Xperia Neo Nasıl

Bu konuyu okuyanlar

yesil26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xperia Neo almayı düşünütorum nasıl bir telefon acaba kullanan varmı artıları eksileri nelerdir. Benzer fiyata hangi telefonla kıyaslanabilir. Bir yerde hafızasının az olduğunu okudum ama bilmiyorum ne kadar arttırılabilir hafıza yokmuki

--- Mesaj Güncellendi ---

...

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Ben Kullanıyorum. 8GB Hafıza Kartı İle Geliyor.Az Diyorsan 16GB Kartlar Var.
Gayet Güzel Telefon. Resim Çekme Video Çekme Çok Güzel.
2 Eksik Gördüm,Ön Kamera Var Ama Görüntülü Konuşma Yok, Diğeride Kapağın Açılması Zor (Acarken Kırılacak Gibi Oluyor)

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Xperia Neo'yu ben de kullanıyorum :)
Kamerası çok iyi diyebilirim.Ön kamerayı kullanmadığım için bilemeyeceğim.
Oyun uygulamalarda takılma pek görmedim.Ama sürekli oyun oynamadığımdan genelleyemem.
SE'den güncelleme destekleri geliyor.Android 4 güncellemesi Neo için de gelecek.
Eksiklerine gelince,
Diğerlerine göre biraz kalın :)
Arka kapak bende çizik içinde,bir türlü istediğim kılıfı bulamadım.
Bir de ekranı diğerlerine göre biraz sönük kalıyor(iphone 4,Samsung Galaxy SII)Ama Sony'ye göre Sony Bravia Engine ile daha gerçekçi görüntüler elde edilebiliyormuş.

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Güzel cihaz. Alanı pişman etmez. Fiyatı da özelliklerine göre uygun..

HattoriHanzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D Şuan onla bu mesajı yazıyorum.Gayet tasarımı şık,internet hızlı,çok güzel oyunları rahatlıkla oynayabilirsin.Arka kapak kırılacakmış gibi açılıyor.Bazen telefon ısınıyor.Bunlar bilinen ve önemli olmayan sorunlar.Kisaca tavsiye ediyorum.Ayrıca Android 4.0'ın desteklendiği bir telefon.

androidian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mükemmel bi telefon , android uygulamaların nerdeyse tamamını sorunsuz destekliyro ve hızlıda , goruntu kamera ve ses sorunsuz , dokunmatik bence mukemmel , arka kapak mevzusunda da sunu sormak istiyorum ne aralıkla acıp kapatıyorsunuz ki bu telefonun arka kapagını :) ısınma hafif oluyor , telefona kap konusunda internette satılıyor ben aldım ve çok şık oldu , yani alınabilir ve kesinlikle paranız çöpe gitmiyor emin olabilirsiniz.

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu telefondaki ön kamera ile skype üzerinden görüntülü görüşme imkanı varmı acaba, benim için önemli olan skype ve görüntülü görüşme bazanda sesli görüşme (yurt dışı için) karşı tarafta genelde PC. olacak. yurt dışında yakınlarım var ve onlarla skype üzerinden görüşmek istiyorum.
deneyen arkadaşların görüşlerini alamak istiyorum yada denyebilirseniz bilgi vermenizi rica ediyorum

fenerlix73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu telefondaki ön kamera ile skype üzerinden görüntülü görüşme imkanı varmı acaba, benim için önemli olan skype ve görüntülü görüşme bazanda sesli görüşme (yurt dışı için) karşı tarafta genelde PC. olacak. yurt dışında yakınlarım var ve onlarla skype üzerinden görüşmek istiyorum.
deneyen arkadaşların görüşlerini alamak istiyorum yada denyebilirseniz bilgi vermenizi rica ediyorum
skype üzerinden görüntülü görüşme sorunsuz bi şekilde yapılabiliyor ayrıca görüşme sırasında hem ön hem arka kamerayı kullanabiliyorsun bizzat denedim
ses ve görüntü kalitesi iyi bi bilgisayarı aratmıyor..
zaten skype la görüntülü görüşme yapılamasaydı öndeki kameranın ne işlevi olcaktıki yani dimi boşuna koymamışlar yani :)
tabi skype la görüşmeleri falan güncelleme yapılmıştı telimde onda kullanıyorum android 2.3.4 sürümünde yani telefonu alınca bi güncelleme var onu yaptıktan sonra skype ı sorunsuzca kullanabilirsin

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bi arkadasım Xperia Neo aldı yeni. Eski telefonuda androidli samsung biseydi. Suan cok memnun. Hic yarıyolda bırakmadı diyo. Ayrıca skypela goruntulu konusma yapıyordu arkadasların dedigi gibi.

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
xperia kullanıyorum arkadaşımın samsung sII si var. video oynatırken onunkinden aşağı kalır bir tarafı yoktu ve hatta benimki bana daha güzel gelmişti. hafıza ciddi bir sorun ama aşılabilir. hafıza kartı çözüm değil sadece bazı uygulamaları karta atmak için yazılım yüklemen lazım ben öyle yaptım çok güzel oldu. ıvır zıvır yükledim 32gb kart aldım video müzik doldurdum. hdmi çıkış benim için çok tercih sebebiydi onun için aldım birazda. ayrıca bu kadar özelliği 750 civarı bir fiyata kimse sunamıyor önceki telefonum sony idi bir sonraki de sony olacak kesin. 8gblık çift çekirdekli bir telefon çıkarsınlar listeme alırım belki ama bu telefon şu an ona bile ihtiyaç hissettirmiyor bana. ofis dosyalarımı açıyor, video dosyalarımın hepsini 1080p olanları dahil oynatıyor daha ne isteyim ki.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
daha öncesinden SE.kullananlar kolay kolay vaz geçemiyorlar 2. 3. aldıkları telefon gene SE. oluyor.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Cihaza ek program ile DivX ve Xvid video format desteğini sağlayabiliyormuyuz ?

BrainDamaged

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok iyi bir cihaz, alanı pişman etmez. Tek eksisi bence kapağının biraz zor açılması, kırılacakmış gibi bir his veriyor.

YAREM

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir sorum olacak...malum sony ile ericsson ayrıldı.yarın öbürgün yazılım desteğinin kesilmesi gündemde olurmu.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=209877]HattoriHanzo[/MENTION] , [MENTION=216613]androidian[/MENTION]

Telefonda Facebook üzerinden veya eklenti kurarak Okey vb oyunları oynayabiliyormusunz ?

Son mesajlar