Xperia Z ön camı çizildi fiyatı ne kadar?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar bi sorum olcaktı. telin üstüne bi film var ve meraklı bi arkadaşım bunu kaldırdı ve sony yazısı da kalıyor bunun orjinal film midir bi de nasıl temin edilebilirm??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya benimde sony xperi fabrikadan çikis filmi kalkmis ne yapmam gerekiyor acba bir yardimci olurmusunuz arkadaslar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sony xperia z telefonum
ön camında ince bi çatlak var ve çatlak yerin oldugu yerde dokunmatik çalışmıyo, ne yapmalıyım ekranımı degiştiriyim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar kolay gelsin.

Telefon : Xperia Z1

Dün akşam yatmadan önce telefon ile biraz takıldım oyun falan oynadım tv izledim sıkıntı yoktu şarja koydum yatacağım diye sabah kalktım telefonu elime aldığımda dokunmatik ekranın çatladığını ve telefonun ısındığını gördüm ne yapabilirim acaba bilgi verirseniz sevinirim. Ekranda görüntü var herşeyi gösteriyor ve parmağımı dokundurduğumda dokunmatik %5-10 işliyor ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sony xperia z telefonum
ön camında ince bi çatlak var ve çatlak yerin oldugu yerde dokunmatik çalışmıyo, ne yapmalıyım ekranımı degiştiriyim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim sağ alt köşede bi kırık var eğer değiğin gibi ise ki zannetmiyorum sağ taraftaki menülere giremiyorum dokunmatik işlemiyo diğer taraflarda sıkıntı yok

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
SONY yazısının üstünde dikme şeklinde çizgi mevcut ışığa tutunca fena belli oluyor bende nasıl çizildiği hakkında da bilgim yok. :D Defalarca jelatin söküp takmıştım söktüğüm sırada oldu muhtemelen :D Ne kadar çizilmez olsa etse de çiziliyor arkadaşlar, yapacak bir şey yok.