Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 ?

Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 GB Almalı mıyım?

• Almalısın

• Kesinlikle Almalısın

• Karasızım

• Kötü Telefon

• Çook Kötü bir telefon

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Merhaba Dostlar,

Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 (1.635,00 TL) Almayı düşünüyorum, eleştirisi olan var mı acaba ? Almamam için bir kaç sebep söylenebilinir mi ?

Telefonda 4000 mAh batarya var.
64 Gb Ram
Çift Hat Desteği
6,2 inç Ekran boyut

Benim almak için sebeplerim şunlar;
-Batarya değerinin yüksek olması..
-2 adet telefon kullanıyorum zor oluyor. Çift hat desteğinin olması
-Kızıl ötesi özelliğinin olması.. Uzaktan kumanda olarak kullanılıyor olması.
- Ekran boyutunun büyük olması. (genelde büyük 6 inc ve üzeri boyutlarda ekranı olan telefonları kullanırım. Mevcut telefonumda 6 inç zaten. )

Arkadaşlar telefonun özelliklerine göre fiyatının gayet iyi olduğunu düşünüyorum..
Sizlerin fikirlerini merak ettim.

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Sen bilirsin ama bunu galaxy mega ile kıyaslama yani ekran kasa oranı diye bir şey var. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ama dediğiniz gibi biraz büyük. Birde meizu note 8 var.

Son düzenleme:

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
aynen hocam, halen redmi note 6 pro dan yana olumlu bakıyorum. Kullanan bir arkadaşımızın fikirlerini alabilseydik iyi olurdu :) nasip

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Dezavantajı plastik kasa ve onun dışında başarılı bir cihaz istersen alabilirsin. Kıyas olarak birde asus zenfone max pro var. :D

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Dezavantajı plastik kasa ve onun dışında başarılı bir cihaz istersen alabilirsin. Kıyas olarak birde asus zenfone max pro var. :D
asus zenfone max pro cihazını bilmiyorum , incelim hemen.

evet bu zenfon da güzel , batarya düzeyide 5000 mAh çok iyiymiş.. ekranı biraz daha büyük olsa, ekran gövde oranı (76.62 % ) biraz daha iyi olsa süper olurdu aslında.. çentik de yok :)

Xiaomi Redmi Note 6 Pro 64 (1.635,00 TL) karar kıldım. hayırlısı bakalım..
Teşekkür ederim arkadaşlar..

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Redmi note 7 bir aya çıkar ama 48 mp kameralı fiyat 2000 aşağı olacak deniyor.

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Redmi note 7 bir aya çıkar ama 48 mp kameralı fiyat 2000 aşağı olacak deniyor.
üstad naptın sen yaaa :) işte aradığım telefon bu..

Kızıl ötesi kumanda özelli var, batarya 4000 mAh, ekran büyük, yeni damla model çentik var, ses jakı var, Efsane ötesi..
Hele kırmızı modeli ateş ediyor resmen :)

Fakat türkiye ye gelirse 2500 den aşağı olacağını sanmam.. net birşey yok ortada şimdi video ve detaylarına baktım..

Burda aklımdaki 3 telefonu karşılaştırdım hocam.. Redmi note 7 olmadığı için redmi note 6 pro alacam herhalde...
Xiaomi Mi 8 Lite - Xiaomi Redmi Note 6 Pro (4 GB / 64 GB) - Redmi Note 7 Karşılaştırması - Epey

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Redmi note 6 proyu çıkart ordan meizu x8 koy. Xiaomi redmi note 7 çıkınca karşılaştırır birini alırsın.

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Redmi note 6 proyu çıkart ordan meizu x8 koy. Xiaomi redmi note 7 çıkınca karşılaştırır birini alırsın.
Yok hocam kesinlikle redmi note 7.. açık ara önde.. fiyat önemli değil.. aradığım tüm özellikler bu telefonda bir araya gelmiş.. meizu x8 i de listeye dahil edip karşılaştırdım.. yinede redmi note 7 diyorum.. fikirlerime yön verdin üstad çok teşekkür ederim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Yok hocam kesinlikle redmi note 7.. açık ara önde.. fiyat önemli değil.. aradığım tüm özellikler bu telefonda bir araya gelmiş.. meizu x8 i de listeye dahil edip karşılaştırdım.. yinede redmi note 7 diyorum.. fikirlerime yön verdin üstad çok teşekkür ederim.

Rica ederim ne demek hayırlı olsun istersen alacağın zaman yine gel sor danışmış olmak iyidir alırken bile.;)

Ben çıktım görüşürüz.^^

Son düzenleme:

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
eyvallah hocam. allah razı olsun.

smnckgzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bugün Note 7 tanıtıldı. 15 Ocak'ta satışa çıkıyor fiyatıda oldukça uygun. bir bak bence.

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Kasasını hiç beğenmiyorum.
Arkadaşın dediği gibi Note 7 Daha mantıklı bir seçim.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Güzel cihaz,alınır

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Arkadaşlar note 7 den bir haber yok halen, nolucak bu durum? Bilgisi olan var mı?
Türkiye ye geldimi?
Geldiyse türkiye fiyatı nedir?

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Bu gidişle zor gelir :) Sağlık olsun Xiaomi Mi 8 Lite (Mavi ) Aldım arkadaşlar.. İncelediğim değerlendirdiğim ve beklediğim gibi kaliteli kullanımı kolay güzel bir telefon.. Almak isteyen olursa hiç tereddüt etmeden alabilir. Redmi Note 7 Bakalım ne zaman çıkacak.. :)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bu gidişle zor gelir :) Sağlık olsun Xiaomi Mi 8 Lite (Mavi ) Aldım arkadaşlar.. İncelediğim değerlendirdiğim ve beklediğim gibi kaliteli kullanımı kolay güzel bir telefon.. Almak isteyen olursa hiç tereddüt etmeden alabilir. Redmi Note 7 Bakalım ne zaman çıkacak.. :)

Hayırlı olsun çok güzel cihaz aldınız. Xiaomi'ninde malesef yapacağı iş bu ama onlarada kızmamak lazım çıkıyor bitiyor. Mavi rengide çok güzel mi8 lite'ın.