Windows 8'den Yeni Görüntüler

turkpoet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows 8 den tabletler le tam uyum ve etkilesşimi desteklemesini ve cloud computing denilen sistemin kullanılmasında daha bir detaylı etkileşim ve yapı icind e olmasını bekleriz. yani artık gercek degişim zamanı gelmiştir.

Norrachesh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merak etmeyin. Vista gibi Rezalet bir şey çıkacak. ;D Nasıl olsa Microsoft'un izlediği politika şu:

Bir sürüm iyi, bir sürüm berbat. Bir sürüm öncekinden daha iyi, diğer sürüm daha berbat. :D

thecom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yeni sürümden beklentim
çıkınca cabuk kırılsın :D daha başka bişey istemiyoomm :D

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Hiç boş durmuyorlar,bu işte iyi paralar dönüyor demek ki.

thecom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
forum saati galiba bozuk ayrıca bence yeni versiyon sürekli çıksın adamlar paranın hakkını versinler eğer güzel olursa orjinal alırım

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Xp'nin yerinihiç birşey tutamaz:)

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bildiğim kadarıyla windows 8 32 bit sürümü olmayacak, 64 ve 128 bit sürümleri olacak.
Buna takiben günümüzde bir çok oyun ve program 64 bitte uyumsuzluk sorunu çıkarabiliyor. Microsoftu ayakta tutan başlıca faktör ise oyun. Eğer eski daha doğrusu 64 bitte uyumsuzluk sorunu çıkaran oyunları bir kenara bırakırlarsa Microsoft ciddi tepkiler çeker. Hatta zarar eder.
Benim görüşüm windows 8, windows 2000 gibi bir dönüm noktası olacak. Ancak oldukça sıkıntılı bir sürüm olacağını düşünüyorum. Zira Microsoft çok kritik bir adım atmaya hazırlanıyor gibi. Umarım herkes için hayırlısı olur.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
default pdf desteği güzel olmuş. sevmiyorum adobe reader'ı. :)

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Valla sıkı bir xp kullanıcısı olarak windows 7 çıktığında deneme amaçlı hemen yükledim ve xp yi gözüm görmez oldu harika bir işletim sistemi ki bence w8 diğer sürümlerini aratmamakla beraber birçok şey katacak. Sabırsızlıkla bekliyorum.

GetSomeRest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Windows7 den kötü olmasın başka bir beklentim yok. Zaten daha çok arm işlemci mimarisine destek sağlayacağı için diğer alanlarda herhangibir yenilik yapacağını sanmıyorum.
Ha birde arkadaşların dediği gibi kolay kırılsın istiyoruz.

Kutay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 bence uzun süre çoğu insanın kullanacağı bir işletim sistemi olacak çünkü windows 8 could computing teknolojisine odaklı bir işletim sistemi buda işletim sisteminin microsoft ile sürekli olarak canlı bir bağlantı kurmasını sağlıyor bu biraz xbox 360 ile korsan oynarken live bağlanmak gibi bir şey olacak ne kadar savaşırsan savaş eninde sonunda "ban" yiyeceksin,çıksın göreceğiz. Ayrıca arm'ı desteklemesi çok iyi oldu piyasadaki x86 tekelinden kurtulma şansımız oldu intel'in teknolojiyi bulduktan 20 yıl sonra satma politikası biraz bozulacak gibi keşke birde çinli bir markayada destek verse microsoft o zaman daha ciddi bir rekabet olur.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Windows 7 den çok farklı olmasını bekliyorum.