Xperia Z3 Plus Kullananlar Kulübü | TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Bu konuyu okuyanlar

bloodyslash

Asistan
Reaksiyon puanı
2
beyler lg g2 sahibiyim ve artık telefonun emekliye ayrılma vakti geldiğini düşünüorum en azından bi 6 ay kadar daha kullanırım

neyse konuya geliyim yeni telefon olarak lg g4 ile z3+ arasında kaldım daha çok z3+ tan yanayım ama teknik bilgisi ve ilgisi fazla olan bir arkadaş
yardımcı olursa sevinirim.

Netkolix

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Sanirim Z3+ alicam samsung s6 da yasanan sorunlardan gozum korktu:D

bu ayin 30 nda satisa cikiyor yurt disinda ve yaninda 200 euro luk Sony action kamera hediye veriliyor kampanya yapmislar:D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sony-xperia-z3-plus-19-600x337.jpg

Kastiro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=416984]CorvoAttano[/MENTION]'nun verdiği bilgiler ışığında Z3+Plus almaya karar verdim işlemci sorunundan dolayı almayıp Z3 ile devam edecektim ama madem ki böyle farklılıklar var şu arada verebilecek param var alayım gitsin. İşlemci de sıkıntı değil gibi nasılsa. Sony telefon bile kullanmayıp kulaktan dolma söylentilerle Snapdragon sıkıntılı diye yaygara söylentiler yüzünden almayacaktım ama burada bizzat kullanıp test etmiş birisi eminim ki kullanmayıp Sony kötülemek amaçlı yorum atanlardan daha iyi görüp yazmıştır bize neyin ne olduğunu.

Kastiro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Z3+ almayı düşünüyorum ama bu video Kafamı karıştırdı
http://youtu.be/lkTPq5nvr94

valla bende öyle düşünüyordum ama bu video ve izlediğim 1-2 inceleme videosu gerçekten kafamı karıştırdı Sony kullanıcısıyım ama böyle iş olmaz ki en iyisi Z3 ile yola devam etmek gibi duruyor. Z5 çıkacak kesin olarak şu özellikler ile 4 gb ram snap dragon 820 ile birlikte en iyisi Z5 çıkana kadar böyle durmak Sony kullanıcısıyım ama bir daha ki amiral gemisi de hayal kırıklığı olursa Sony kaybeder beni geçerim LG ye şuan için LG G4 en iyisi gibi. Ama sırf çinlileri protesto için almayacağım Türkmenlere yaptıkları işkenceden sonra Türkiye'nin Çin ile tüm alışverişini kesip Çin'e ambargo koyması gerekiyor normalinde ama ben kendi çapımda koyayım bari.

elm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bende öyle düşünüyordum ama bu video ve izlediğim 1-2 inceleme videosu gerçekten kafamı karıştırdı Sony kullanıcısıyım ama böyle iş olmaz ki en iyisi Z3 ile yola devam etmek gibi duruyor. Z5 çıkacak kesin olarak şu özellikler ile 4 gb ram snap dragon 820 ile birlikte en iyisi Z5 çıkana kadar böyle durmak Sony kullanıcısıyım ama bir daha ki amiral gemisi de hayal kırıklığı olursa Sony kaybeder beni geçerim LG ye şuan için LG G4 en iyisi gibi. Ama sırf çinlileri protesto için almayacağım Türkmenlere yaptıkları işkenceden sonra Türkiye'nin Çin ile tüm alışverişini kesip Çin'e ambargo koyması gerekiyor normalinde ama ben kendi çapımda koyayım bari.

Hocam LG Güney Kore markası.

justasecond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Z3+ almayı düşünüyorum ama bu video Kafamı karıştırdı
http://youtu.be/lkTPq5nvr94
Ben bizzat kendim kurcaladım telefonu kamerayı açtım 4k video çekimi yaptım en az 5 dakika fotoğraf çektim telefon o kadar da ısınmadı, bence bu adam sonyi kötülemek için çekmiş bu videoyu, ne malum önceden telefonu aşırı ısıtmadığı ? Kendim denemesem tamam dicem ama öyle bişe yok !! AYrıca sony ufak bir güncellemeyle ısınma sorununu aza indirgemiş (sanırım frekansı düşürdüler)..

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Oyun oynarken normal derecede ısınıyor ama kamerada iken biraz fazla ısınıyor gibi geldi bana el yakmasa da rahatsız ediyor. Ayrıca videodaki gibi kapanma sorunu ile karşılaşmadım

HsynPksn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bayanlar bu telefonu kullanan deneyen varsa lütfen yardım edebilirmi youtube ta bazı inceleme videoları izledim ve telefon 10. dk dan sonra ısınıp kasmaya başlıyo bende başına oturunca en az 1 1.5 saat oyun oynayıp film izleyen biriyim 1-2 saat içinde ısınıp kastırmadıgı bir sürece benim için sıkıntı olmaz.şuana kadarda telefonlarım hep sony ve sony ericson du hep memnundum eğer bu z3+ ta ısınma sorununa cevap bulamassam malesef g4 e kalcam bekleme durumum yok vergi gelmeden telefon almam lazım şuan yedek telefon olan e 250 yi kullanıyorum bilen birisi yardım ederse çok mutlu olurum lütfen.

SmackThat_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Akıllı yenileme teknolojisi var bu sayede bataryaya çok fazla etki ediyor olumlu olarak.
Ayrıca xReality ve triluminos renk teknolojisi bir tık geliştirilmiş. Cihazda 10 dk asphalt oynadım cihaz afaki bir örnek ile buz gibiydi diyebilirim zerre ısınma yok. 10 dk oyundan sonra batarya sadece %2 azaldı. Bu da ilgimi çekti.
Bu arada kamerası dünyanın en yüksek ISO değerine sahip akıllı telefonlarda. Süper otomatik mod gelmiş. Artık otomatik modda sahneyi ve tüm ayarları doğru bir şekilde otomatik olarak algılayıp optimize edebiliyor. Kamera yazılımını eleştirdiğimiz Sony burda da devrim yapmış. Ayrıca otomatik modda artık 20.7mp de çekebiliyor. :)

Ben de z3+ almaya karar verdim malum zamlar gelmeden almak gerek . Bayramdan sonra alacağım inşallah . Sanıyorum telefon sizde mevcut biraz daha kullanım deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirmisiniz. Özellikle bu ısınma hurafeleri ne derece doğru , kamerası ve pil ömrü nasıl . Ben internette oldugu gib abartılı bir şekilde ısıncağını düşünmüyorrum biraz bizi bilgilendirirseniz çok güzel olur :) LG G4 öneriyor herkes ben ise nefret ediyorum onun tasarımından kesinlikle sony z3+ alacağım :)

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Ben de z3+ almaya karar verdim malum zamlar gelmeden almak gerek . Bayramdan sonra alacağım inşallah . Sanıyorum telefon sizde mevcut biraz daha kullanım deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirmisiniz. Özellikle bu ısınma hurafeleri ne derece doğru , kamerası ve pil ömrü nasıl . Ben internette oldugu gib abartılı bir şekilde ısıncağını düşünmüyorrum biraz bizi bilgilendirirseniz çok güzel olur :) LG G4 öneriyor herkes ben ise nefret ediyorum onun tasarımından kesinlikle sony z3+ alacağım :)
Hemen bilgi vereyim. Benim etkinlikte incelediğim cihaz demo cihazdı. Yani sim kart veya hafıza kartı gibi takılma yongaları olmayan kullanımı kısıtlanmış bir gösteriş amaçlı cihazdı. Bu cihazla ilgili deneyimlerimi zaten paylaştım. Cihazı satın almadım etkinlikten sonra teknoloji mağazasında inceledim oyun oynarken normal derecede ancak kamerada iken biraz fazla ısındığını gözlemledim. Sanıyorum o cihazlara güncelleme yapılmadı bundan olabilir. Cihazı tavsiye eder misin sorusuna ne desem boş sizin kendi zevkiniz ve paranız aklınızda varsa zaten düşüncelerinizi değiştiremem ama ben olsam ya fiyatın düşmesini beklerdim ya da Z3 e yönelirdim. Çünkü Z3 de en az Z3+ gibi tüm ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde bir telefon.
Z3+ harika bir telefon. Qualcomm yüzünden markaya veya modele sert eleştiriler savurmak pek doğru olmasa gerek. Sony kendi işlemcisini üretebiliyor olsaydı emin olun en iyisini yapardı.
Marka piyasadaki mevcut en son teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak serinin devamını yapmaya çalışmış ve bizlere sunmuş.
Gerisi kendi tercihlerinize kalıyor..

SmackThat_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hemen bilgi vereyim. Benim etkinlikte incelediğim cihaz demo cihazdı. Yani sim kart veya hafıza kartı gibi takılma yongaları olmayan kullanımı kısıtlanmış bir gösteriş amaçlı cihazdı. Bu cihazla ilgili deneyimlerimi zaten paylaştım. Cihazı satın almadım etkinlikten sonra teknoloji mağazasında inceledim oyun oynarken normal derecede ancak kamerada iken biraz fazla ısındığını gözlemledim. Sanıyorum o cihazlara güncelleme yapılmadı bundan olabilir. Cihazı tavsiye eder misin sorusuna ne desem boş sizin kendi zevkiniz ve paranız aklınızda varsa zaten düşüncelerinizi değiştiremem ama ben olsam ya fiyatın düşmesini beklerdim ya da Z3 e yönelirdim. Çünkü Z3 de en az Z3+ gibi tüm ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde bir telefon.
Z3+ harika bir telefon. Qualcomm yüzünden markaya veya modele sert eleştiriler savurmak pek doğru olmasa gerek. Sony kendi işlemcisini üretebiliyor olsaydı emin olun en iyisini yapardı.
Marka piyasadaki mevcut en son teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak serinin devamını yapmaya çalışmış ve bizlere sunmuş.
Gerisi kendi tercihlerinize kalıyor..

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz ve ilginiz için. Z3 alacaktım 3 ay önce Z3+ ı beklemeye karar verdim . Bu arada bayagı da para biriktirdim bütçe sıkıntım yok. Sony cihaz kullanmak istiyorum. Kameradaki ısınma olayını ANdroid 5,1 le gidereceklerini duymuştum . Bayramdan sonra inşallah z3+ elimde olacak :)

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz ve ilginiz için. Z3 alacaktım 3 ay önce Z3+ ı beklemeye karar verdim . Bu arada bayagı da para biriktirdim bütçe sıkıntım yok. Sony cihaz kullanmak istiyorum. Kameradaki ısınma olayını ANdroid 5,1 le gidereceklerini duymuştum . Bayramdan sonra inşallah z3+ elimde olacak :)
Rica ederim şimdiden hayırlı olsun.

silverseal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Z3 teki kutudan çıkan kulaklığı inşallah plusta değistirmişlerdir.

wolcano34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar. Sizleri bilgilendirmenin üzerime görev olduğunu düşünerekten siteye üye oldum ve ilk mesajımı buraya yazıyorum. Dün itibariyle İstanbul'un ünlü bir avm sinin ünlü bir teknoloji mağazasından bu ürünü almış bulunmaktayım. Lafı fazla uzatmayayım çünkü bu mesajı atarken bile elim cayır cayır yanıyor eski bir sony ci olarak geleneği devam ettirdim hayatımdaki büyük yanlışlardan birini yaptım diyebilirim bu telefonu çoğumuz ses ve görüntü kalitesi için aldığımız ortada ama ne yazık ki ilk şarj ettikten ve kamera ısınma sorunu için gelen güncellemeyi de yükledikten sonra ya bismillah deyip kamerayı açtım fakat direk kamera ısınması durumunda kamera kendini kapatabilir uyarısı aldım ve sn ler içerisinde kamera kendini kapattı üstelik telefonda hiç bir işlem yapmama ragmen en kısa sürede mağazaya gidip ürün iade talebinde bulunacağım başıma neler geleceği meçhul para kolay kazanılmıyor arkadaşlar bu ürünü almayın aldırmayın ben insanlık görevimi yaptığımı düşünüyorum başkalarının ağzı yanmasın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Uzun zamandır bi araştırma içindeyim. Çoğu arkadaşım lg g4 ya da htc m9 önersede gönlüm de sony yattığı için z3 modelini almayı düşünüyordum fakat z3+ duyurulunca beklemeye karar verdim. Ama çoğu inceleme ve yorumları okuyunca ısınma probleminden dolayı tereddütlüyüm. Buna kesin bi çözüm getirile bilir mi performans düşüklüğü olmadan yoksa z3 alıp yoluma devam mı etmeliyim?

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Uzun zamandır bi araştırma içindeyim. Çoğu arkadaşım lg g4 ya da htc m9 önersede gönlüm de sony yattığı için z3 modelini almayı düşünüyordum fakat z3+ duyurulunca beklemeye karar verdim. Ama çoğu inceleme ve yorumları okuyunca ısınma probleminden dolayı tereddütlüyüm. Buna kesin bi çözüm getirile bilir mi performans düşüklüğü olmadan yoksa z3 alıp yoluma devam mı etmeliyim?
Z3 alıp yoluna devam etmelisin. Z3+ hakkında söylenenler için değil, Z3 halen mükemmel bir telefon olduğu için.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Z3'ü inceleme fırsatım oldu ve kamerası pek tatmin edici gelmedi açıkçası , ama ısınma problemindense kamera biraz daha idare edilebilir duruyor. Teşekkürler dikkate aldığınız için .

Mustafaline

Asistan
Reaksiyon puanı
5

kısa bilgi: z3+ amirel gemisi olarak çıkmadı. 2014 eylül de tanıtılan z3 halen amiral gemidir. 2015 eylül de z5 ise yeni amiral gemisi olacaktır büyük ihtimal eğer ki z isminden vazgeçmezlerse.
bu arada g4 ün kamerası ve ekranı felaket güzel ve başarılı. z3+ la g4ün 4k karşılaştırmalı videosunu izlemiştim. tabi bu sadece telefonlarda gördüğümüz kadarıyla biri full hd diğeri quad hd . yani iki telefondan çekilmiş 4k videoyu alıp tv lerde izlemden hangisi iyi çekiyor yorum yapılamaz tabiki.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim gibi sony merak edenler z3+ icin heyecan duyan Arkadaşlara acizane tavsiyem yaklaşmayın yanarsınız. Bu telefon el yakıyor sus diye elinizde gezdirmekten ve Artistik hareket olsun diye 1 2 havuzda fotoğraf çekmekten baska bir ise yaramaz, Parasını geçtim insanları enayi yerine nasıl koyar koca dünya markası Sony anlayamıyorum cok inceledikten sonra heyacanıma ve merakıma yenik düşüp aldığım Sony xperia Z3+ icin şirketin telefonları toplayacağı gunu bekliyorum. Yoksa hukuki Yolların hepsini zorlayacağım gerekirse Sony Türkiye'ye dava açacağım. Gerçekten kullanamayacak bir telefon üretmişler elinizde 5 dk kullandıktan sonra soğuması icin kenara koymak gerekiyor yada birçok espride oldugu gibi soğuk suyla yıkamak hatta Buzluca bile koymayı denedim. Ben aldım aldandım siz aldanmayın almayın.

ahmet4134

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim gibi sony merak edenler z3+ icin heyecan duyan Arkadaşlara acizane tavsiyem yaklaşmayın yanarsınız. Bu telefon el yakıyor sus diye elinizde gezdirmekten ve Artistik hareket olsun diye 1 2 havuzda fotoğraf çekmekten baska bir ise yaramaz, Parasını geçtim insanları enayi yerine nasıl koyar koca dünya markası Sony anlayamıyorum cok inceledikten sonra heyacanıma ve merakıma yenik düşüp aldığım Sony xperia Z3+ icin şirketin telefonları toplayacağı gunu bekliyorum. Yoksa hukuki Yolların hepsini zorlayacağım gerekirse Sony Türkiye'ye dava açacağım. Gerçekten kullanamayacak bir telefon üretmişler elinizde 5 dk kullandıktan sonra soğuması icin kenara koymak gerekiyor yada birçok espride oldugu gibi soğuk suyla yıkamak hatta Buzluca bile koymayı denedim. Ben aldım aldandım siz aldanmayın almayın.

Ozzynight

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Yeni işlemcileri bekleyip görücez o cihaz aşırı ısınmadan patlar bile

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba herkese.öncellikle bütün yorumları okumaya gayret gösteriyorum,bazıları içtenlik ile yazıldıkları belli oluyor!bazılarında ise samimi olmayan yaklaşımlar var!ben z3+ aldım,29.temmuz,da,öncellikle yükarıdaki yoruma cevap vermek istiyorum!yorum tamamen....saçmalıklarla dolu!telefon 5 dk.kada ısınıyormuş!!!!!telefon kesinlikkle ısınmıyor....bütün elektronik,mekanik cihaz,ve performans gösteren cihazlar belli bir ısı oluştururlar!!!z3+...ki game of thrones,un bütün bir sezonunu tamamladım...tel bildiğiniz gibi elimde duruyor izlerken,ve az bir ısı,ama bu kesinlikkle rahatsız edici bir ısı değil!...performans kusursuz,işçilik ise şuan piyasanın en iyisi!her açıdan olmuş!mukemmel bir cihaz,sony center,dan scr 30 kılıfını de aldım.özetle...bizim teknolojiyi telefonlar ile tanımış!gereksiz yorumlar yapan ahaliyi boş vermek,en saglıklı karar olacaktır!zira 42 yaşındayım...ve sony yi dün tanımadım!birçok kişinin htc,samsung,gu şunun şurasında 8/10 yıldır tanıdıkları gibi!sony yi 1980 den beri kullanıyorum!tv,walkman,vhs,dvd,blue ray,kullaklıklar,audio hı res,fotograf makinaları ve ericsson ile başlayan günden itibaren de telefonlar ile!özetle konumuz z3+,tı,eger düşünüyorsanız.....kesinlikkle alın.ne ıphone 6 ne de samsung s6 edge ne de htc m9!....sony bu yeni smartphone ile hepsinden başarılı.

CorvoAttano

Profesör
Reaksiyon puanı
61
merhaba herkese.öncellikle bütün yorumları okumaya gayret gösteriyorum,bazıları içtenlik ile yazıldıkları belli oluyor!bazılarında ise samimi olmayan yaklaşımlar var!ben z3+ aldım,29.temmuz,da,öncellikle yükarıdaki yoruma cevap vermek istiyorum!yorum tamamen....saçmalıklarla dolu!telefon 5 dk.kada ısınıyormuş!!!!!telefon kesinlikkle ısınmıyor....bütün elektronik,mekanik cihaz,ve performans gösteren cihazlar belli bir ısı oluştururlar!!!z3+...ki game of thrones,un bütün bir sezonunu tamamladım...tel bildiğiniz gibi elimde duruyor izlerken,ve az bir ısı,ama bu kesinlikkle rahatsız edici bir ısı değil!...performans kusursuz,işçilik ise şuan piyasanın en iyisi!her açıdan olmuş!mukemmel bir cihaz,sony center,dan scr 30 kılıfını de aldım.özetle...bizim teknolojiyi telefonlar ile tanımış!gereksiz yorumlar yapan ahaliyi boş vermek,en saglıklı karar olacaktır!zira 42 yaşındayım...ve sony yi dün tanımadım!birçok kişinin htc,samsung,gu şunun şurasında 8/10 yıldır tanıdıkları gibi!sony yi 1980 den beri kullanıyorum!tv,walkman,vhs,dvd,blue ray,kullaklıklar,audio hı res,fotograf makinaları ve ericsson ile başlayan günden itibaren de telefonlar ile!özetle konumuz z3+,tı,eger düşünüyorsanız.....kesinlikkle alın.ne ıphone 6 ne de samsung s6 edge ne de htc m9!....sony bu yeni smartphone ile hepsinden başarılı.
Bilgi için teşekkürler. Böyle yorumlar lazım..
Benim M8 bile Z3+ dan fazla ısınıyor ancak 1 seneden fazla süredir stabil bir şekilde kullanıyorum hiçbir batarya sorununa yaşamadım.
İnsanlar cihaz ısınınca korkmaya başlıyor garip buluyorlar uzaylı gibi bakıyorlar yahu bu elektronik alet içinde nice bilgisayarlara taş çıkartacak işlemciler var ve 1 cm bile kalınlığı yok fansız soğutucusu bile olmayan bir alet sen nasıl bunun ısınmamasını beklersin!!!
İphone ısınmıyor diyenler o cihaz çift çekirdekli ve işlemci hızı oldukça düşük sadece yazılımdan ötürü lider. Tabii ki 8 çekirdekli 2.0-2.5 GHz hızları sahip işlemciler gibi ısı üretmez...
Kaldı ki oyun oynayınca iphone da fazlasıyla ısınıyor...
Biraz mantıklı ve realist olun artık fanboyluğu bırakıp markalara b*k atmaktan vazgeçin.. Bu size hiçbir şey kazandırmaz..
Şikayet edeceğine daha iyisini sen üret de görelim..

ahmet4134

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgi için teşekkürler. Böyle yorumlar lazım..
Benim M8 bile Z3+ dan fazla ısınıyor ancak 1 seneden fazla süredir stabil bir şekilde kullanıyorum hiçbir batarya sorununa yaşamadım.
İnsanlar cihaz ısınınca korkmaya başlıyor garip buluyorlar uzaylı gibi bakıyorlar yahu bu elektronik alet içinde nice bilgisayarlara taş çıkartacak işlemciler var ve 1 cm bile kalınlığı yok fansız soğutucusu bile olmayan bir alet sen nasıl bunun ısınmamasını beklersin!!!
İphone ısınmıyor diyenler o cihaz çift çekirdekli ve işlemci hızı oldukça düşük sadece yazılımdan ötürü lider. Tabii ki 8 çekirdekli 2.0-2.5 GHz hızları sahip işlemciler gibi ısı üretmez...
Kaldı ki oyun oynayınca iphone da fazlasıyla ısınıyor...
Biraz mantıklı ve realist olun artık fanboyluğu bırakıp markalara b*k atmaktan vazgeçin.. Bu size hiçbir şey kazandırmaz..
Şikayet edeceğine daha iyisini sen üret de görelim..

Her yorum sahibini bağlar, 42 yasında olmak tarafsız OLDUĞUNUzu göstermez ancak benim sorunum burada gorus paylaşanlar ile değil Sony ile ve cok net bir sekilde kullandığım cihazı yetkili servislere veya buradaki siz değerli Sony severlere test etmeleri icin verebilirim. B.k atmak haddime değil Düşüncelerimi teknik olmayan bir dil ile paylaştım. Ancak bir cok telefonu kullanmış ve denemiş olan biri olarak Z3 + icin global Dünya'da dile getirilen sorunu bizzat yaşadığımı ve Çözümünü aradığımı bildirmek isterim.

Daha iyisini üretmeleri icin şikayetleri dile getirmek gerek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,
2 haftadır Z3+ Plus kullanıyorum ancak hiç memnun kalmadım maalesef. Su geçirmemesi ve hafıza kartı destekliyor olması büyük avantaj ancak kamerayı açtığınızda bırakın video çekmeyi fotoğraf çekmek için 1 dk dan az bir süre var ve cihaz uygulamayı aşırı ısındığından kapatıyor. Sonrasında da bekle ki soğusun. Tamam her cihaz ısınır ancak bundaki sorun tam bir kabus gibi. Soğumadan kamerayı açıp fotoğraf bile çekemiyorsunuz. Aşırı ısındığı için diğer uygulamaların performansını da yarı yarıya etkiliyor. Sony bu cihazı nasıl olurda kullanıcılarına sunar aklım almıyor resmen milleti enayi yerine koyuyorlar. Güncellemeden sonra düzelecek dediler ama hiçbir şey değişmedi maalesef. Kaldı ki güncelleme ile işlemci hızının düşürüldüğünü söylüyorlar ne anladık bu işten.Hızlı şarj demişler fakat içinden çıkan aparat desteklemiyor ayrıca almak gerekiyormuş. Birde şu fotoğraf çekerken neredeyse 2 saniye bekleyip ondan sonra çekip yapıyor ve netlik bence çok kötü Samsung S6 yı alıp bir karşılaştırın bence nasıl olduğunu ve aradaki farkı görebilirsiniz. Bende cihazı geri verip ücret talebinde bulunacağım umarım sıkıntı çıkarmazlar çünkü cihaz bu şekilde kullanılacak gibi değil.

Son mesajlar