Xperia Z kullananlar bakabilirmi

teenwolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçenlerde internette araştırma yapıyodum modeli PM-0270-BV olan xperia z lerde güncelleme olmuyomuş doğrumudur ?

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
geçenlerde internette araştırma yapıyodum modeli PM-0270-BV olan xperia z lerde güncelleme olmuyomuş doğrumudur ?

kardeş kaynak neresi acaba benimde modelim o .253 sürümü bekledim bekledim gelmedi en son flashladım bende haklı olma ihtimalin var.

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
gördüm kardeşim sağol bende zamanında sony desteğe mail attığımda müşteri hizmetleri numarası vermişti aramam için aramaya fırsat bulamayınca bende flashlamıştım ama arayıp telefonun nereden geldiğini öğrensem iyi olur.

teenwolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnş. sorunun çözülür.Bende para biriktiriyorum xz için araştırma yapim dedim sorun yaşamamam için iyi oldu sende istifade ettin :)

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
romlar çıktığı sürece sorun olmaz nasılsa flashlarsın yine son sürüm olursun illa güncellemeyi beklemeye gerek kalmıyor ama bilgi için sağol zamanında bende baya araştırmıştım anabant sürümü ile alakalı olduğunu düşünüyordum

teenwolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş peki bu model numarası telefonun arka alt tarafı haricinde kutusunda bi yerlerde yazıyomu

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hiç dikkat etmedim valla hocam ama yazıyosada yine telefonun arkadasındakiyle aynı yazıyordur.

kadir ion

Asistan
Reaksiyon puanı
8
model numarası telefon kutusunda ımeı numarasının solunda yazar benimki c6603

teenwolf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kadir ion, model numarasından kastım PM-0270-BV tarzı onada bakabilirmisin öyle bi şey varmı

kadir ion

Asistan
Reaksiyon puanı
8
dostum kutuyu elime adım c6603 yazıyor sağında rengi black altında ımeı numarası onun altında üretici ülke barkodu yazıyor birde: SI 1270-4223.3 var onu bilmiyorum

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xperia z kullanan kader arkadaşlarım
bu pm diye başlayan model nerede yazıyor kardeşler
öyle bişeyin doğruluğuna inanmıyorum,faturada falan c6603 yazıyor
kutuyu hiç incelemedim,bu konuyuda daha yeni gördüm,ama ben .253
sürüm güncellemesini aldım bilginize..
yine söylüyorum alsam mı ki acaba diye düşünen bireyler almasın sekiz çekirdekli s4,ultrapixelli htc one alsınlar,bizim farkımız olsun lütfen :)..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hiç dikkat etmedim valla hocam ama yazıyosada yine telefonun arkadasındakiyle aynı yazıyordur.

kardeşim aşk olsun burada böyle bi konu var hiç haberde vermiyorsun :)..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaslar bende xperıa z almayı dusunuyorum sızce nasıl ıkılemede kaldım bu konuda yardımcı olursanız sevınırım