Yan tarafa tandk :)

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yozgat'ın Akdağmadeni ilçesinde rasladığım bir anlık görüntü :D

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
tamam düzelttim şimdi gürünebilir halde

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
ihihihi koşun yan tarafın kirası daha ucuuuz :)

güzelmiş saol ;)

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
abi mantıklı baya .ben telsim shopda çalışıyordum. adamlar gelip kontör alıyor 1 saat sonra gelip bize (telsime ama aslında bize) iyice küfür ediyorlar. sizin kontörleriniz hep boş çıkıyor önceden yüklüyor öyle satıyorsunuz diye hakarette bulunuyorlar. en son ver ben yükleyim bide dediğimizde telefonu alıyorduk elimize anaa oda nesi :D hat turkcell şimdi bu adamı severmisiniz sabahamı bırakırsınız siz.

başka bir örnek daha. genelde esnaflar yapar bunu 7-10 yaş arası çıraklarını yollarlar bize. o mükemmel yazılarıyla bi kağıta numaralarını yazarlar parça kontör isterler bizden. neyse bakarsınız kağıda 2 saat ulan bu uzay mekiğimi yoksa roketmi diye düşünürsünüz çırak atlar ordan 22abi o rakam 1''. siz ''eminmisin çocuk yanlış giitmesin bak'' çırak ''eminim abi ustamın numarasını bilmem mi hiç'' der ve siz yollarsınız kontörü. aradan yarım saat geçer usta sinirli bi şekilde gelir. ''bana kontörümü verin yanlış göndermişsiniz bu rokete benzeyen şey 7 ydi ağaç gibi yaptığım çalışmamda 9u anlattım'' der :D iki saat tartışırsınız en son yarı yarıya karşılamak üzere anlaşırsınız...

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yuh artık :} yeterince büyük bir yazı olmamış, müşteriler kapalı diye dönebilir :D

RadoN

Dekan
Reaksiyon puanı
3
arası epey var.. yoldan geçene sormak lazım ..

Jengar

Profesör
Reaksiyon puanı
23
bazen insan elindekini bile göremiyo ama komedi cidden :D