Xiaomi mi 8 de türkçe dil desteği olucak mı? ve ithalatçı garantili mi olucak?

Bu konuyu okuyanlar

OzanTam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi mi 8 de türkçe dil desteği olucak mı? ve ithalatçı garantili mi olucak? cevaplarsanız sevinirim

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Evet tr dil olacak ve ithalat satılacak

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
İthalatçı garantili satılacak ve Global ROM yüklü olarak gelecek zaten merak etme.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
ithalatçı garantisi ne oluyor? ve xiaomi nin ithalatçi garantisine güvenilir mi ?
İthalatçı garantisi demek üretici firmanın resmi servisi olmayan garanti demek. Herhangi bir firma getiriyor ve cihaza garanti sunuyor. Özellikle cihazlar genelde Delta Teknik Servis garantili oluyor. Tabii ki üretici firmanın direk kendisiyle muhattap olmuyorsunuz ve şahsi olarak hiç ithalatçı garantili cihaz kullanmamış olsamda bir deneyim yaşamamış olsamda internette Delta Teknis Servis hakkında çok iyi yorumlar yapılmıyor. Xiaomi modelleri gerçekten çok başarılı özellikle F/P olarak neredeyse rakipleri yok ama resmi servis olmaması dezavantaj. Ben sadece internette yapılan yorumlardan yola çıkarak yazıyorum. Belki çok memnun kalanlar olmuştur. Ama Delta deyince tepkiler genelde garantisi yokmuş gibi düşünebilirsiniz oluyor. Siz gene de bir araştırın.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Xiaomi mi 8 de türkçe dil desteği olucak mı? ve ithalatçı garantili mi olucak? cevaplarsanız sevinirim

Merhaba,

Piyasaya en erken ithalatci garantili modeller satisa cikar. Ardindan mi6 modelinde oldugu gibi 3-5 ay sonra da kvk garantili modeller piyasaya cikmasi kuvvetle muhtemel. Cunku m6 tutulan begenilen ve ucuz bir model oldugu icin ilgi gordu. Bu nedenle mi8, modelininde ileriki zamanlarda kvk garantili olanlarinin piyasaya cikacagi kanaatindeyim.

Türkçe dil destegi elbette olacaktir. Xiaomi firmasi urunlerini ilk olarak cin'de satisa cikariyor ve bunu cin'e ozel rom ile yapiyor. Ardinda da global'e suruyor urunu. Ama bunun icin global rom yapiyor ve onunla suruyor. Iste alacaginiz urun global rom oldugu surece Türkçe dil secenegi de olacaktir icinde.

klcrsln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çine özel rom u daha sonra global rom a çevirebiliyor muyuz ?

emirardagumus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kendileri garanti vermesi daha sağlıklı olurdu. İthalat garantili olunca uğraştırıyorlarmış. Genel olarak kullanıcılar öyle söylüyor. Yani bu ithalatçı firma için değil geneli için konuşuyorum.

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Xiaomi Gearbest ve Genpa ile 6 Haziran'da TR pazarına yarı-resmi giriş yapacakmış.

Svdogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bugu telefonu aldim yarin elime ulasicak. Ancak biraz bodoslama aldim. Cinden geldigi icin ingilizce kullanicam ama bunu ilerde turkceye dondurme imkani olacak mi bunu merak ediyorum

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Ben bugu telefonu aldim yarin elime ulasicak. Ancak biraz bodoslama aldim. Cinden geldigi icin ingilizce kullanicam ama bunu ilerde turkceye dondurme imkani olacak mi bunu merak ediyorum
Global ROM çıkınca yükleyip yapabilirsiniz.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Telefon gelince twrp at, global rom gelince yüklersin twrp üzerinden.

Svdogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Globali mi beklemek yoksa direk twrp atmak mi daha mantikli? Biraz yabanciyim konulara ?

FacebookForum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Xiaomi Store ler açılıyor ister oradan Türkiye Garantili ister ithalatçı istersende Facebook gibi yerlerden daha ucuza garantisiz alabilirsin. Tercih Çok.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Sahibinden .com 'da da var bu. Oradan da alabilirsin. Ben senin yerinde olsam alırım twrp atarım, sonra da global rom'un rootlusunu atarım içine :)

Svdogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben telefonu aldum ama bisey anlamadim. Bunda play store falan yok ing yaotim ama hala cince seyler var ne yapmaliyim