Soru Xiaomi Earbuds Basic 2 vs QCY T13

brk41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu iki kulaklık arasında kaldım. Bütçe 300TL civarı. Xiaomi kız arkadaşımda var sesler çok güzel geliyor ama tuşlarına basınca can acıtıyor. QCY ise internette araştırınca olumlu yanıt aldım ama hiç denemediğim için bilmiyorum. Oyun, video ve müzik için kullanacağım. QCY'de oyun modu vs olduğunu duydum ama iyi midir bilemiyorum. Hangisini almalıyım? 300TL civarına daha iyisini bulabilir miyim?

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Taotronic markasından önerdiğiniz model var mı?
taotronic soundliberty 53 pro şuan kullanıyorum şarjı bana 1 hafta yetiyor rüzgarlı havada güzel mikrafon performansı var kutusu gayet dayanıklı menteşesi yani her boyuta göre kulakçık çıkıyor typce şarj girişi var tüm müzik kontrolleri assitan falan kulaklıgın dokunmatik yüzeyinden herşeyi yapabiliyorsunuz

brk41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
taotronic soundliberty 53 pro şuan kullanıyorum şarjı bana 1 hafta yetiyor rüzgarlı havada güzel mikrafon performansı var kutusu gayet dayanıklı menteşesi yani her boyuta göre kulakçık çıkıyor typce şarj girişi var tüm müzik kontrolleri assitan falan kulaklıgın dokunmatik yüzeyinden herşeyi yapabiliyorsunuz
Şu mikrofon olan kısım sapı mı desem bilemedim, gözüme uzun gibi geldi daha kısa olması daha hoş dururdu. Bütçemi artırabilirsem değerlendireceğim teşekkürler.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Şu mikrofon olan kısım sapı mı desem bilemedim, gözüme uzun gibi geldi daha kısa olması daha hoş dururdu. Bütçemi artırabilirsem değerlendireceğim teşekkürler.
taotronicin zibilyon tane modeli var illaki birisi hoşuna gider ben sürücüleri ve şarj ömrü rakiplerine göre uzun diye tercih ettim 1 sene oldu hayla bir şarj batarya kaybı yaşamadım

brk41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konuyu yeni okuyanlar olabilir QCY t13 modelini aldım sesi mikrofonu olsun gayet güzel. Kutusu biraz daha küçük olabilirdi büyük kaçmış. Şarjı uzun süre gidiyor. Sesi de beni baya cezbetti. Son seste bile dışarı aza yakın ses veriyor. İki kulaklığı da takıp dısarıda kısık sesle sarkı dinleseniz bile dısarıdan ses almıyor. Hosuma gitti 285tlye değer bi kulaklık.

Son mesajlar