYr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
62
Selam bugünkü konumuzda size yazılım ile ilgili kullanabileceğiniz 3 ide'den bahsedeceğim.
bu arada linçlemeyin elimden geldiği kadar hafif olanlardan yazmaya çalıştım ve beleş olanlar :sweatsmile:

ilk olarak tam bir ide olmamasına rahmen en hafif bilgisayarlarda bile kullanabilceğiniz Notepad +++ bulunuyor.eğer bilgisayarlarınız çok eski ve yavaşsa kullanmannızı tavsiye ederim.

geçelim ikinci idemize diyorsunuzki bilgisayarım çok kötü değil bu kadar düşmeye gerek yok diyen
1613317766632.png
ler için ise Sublime text bulunuyor.
notepad +++'e göre daha ağır olsada kullanabilceğiniz idelerden , eğer linux kullanıyorsanız kesinlikle kullanmanız gereken idelerden biri olarak bulunuyor. En sevdiğim yönüde debug'tur arkadaşın.

artık yavaş yavaş dha güçlü idelere geçiyoruz Visual Studio Code günümüzde en çok kullanılan ideler arasında yer alan bu kardeşimiz istediğiniz performansı size verebilir. bu kardeşimin en sevdiğim özelliği neredeyse tüm işletim sistemleriyle uyumlu olması
1613317995898.png

Son düzenleme:

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Selam bugünkü konumuzda size yazılım ile ilgili kullanabileceğiniz 3 ide'den bahsedeceğim.
bu arada linçlemeyin elimden geldiği kadar hafif olanlardan yazmaya çalıştım ve beleş olanlar :sweatsmile:

ilk olarak tam bir ide olmamasına rahmen en hafif bilgisayarlarda bile kullanabilceğiniz Notepad +++ bulunuyor.
eğer bilgisayarlarınız çok eski ve yavaşsa kullanmannızı tavsiye ederim.

geçelim ikinci idemize diyorsunuzki bilgisayarım çok kötü değil bu kadar düşmeye gerek yok diyenEkli dosyayı görüntüle 139491ler için ise Sublime text bulunuyor.
notepad +++'e göre daha ağır olsada kullanabilceğiniz idelerden , eğer linux kullanıyorsanız kesinlikle kullanmanız gereken idelerden biri olarak bulunuyor. En sevdiğim yönüde debug'tur arkadaşın.

artık yavaş yavaş dha güçlü idelere geçiyoruz Visual Studio Code günümüzde en çok kullanılan ideler arasında yer alan bu kardeşimiz istediğiniz performansı size verebilir. bu kardeşimin en sevdiğim özelliği neredeyse tüm işletim sistemleriyle uyumlu olmasıEkli dosyayı görüntüle 139494
Visual Studio Code'dan iyisi mezarda. :cool: Python ile kodlama yaparken baya kolaylık sağlıyor.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,152
Kodlama bilmiyorum. Fakat gördüğüm çoğu kişi Visual Code kullanıyordu.