WINXP Türkçe service Pack 3 Kurulu

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar merhaba shiftdelete.nette yer almamasına ragmen dün gece saat 11 gibi service pack 3 ingilizce yayına verildi buradan haber almak istiyordum fakat olmadı herneyse media center edition kullanıyorum bende bu yamayı indirerek kendi yöntemlerimle türkçe olan sistemime kurdum kurulumlarım bitmeden size haber salayım dedim

http://www.resim-yukle.com/img01/18/583825sp3.JPG']
583825sp3.JPG
[/url]

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Evet normal şartlar altında verilmesi gerekiyordu bugünlerde Microsoftun sitesinden, senin kurabilmen doğal. Çünkü Windows Media Center versiyonları aslen Türkçe değil kurulum esnasında dil paketiyle Türkçe oluyor, haliyle İngilizce SP3'ü bilgisayarına kurabilmişsin.
ama SDN biraz geç kalmış bu konuda :O

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Jojoba dedi ki:
Evet normal şartlar altında verilmesi gerekiyordu bugünlerde Microsoftun sitesinden, senin kurabilmen doğal. Çünkü Windows Media Center versiyonları aslen Türkçe değil kurulum esnasında dil paketiyle Türkçe oluyor, haliyle İngilizce SP3'ü bilgisayarına kurabilmişsin.
ama SDN biraz geç kalmış bu konuda :O
Arkadaşın dediği gibi mce ler aslen ingilizce sadece bir dil yaması ile türkçeleşiyor. bu nedenle kurabilmiş olman normaldir.

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Evet göze gelen pek bi değişiklik yok ama geri planda hissediliyor manayla hemen denemiş oldum

Son mesajlar