Xiaomi Mİ6 Veya Samsung Galaxy NOTE FE ?

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sizce hangisi daha verimli ve uzun gider kullanan arkadaşlarım varsa hem mi6 hemde fe için günlük kullanım şarj vs den bahseder misiniz şimdiden teşekkür ederim

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,439
Galaxy Note FE'yi önerebilirim. İşlevsellik bakımından Note FE, oyun ve fiyat performans bakımından Mi 6'yi önerebilirim.
@utkuversus kendisi Note FE kullanıyor.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Ben mi6 dan note fe ye geçtim..pil ve performans olarak mi6 daha iyi. Ama kablosuz şarj, kalem, daha iyi kamera , suya dayanıklılık vs gibi nedenlerle note fe daha iyi..Ben iyiki note fe ye geçmişim diyorum. Yalnız bu mi6 nın kötü olduğu anlamına gelmez, sadece note fe nin avantajları daha fazla.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,172
Note fe
Tr garanti istersen xz1

alixkandemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Note fe tabiiki çünkü hücresel şebeke olarak mi6 da band 20 olmadığı için birçok ilçelerde ve köylerde telefon olmaktan çıkar ve şebeke çekmez

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Sizce hangisi daha verimli ve uzun gider kullanan arkadaşlarım varsa hem mi6 hemde fe için günlük kullanım şarj vs den bahseder misiniz şimdiden teşekkür ederim

Merhaba,

Mi6 faha gucli bir model. Bunun disinda pil performansi cok iyi bir urun. Ayrica kucuk bir detay ama mi6'nin parmak izi sensoru piyasanin en hizli ve kararlilarindan biri.

Ama yok benim icin kamera daha onemli. Guzel resimler cekmek amaciyla bir urun alicam, guzelde bir urun olsun diyorsaniz o zaman da note fe tavsiye ederim. Fe tavsiye ettigim guzel bir model.

Hee ben alicak olsam kvk garantili mi6 alirdim. O ayri. Karar sizin. Ikiside guzel bir urun birlerine gore artilari bahsettigim gibi.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
mi'nin şarj süresi fe nin 2 katı. bunu göz önüne alın.

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
herkese yanıtlarından ötürü teşekkürler

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Evet bir arkadaş hatırlattı mi6 nın parmak izi okuyucusu gerçekten çok iyi,note fe ninki gibi basmatik değil dokunmatik sanırım ultrasonik teknolojisi kullanıyorlar, yalnız note fede de iris tarayıcı var. İki cihazda çok güzel artık belirleyici olacak olan senin önceliklerindir.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Donanım olarak Mi6 daha iyi ama her şey donanım değil. Note FE'nin performansı da gayet iyidir. Ben S7 Edge kullanıyorum. Donanım olarak işlemci, RAM boyutu, kamera, ekran çözünürlüğü birebir aynı. Gayet memnunum. Note FE'nin avantajları var. O yüzden arada kalmak normal. Ama şahsi olarak Note FE'yi tercih ederim.

TacoNikky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mi 8 tanıtıldı mi 6 almayın derim. Mi 8 ya da Mi 8 SE alın.