Yaptığınız en büyük agresiflik nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
227
Benim en büyük ağresiflik yaptığım yer Taekwondo maçında bana faul yapana maçtan sonra saldırmıştım. :D Pişman değilim. 3 ay Lisans cezası almıştım.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Ben duştayken bana soğuk su döktüler yıllar sonra ilk defa o sinirle gidip birisiyle az kalsın birbirimize girecektik.:mad:

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Masamda elime gecen her seyi firlatmistim. Oydu herhalde.

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Sinirlendiğimde gözüm hiç bir şey görmez ne yapicam hiç belli olmuyor.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
telefonumu şarj'dan çıkartıp kendi telefonunu şarja taktığı için abime kafa attım. çok büyük kavga etmiştik konu komşu eve gelip bizi ayırmıştı...

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Böyle ilginç konuları nasıl buluyorsun ya sen? :D

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
Beni sinirlendiren kardeşimin dudağını patlattım hırsımı alamayıp dişini kırdım. Sonra pişman olup ağladım. Aklıma gelen bu.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
sakin arkadaşlar :cool: ben pek sinirli değilim.. sakin olup kendimi dinlemeyi tercih ediyorum... bu tarz davranışlarınızı hiç onaylamıyorum... şaka ya şaka üniversitede tartıştığım hocamı camdan aşşağı sarkıtmıştım aslında atma gibi bir niyetim yoktu temiz hava alsın istedim heheh güvenlikler kurtardı beni zorla dışarı atarlarken de kaldırım taşı ile sıfır aldığı bmw'nin kaputuna bir imza attım :D

ha sonucunu da çektik okuldan atıldım bir sürü bahane uydurdular birde adama arabasının masrafını verdik değdi mi :D onu o hocaya sormak gerek :D eminim güvenlik kardeşlere artık daha sevgi ile yaklaşıyordur :D

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334
sakin arkadaşlar :cool: ben pek sinirli değilim.. sakin olup kendimi dinlemeyi tercih ediyorum... bu tarz davranışlarınızı hiç onaylamıyorum... şaka ya şaka üniversitede tartıştığım hocamı camdan aşşağı sarkıtmıştım aslında atma gibi bir niyetim yoktu temiz hava alsın istedim heheh güvenlikler kurtardı beni zorla dışarı atarlarken de kaldırım taşı ile sıfır aldığı bmw'nin kaputuna bir imza attım :D

ha sonucunu da çektik okuldan atıldım bir sürü bahane uydurdular birde adama arabasının masrafını verdik değdi mi :D onu o hocaya sormak gerek :D eminim güvenlik kardeşlere artık daha sevgi ile yaklaşıyordur :D
Alem adamsın ha :D:D:D

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811

Ahhahaha çok iyi ya :D

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Moderatörüz diye normal hayatta ki gibi davranamıyoruz yoksa ben bile ban yerdim burada.
Ben yemiştim zaten :D Siyaset yaptığım için. İşte o gün bugündür usulca siyaset konularından uzaklaşmaya çalışıyorum :)

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
ofiste benden büyük adamın biri ısrarla saygısız konuşmaya devam edince kalkıp üstüne yürüdüm.
o kadar sinirlenmiştim ki gerektiğinden ağır konuştum kalksın kapışalım diye. çünkü insanca cevap vermek yetmiyordu.
keşke ayağa kalksaydı da burnunu düzleseydim. kalkmadı

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
biz yolda bayanlara şiddet uygulayan erkek müsvettelerine şiddet uygulamayı seven bir grubuz bizden kimseye zarar gelemez.

şaka bir yana, şiddet hiçbir zaman çözüm olmuyor tam aksine işleri daha da çıkılmaz bir hale getiriyor.

Son düzenleme:

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
pideci'de 6 kişiye tek daldım sonuç : 3 ü tek yedi diğerleri 1 er yumruk yedi benim tshirt yırtıldı sadece... daha başka toplu kavgalar oldu ama başrol'de değildim. :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
biz yolda bayanlara şiddet uygulayan erkek müsvettelerine şiddet uygulamayı seven bir grubuz bizden kimseye zarar gelemez.

şaka bir yana, şiddet hiçbir zaman çözüm olmuyor tam aksine işleri daha da çıkılmaz bir hale getiriyor.
ben bir kaç olayı şiddetle çözdüm hocam , 2 kere uyarırım 3.de direk dalarım affım yok...

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Yaptığım ve yapmaya devam ettiğim en büyük agresifliğim, sinyal vermeden veya verip aynasına bakmadan önüme kıran arabaların aynalarını kırmak olmuştur :cool::cool::cool::cool:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Telefonumu fırlatırım. Çünkü elimde hep o oluyor, garibim..
Zaten nadir sinirlenirim. Sinirlerime hakim olmayı bilirim.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Bir kaçkez hakim olamadım kendime ama herhalde en komiği buydu saniyesi saniyesi aklımda

ilkokul 5. sınıftaydım okulda bizden bir yaş küçük 4.sınıfa giden, okulun müdürünün öğretmeninin yaka silktiği bir çocuk vardı.
Her okulda vardır öyle bir tip. Dengesiz özürlü bir çocuktu.
Ders zili çalmış kapının ağzında bekliyordum geldi bana tükürdü.İçeri girdim yediremedim kendime öğretmenlerde geldi gelecek.açtım kapayı baktım çocuk sınıfına gidiyor.Koridor boş arkadan koştum uçan tekme attım.Tam ensesine.Böyle bir hafiflemiş hissettim kendimi. Çocuk bir daha bana sataşmadı.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bıraktığım üniversite de eski bölüm hocam, muhasebe dersine giren muhtereme bütün kampüs önünde giydirmiştim.
(3 puan daha verse finalde geçiyorum , vermedi diye değil isyanım hak etmeyen bir kaç yalakaya puan saçmıştı)
pişman mıyım HAYIR , yine olsa yine yaparım.. :D

Speedster

Profesör
Reaksiyon puanı
319
Hiç sinirlenmedim. Nasıl bir şey?

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Yatılı kaldığım yurtta etut hocası olacak bi adamı yönetime bildirmiştim. Hiç gelip ilgilenmiyor felan diye. Bunun kulağına gidince beni kenara çekmişti aklı sıra gözümü korkutacak. Yurdun ortasında bağıra çağıra laf dalaşına girmiştim. En ufak kivilcimda ağız burun dalacak kadar sinirlenmistim. Sonrada sağa sola saldırarak ayrılmıştım oradan.

Yine ayni yerde babama gereksiz laf söyleyen bir hocaya diklenerek giydirmistim. Bütün herkes bana bakıyordu napiyor lan bu nasıl cesaret diye. Daha fazla dayanamayıp o dönem de birakmistim yurt işlerini. Şimdi evde olduğum için gayet mutluyum :)

Aslında bundan daha kötüleri varda aklıma gelmiyor. Gelirse yazarım buraya.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Ne kadar sinirlensem de agresif olsam da en fazla küfür eder bağırıp çağırırım.İş dahada ileri gidince ortamı terk ederim her zaman.Zaten genelde annem nasiplenir benden çünkü kendisinin özel yeteneğidir o bir anda hiçbirşey yokken sinir tavan yapar.
Benim kimseyi dövememe sebebim de dövüş sanatlarında iyi bir derece yapmamak ve silah taşımamak.
Çünkü bizim burda döverseniz birini ya ilk silahını çeker yada bir ihtimal çekmez siz döversiniz sonra o sizi bulur ve 10 20 kişi gelir bir güzel döver.
Zaten burda herkesin arkası var illa biz hariç tabi :D

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Halısahadayım. Şirket içi departmanlar arası turnuva maçındayız. 2 farkla yeniliyoruz. Ben aşırı olmamak kaydıyla 1-2 çalımdan sonra pas atarım genelde. Yapım gereği de zayıf ve uzun boyluyum. 2 kere yandan bam güm kayıp düşürdüler birşey demedim. Sonra biri geldi hiç topla alakasız bir durumda ikili mücadele filan bile değil direk omuzla girdi yapıştım tabi tellere. Yine birşey demedim. 3. de tam kaleye gidecekken yandan bir kaydılar ben 2.80 yerdeyim tabi. "Biraz yavaş olun" dedim kayan kişide "maç bu olacak tabi" demesiyle hiç hesabımda olmadan "başlarım maçınıza insan gibi oynayın. Keyif yapmaya geliyoruz insanı sinir hastası ediyonuz" ve unuttuğum daha bir çok cümle :)

Yani daha önce birden bu kadar çabuk parladığımı hatırlamıyorum.