Xiaomi Mi 5S hala alınırmı?

Caner G.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun süredir iPhone 4S kullanıyorum maddi durumlardan dolayı yeni bir telefona geçiş yapamadım şuana kadar. Yeni telefon alabilecek parayı toparladım. Uzun süredir Mi 5S düşünüyorum incelemeleri vs. izledim. Eksileri artıları nelerdir? Özellikle kamerası benim için önemli ekstra olarak kamera hakkındaki düşüncelerinizide söylerseniz sevinirim. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Mi 5S alınır ama biraz daha zorlayıp Mi 6 alabilsen harika olurdu bence. Ama Mi5S de alınır çok iyi telefon. Mi 6 da kamera olarak ekstra ve işlemci olarak kaliteli

Caner G.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi 5S alınır ama biraz daha zorlayıp Mi 6 alabilsen harika olurdu bence. Ama Mi5S de alınır çok iyi telefon. Mi 6 da kamera olarak ekstra ve işlemci olarak kaliteli

Teşekkür ederim. Bütçem Mi 5S'e müsaade ediyor maalesef.

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Bende yeni telefon alıcam bütçem o aralar da xiaomi yi bulabilsem bir yerde (internet hariç) direk mi5 s alırım :)

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
o bütçeye daha iyi bir cihaz yok.yanlış yorum yaparım diye cihaz hakkında bir şey diyemicem.ama iyi görünüyor.kullananlar kulübü falan varsa oraya bak derim

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Mi5s fiyatına göre her yönüyle fazlasıyla tatmin edecek bir telefon bu fiyata bundan iyi bir seçenek zor bulunur.

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Uzun süredir iPhone 4S kullanıyorum maddi durumlardan dolayı yeni bir telefona geçiş yapamadım şuana kadar. Yeni telefon alabilecek parayı toparladım. Uzun süredir Mi 5S düşünüyorum incelemeleri vs. izledim. Eksileri artıları nelerdir? Özellikle kamerası benim için önemli ekstra olarak kamera hakkındaki düşüncelerinizide söylerseniz sevinirim. Düşüncelerinizi bekliyorum.
Kamera hariç mutlu eder

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
85
alınır ama biraz zorlayım mi 6 yada kamera ii olsun dersende s7 al