Xiaomi 11T Pro ile Redmi Note 12 Pro Plus değişilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

ekrkss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhabalar. Yurtdışı Mi 11T Pro kullanıyorum. Kayıt direnç ile yapılıyormuş. Aldığımda haberim yoktu değiştirmek istiyorum. Redmi Note 12 Pro Plus ile değişmeye değer mi?

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Merhabalar. Yurtdışı Mi 11T Pro kullanıyorum. Kayıt direnç ile yapılıyormuş. Aldığımda haberim yoktu değiştirmek istiyorum. Redmi Note 12 Pro Plus ile değişmeye değer mi?
Başa başmı? üstüne kim para verecek sıfır mı ikinci el mi? YD'mi Açıklama yapman gerek

ekrkss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Başa başmı? üstüne kim para verecek sıfır mı ikinci el mi? YD'mi Açıklama yapman gerek
Sıfır YD ile ben başa baş diye düşünüyordum. Telefoncuya sordum üzerine 1000 lira istedi vazgeçtim bende. İkinci elde başa baş verenler var ama sorun yaşarım diye değişmek istemiyorum.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Sıfır YD ile ben başa baş diye düşünüyordum. Telefoncuya sordum üzerine 1000 lira istedi vazgeçtim bende. İkinci elde başa baş verenler var ama sorun yaşarım diye değişmek istemiyorum.
Anlamadım? senin telefonun 12ye 256 olan model değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anlamadım? senin telefonun 12ye 256 olan model değil mi?
herşeyi geçtim note 12 pro plus'ta direnç ile yapılıyor bana kalırsa düzgün bir tamirci bul götür ver eğer bölgenizde o fiyata gidiyorsa ölü fiyatına gidiyor