Xiaomi Mi Max vs Xiaomi Redmi Note 4X

Hangisi?

• Xiaomi Mi Max

Kullanılan: 0 0.0%
  • Xiaomi Redmi Note 4X

Kullanılan: 2 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Merhaba arkadaşlar.
İnternette onca inceleme videosu vs. izlememe rağmen yinede size danışayım dedim.

Öncelikle GM5 Plus kullanıyorum. Ahize sesi , pil vs. sorunlarından dolayı garantiye gönderdim(düzelmeyeceğinden eminim) ve gelince direk satmayı düşünüyorum.
Bugüne kadar kullandığım tüm telefonlara Miui romunu yükledim ve yüklemeye devam ediyorum , rom çok hoşuma gidiyor. Ayrıca hem miui den dolayı hem de f/p ürünleri olması sebebiyle şiddetle xiaomi almak istiyorum.
Gün içinde çok fazla sosyal medya ve internet kullanırım, oyun oynamam, fotoğraf çekilirim ama bu fiyat aralığına çok da iyi kamera bulamam heralde. Batarya performansı iyi olmalı ve ahize sesi problem yaratmamalı.. 5.5 incden küçük kullanamam.

Mi max ve redmi note 4x arasında kaldım. İkisininde pili iyi diyorlar ve kasma olacağını sanmıyorum. Sizce hangisini almalıyım.

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
222
mi max çok büyük ama tablet tarzı bi telefon istiyorsanız o fiyatta çok ideal bir telefon. ikiside çok stabil telefonlar ikisininde bataryası çok iyi performans olarak note4x daha iyi ve daha güncel bir telefon mi max 2 çıktı mi mi max daki kamerayı çıkarıp yerine çok güzel bişey koymuşlar fiyatıda esnaflarda 1300 civarı açıkçası mi max 2 almayacaksanız note 4x çok şık ve 5.5 çok ideal bir telefon ben bu ikisi arasında note 4x sd625 olan versiyonunu alırım

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
mi max çok büyük ama tablet tarzı bi telefon istiyorsanız o fiyatta çok ideal bir telefon. ikiside çok stabil telefonlar ikisininde bataryası çok iyi performans olarak note4x daha iyi ve daha güncel bir telefon mi max 2 çıktı mi mi max daki kamerayı çıkarıp yerine çok güzel bişey koymuşlar fiyatıda esnaflarda 1300 civarı açıkçası mi max 2 almayacaksanız note 4x çok şık ve 5.5 çok ideal bir telefon ben bu ikisi arasında note 4x sd625 olan versiyonunu alırım
Teşekkürler.
Başka düşüncesi olan ?