Windows 8'i Hiç Beğenmedim

Bu konuyu okuyanlar

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7
windows 7 sp2 güncellemesi gelirse ancak öyle olur illa korsan windows mu kuralım sp2 elde etmek için :)

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
windows 7 sp2 güncellemesi gelirse ancak öyle olur illa korsan windows mu kuralım sp2 elde etmek için :)

Ne alaka arkadaş SP2ye korsan demiş bende korsan kullanıyorum bütün güncellemeleri rahatlıkla yapıyorum Sp2 daha çıkmadı Çıktığını idda eden yerler fake yerlerdir.

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tamam ben çekiliyorum arkadaşlar ama bir sitede var yazıyordu:)

Strake

Profesör
Reaksiyon puanı
7

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bende onu diyorum genelde korsan kullanmamak için 570 lira verip ultimate cd'si alıyorlar onları hiç anlamıyorum

ben yaparım ama cesaret edeceğimi sanmıyorum :)

Ben bir kere bile korsan win7 kullanmadım kullanmam da:)

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bu durumda herkez haklı oluyor 1-emek hırsızlığı diye birşey varmış vicdan yapıyorlar 2-orjinal kullanmak için cd alanlar o kadar paranız varsa bana verebilirsiniz :)

Orjinal cd değil orjinal bilgisayar alıyoruz içinde orjinal oluyor:yes:

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Windows 7 için resmi olarak çıkmış en son servis paketi SP1'dir. Pre-SP2 ismiyle kullanıcıların hazırladığı hotfix'lerden oluşan paketler var, şunun gibi mesela. SP3 şu dönem zaten söz konusu değil.

1-Kizma be üstadim, bak seninde karsi ciktigin düsünceye ayni tepkiyi veriyoruz, ama sen beni yanlis anladigin icin dikatinden kacmis olacak, bu Kobay'la ilgili kisim
quote_icon.png
xfailedkomplex Nickli Üyeye,aittir, ben yanlizca ondan alinti yaparak kendisini cevapladim

2- Yanlis anlasilmaya sebep oldugum icin cok özür dilerim, Size yazdigim cevabin son kismi yanlislikla NEFER nikli üyeye yazdigim cevap yazisi kes kopyala yapistir derken, Size yazdigim yaziyada eklemisim. Bundan dolayi tekrar özürdilerim. isn asli sayifanin üst kismlarinda NEFER nikli üyeye cevaben yazilan bu yazidir.
Bu hatamdan dolayi
bu sözünede eyvallah derim. Saygilar

Anladım zaten hocam, estağfurullah ne kızması yahu görüşlerimizi paylaşıyoruz burada. :)

CMYK

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar "kobay" kelimesi biraz argo olmuş bunun yerine "tester" diye tabir etseydim daha uygun olacakmış özür dilerim.

Ben win 8 çıktığından beri çevremi kobay olarak kullanıp bayağı fikir ve tecrübe edindim ve microsofta güveniyorum her ne kadar para kazanmanın yolları tıkanmış! olup uzun vadede müşteri kapma yarışına kapılmış olsa da !! işini iyi yapıyor bence Neyse şaka bir yana :)
Artıları desteklediği uygulamaları açarken şu ana kadar çıkardığı tüm sistemleri göz önünde bulundurarak söylüyorum windows 8 diğerlerinden hızlı çabuk çalışkan pratik sevecen düşünceli kısacası güncel ol önde ol paran varsa rahat ol yada illegaliteyi öğren :)

Eksileri ise bir asus laptopa kurdum kullanan arkadaş windows 7'ye göre hiç bir artı farketmemiş :closedeyes: tekrar win 7 kurduk :blink:

Kobay olmayı sevmiyorsanız windows 8 kurmayın daha tam sürüm çıkmadı uyarısınıda da yapayım.:thumbdown:

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Microsoft önce iyisini sonra kötüsünü yapar, aşırı istikrarlı bir firmadır... XP > Vista / Win7 > Win8 bunlardan öncekilerde de durum farklı değildi...

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Merakini giderecekse söyleyeyim. MS'de calisan kimsem yok.[/QUOTE]

Merakım gitmedi nedense.

Neyse..

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yeni bir wista vakası olabilir tartısmaya gerek yok fazla, zamanla belli olur.

istbne

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cok kullanissiz ve tiksinti verici bir arayuz. Dokumatik ekrani olanlara icin tavsiye edilebilir ama masaustu bilgisayari olanlar icin kesinlikle uzak durulmasi gereken vasat bir isletim sistemi.

serkay1578

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Microsoft hayatının ya en iyi şeyini ya en kötü şeyini yapıyor kesinlikle ortada bir yerde değil Windows 8.Bence çok başarısız olacak orası ayrı.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ben sayılı saatler yazılımcı arkadaş en fazla 20 gün dayanabildi :D bende hiç sevmedim metro ve başlattaki olaylar yüzünden genelde ama hız olarak bariz win7 den hızlı o ayrı konu..

bemylover

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
20 günde 3 defa win 8 kurdum inat ile kullanmaya devam ediyorum :)

komoL

Asistan
Reaksiyon puanı
6
win7'yi cracklı kullanıyordum, ha yakalandı ha yakalanacak derken, sistem infilak etti. yeter artık diyerek, dün gece win8 satın aldım, daha önceden kurup inceleme fırsatım olmuştu gözle görülür bir hız artışı var. metro arayüzüne ilk başta bende alışamamıştım şuan metro olmadan yapamam modundayım:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
berbat ne görselik kulanım herşey resil satamaz satmaz wistadan daha kötü xp windovs 7 on numara böyle alışılmışın dışında saptımalara giderlerse sonu windowsun cöküşü olur format bile kurtarmaz

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Kullanmayı bilene güzel :)

kullanmasını biliyoruzda sağlam değil ki 1 hafta kullanmayınca mort oluyor... ekran kartı GMAX3100 ama standart sürücü kurup xp, vista, 7 ( 64B ultimate ve 64B enterprise ) ile çalışan oyunlarda Tony clancy hawkx mi ne oyunda kastı... çöp para vermeye değmez korsan indirmeğe değmez...

zoloman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullanmayı bilen için windows 8 için mükemmel bi işletim sistemi. kuralı 1 ay oldu her gün yeni güzel bi özelliğiyle karşılaşıyorum. yeni çıkan bi şeyi ne zaman eleştirme popületerisinden kurtulursak o zaman refaha ereriz

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
2 kez kurdum kaldırdım bence win 7 daha iyi heleki şu başlat yok ya çok gıcık, win8 dokunmatik ekranlar için tasarlanmış bir ürün, win8 lisansı da aldım ama satmayı düşünüyorum.

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
2 kez kurdum kaldırdım bence win 7 daha iyi heleki şu başlat yok ya çok gıcık, win8 dokunmatik ekranlar için tasarlanmış bir ürün, win8 lisansı da aldım ama satmayı düşünüyorum.

Ben talibim :D

mcht_z

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Performans olarak Windows 7'den daha iyi olduğu kesin fakat, kullanım kolaylığı ya da alışkanlıklar bakımından bana tat vermedi. Hala kullanıyorum ama metro arayüzünün gereksiz olduğunu düşünüyorum.

endiresli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağlam bir cracki çıkmadıkça evet tutmayacak :D
obiraz zor işte win8 online çalışan bir sistem olduğu için
sağlam craaack sanmıyorum. offline bir pc içn olabilir.

ha gayret alışacaksın ve birdaha bırakamayacaksın. :)

Son mesajlar