Xiaomi Mi 6 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

hendry1239

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şarj oluşu boş cihazdan 1.30 saatte oluyor süresi kullanıma göre değişiklik gösterebilir fakat benim şuana kadar aldığım minimum ekran süresi 5.5 saat diyebilirim, stabilite ile alakalı bir sorun söz konusu değil, Rom işine gelirsek ilk çıktığı vakit alan kullanıcılar rom işleri ile uğraşmış fakat ben aldığımda global Avrupa stabil rolü yüklü bir şekilde geldi ve hiçbir sorun yok bir kere telefon restart atmam gerekti onda da arkada 4 oyun 2 tarayıcı ve 4 sosyal medya uygulaması açık şekilde 5. Oyunu açmaya kalkınca yaşadım. Kronik olarak duyduğum boya soyulmasi gibi bir muhabbetler duydum ama şahsen yaşamadım. Eksisi yok mu olmaz olur mu flaş içler acısı diyebilirim kamera orta halli ama geri kalan herşeyi ile şuan alınabilecek en içi dolu telefon diyebilirim hele ki bu fiyata

hendry1239

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ağustos ortasında xiaomi Android O güncellemesini yayınlayacağıni açıkladı

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Merhaba arkadaşlar mi 6 global rom 8.2.0.1 /kararlı yüklü telefonumda google play var ama ne yüklü programlar güncellenmiyor ve google playden hiç bir şey yüklenmiyor hep aynı hata kablosuz bekleniyor veya indirme bekleniyor diyor formlarda baktım ama herhangi bir sonuç alamadım kullanan arkadaşlar var ise aynı sorun sizde de oluyor mu yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

Sorunu çözdünüzmü ? kimse yardım etmemiş..

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Sağolun. Xiaomi sıcak geliyor bana

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
merhaba arkadaşlar .s7 edge den xiami 6 ya geçmeyi düşünüyorum.nasıl telefon varmı bir sıkıntı :D bu telefonun hepsi çift hatlı mı?yani çift hatlı telefonların sar değeri yüksek oluyor ondan endişeliyim :)

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
sebep?geçenlerde sanki bu telefonu öneriyorsunuz gibi geldi bana.kamera gece çekimlerinden dolayı mı?tasarımı güzel gibi geldi ama 5.15 ekranı çok küçük.s7 edge almadan önce s7 yi ekranı küçük diye reddetmiştim.şimdi bunu almamda pek mantıklı değil gibi.geru-ıye başka seçenek kalmadı.ıphone 7 falan bütçemi aşar

M

Murat Burç

SDN Okuru
sebep?geçenlerde sanki bu telefonu öneriyorsunuz gibi geldi bana.kamera gece çekimlerinden dolayı mı?tasarımı güzel gibi geldi ama 5.15 ekranı çok küçük.s7 edge almadan önce s7 yi ekranı küçük diye reddetmiştim.şimdi bunu almamda pek mantıklı değil gibi.geru-ıye başka seçenek kalmadı.ıphone 7 falan bütçemi aşar
Bu telefonu tabiki öneririm SD835 ve 6GB RAM gibi çok çılgın özelliklere sahip bir telefon ve muhteşem bir fiyatı var bu donanıma karşın.
Ama kime öneririm ? Yeni telefon alana veya eski telefondan geçene S7 Edge kullanıcısına değil. Kamera , ekran , batarya , gibi konularda geriye gidersiniz.
Bu cihaz çift hatlı ve hafıza kartı girişi yok. Suya da dayanıklı değil.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
S7 edge xiaomi mi6 neredeyse eşit, boşu boşuna para harcamanıza gerek yok. S7 edge biraz daha iyi

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Bu telefonu tabiki öneririm SD835 ve 6GB RAM gibi çok çılgın özelliklere sahip bir telefon ve muhteşem bir fiyatı var bu donanıma karşın.
Ama kime öneririm ? Yeni telefon alana veya eski telefondan geçene S7 Edge kullanıcısına değil. Kamera , ekran , batarya , gibi konularda geriye gidersiniz.
Bu cihaz çift hatlı ve hafıza kartı girişi yok. Suya da dayanıklı değil.
hafıza kartı girişi olması benim için önemli değil.64 gb bana hayli hayli yeter.suya dayanıklılığna da dikkat etmiyorum.şimdiye kadar deniz hariç telefonu hiç suya düşürmedim.zaten su sıçramalara karşı dayanaklılığı var söyleniyor.bunun dışında benim için önemli olan ekran boyutu ve sar değeri.5.5 inch telefondan 5.15 telefona düşmek beni bayağa etkiler.kamera konusunda aralarında ne kadar fark var bilmiyorum.iki telefondan çekilmiş resimleri videoyu biri buraya eklese inceleyip karar verebilirim.birde teelfonu tek hat kullanınca yine etkisi oluyor mu.daha önce çift hatlı dokunmatik general mobıle kullanmıştım

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
hafıza kartı girişi olması benim için önemli değil.64 gb bana hayli hayli yeter.suya dayanıklılığna da dikkat etmiyorum.şimdiye kadar deniz hariç telefonu hiç suya düşürmedim.zaten su sıçramalara karşı dayanaklılığı var söyleniyor.bunun dışında benim için önemli olan ekran boyutu ve sar değeri.5.5 inch telefondan 5.15 telefona düşmek beni bayağa etkiler.kamera konusunda aralarında ne kadar fark var bilmiyorum.iki telefondan çekilmiş resimleri videoyu biri buraya eklese inceleyip karar verebilirim.birde teelfonu tek hat kullanınca yine etkisi oluyor mu.daha önce çift hatlı dokunmatik general mobıle kullanmıştım
Sar değeri xiaomide yüksek

Son mesajlar