Windows Phone 8'li Bir Xperia İlginizi Çekermiydi ?

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Son dönemde bir çok marka Android ile neredeyse bütünleşmiş durumda Özellikle Sony, Samsung ve htc gibi firmalar Android ile büyük çıkış yakaladılar.

Buradaki bir makaleyi görünce bizim forumdaki Sony kullanıcılarının fikirlerini merak ettim.

Windows Phone 8'li Bir Xperia telefon olsa tepkiniz ne olurdu ? Ben performansını merak ettiğimden kurcalamak isterdim.

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
Sony kullanicilarinin fikirlerini merak etmissiniz de ilerideki sony kullanicilari da cevap verebilir mi? :)

makaleyi okuyan cogu yorumcu kullanmak istemiyor ama sahsen ben isterdim... hem sony hem windows... ben baska birsey istemezdim...

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben WP8 li sony telefonun olmasını isterim. Symbian dan sonra Android'e pek ısınamadım.
Bir sonraki alacağım tel çok yüksek ihtimal Android olmaz.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Sony androide geçmeden önce WP'li telefonlar ile pek başarı elde edememişti geçmişte kötü tecrübeleri var ama WP8 de microsoft neler yapmış bunu bir xperia telefonda kullanıp görmek isterdim. Gönlüm yinede Andoridden yana

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Ben symbianli bir xperia gormek isterdim :p
Wp8'i gormedigim icin bir sey diyemem ama samsungda wp kullanmistim hic hosuma gitmemisti.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
androidli 3310 bundan daha çok ilgimi çeker.

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Wp li telefonlar pek kullanışlı olmuyo yani telefonlarda stabil calışmıyor ayrica android kadar iyi deil wp bana göre ama olsa yinede incelémekte fayda var

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,083
Wp li telefonlar pek kullanışlı olmuyo yani telefonlarda stabil calışmıyor ayrica android kadar iyi deil wp bana göre ama olsa yinede incelémekte fayda var
bence bu yazını biraz inceleyip öyle yaz tekrar wp li cihazlar hem stabil hem hızlı android gibi donanım canavarı değil yani kitlenme olmaz takılma olmaz kullanışlı olmuyor derken misal sen yanlış bilgi veriyorsun kullanmadan cihazları kötülüyorsun aradaki fark ?

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bence bu yazını biraz inceleyip öyle yaz tekrar wp li cihazlar hem stabil hem hızlı android gibi donanım canavarı değil yani kitlenme olmaz takılma olmaz kullanışlı olmuyor derken misal sen yanlış bilgi veriyorsun kullanmadan cihazları kötülüyorsun aradaki fark ?

ben kendime göre dûsûncelerimi yazdım genel olarak söylemedim

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bence mükemmel olur.
Yepyeni bir WP işletim sistemi var. Herşeyi ile yenilenmiş. Ben kullanmak isterim. :)

suylateng

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows Phone konusunda agzi olan herkes konussun umrumda degil ancak denemeden hakkinda yorumsuz yorumlar yapilmasin

WPli telefonum yok ancak bolca video izledigim uygulama olsun oyun olsun normal sistem olsun. Alt seviye bir WP telefonu olmadigi icin telefonlar arasinda ucurum farklar yok. Bu konuda Apple in izinden gidiliyor. Ureticilerin arayuz ozellestirme hakkida yok. Sistem standartlari var en az 1 ghz islemci 256 ram vs. MS suan Apple in izinden gidiyor. Tek sorun uygulamalarinda ozel gorunumleri yok hep metro bir sure sonra metro her ne kadar hosda olsa sikiyor.

Tahminimce bundan 10 yil sonra piyasanin hakimi android ardindan wp gelir

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Windows Phone konusunda agzi olan herkes konussun umrumda degil ancak denemeden hakkinda yorumsuz yorumlar yapilmasin

WPli telefonum yok ancak bolca video izledigim uygulama olsun oyun olsun normal sistem olsun. Alt seviye bir WP telefonu olmadigi icin telefonlar arasinda ucurum farklar yok. Bu konuda Apple in izinden gidiliyor. Ureticilerin arayuz ozellestirme hakkida yok. Sistem standartlari var en az 1 ghz islemci 256 ram vs. MS suan Apple in izinden gidiyor. Tek sorun uygulamalarinda ozel gorunumleri yok hep metro bir sure sonra metro her ne kadar hosda olsa sikiyor.

Tahminimce bundan 10 yil sonra piyasanin hakimi android ardindan wp gelir

hic sorun fln olmuyor diyorsun da söyle bisey htc hd2 de kullanılan wp 6.5 hic te stabil deil kendim test ettim cogu kez donmasina sahit oldum ben gorusumu bildirirken bu yônden bildirmistim yani wp 7 vs. Onlari test etme imkanim olmadi

suylateng

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hic sorun fln olmuyor diyorsun da söyle bisey htc hd2 de kullanılan wp 6.5 hic te stabil deil kendim test ettim cogu kez donmasina sahit oldum ben gorusumu bildirirken bu yônden bildirmistim yani wp 7 vs. Onlari test etme imkanim olmadi

wp 6.5 diye bir sey yok hocam . 7. nesil mobil windows tamamen farkli bir yapi eski (7 oncesi surumlerle) uzaktan yakindan alakasi yok sayilir

7. surumle beraber Windows Mobile in adi Windows Phone ile degistirildi.

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
wp 6.5 diye bir sey yok hocam . 7. nesil mobil windows tamamen farkli bir yapi eski (7 oncesi surumlerle) uzaktan yakindan alakasi yok sayilir

7. surumle beraber Windows Mobile in adi Windows Phone ile degistirildi.

yanlış yazmisim windows mobile 6.5 test ettim ondan sonrasını test etmedim dedigim gibi ama haklı olabilirsin gelismis bi isletim sistemi olabilir