Windows 7 Oyunlar İçin Neler Yapacak?

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Herkes büyük bir heyecanla Windows 7'yi bekliyor. Bunların arasında elbette oyuncular da var. Windows 7'nin oyuncular için neler vaat ettiğini merak ediyor musunuz?

Windows 7'nin 22 Ekim'de piyasaya çıkmasıyla PC oyuncuları en sevdikleri oyunları oynayabilmek için yeni bir platforma sahip olacaklar. Windows Vista'ya bir türlü ısınamayıp oyunlar için XP'ye takılıp kalanlar da yeni işletim sistemini merakla bekliyorlar.
sayfa%2011249635454.jpg
Peki Windows 7 oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek mi? Geliştirme sürecinin artık sona ermek üzere olduğu şu günlerde birkaç soru sizlerin de bizlerin de kafalarını kurcalıyor. Windows 7 nasıl bir oyun deneyimi sunacak? Vista ve XP'den farklı olarak neler yapabilecek? Bu soruların cevaplarına şöyle bir bakalım.

mckenzie

Asistan
Reaksiyon puanı
4
valla bu windows7 herkesi yiyecek süper bir işletim sistemi olacak gibime geliyor..

muhosoft

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ottan çöpten hata vermesin de gerisi önemli değil

Miroğlu_80

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Olabilir ama önce DirectX 11 uyumlu ekran kartları çıkması lazım...

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Windows 7 kullanıcı yorumlarında harika deniliyor hatta P4 işlemci olan bilgisayarlarda bile kasma yapmadığı söyleniyor ama vista dan sonra bu P4 olayına pek inanmıyorum. Performans olarak şimdiye kadar yapılan tesrlerde vista ile win7 aralarında win 7 %15-20 civarında üstünlüğü var. Ama tabi zaman neyi gösterir yine son sürüm bir facia mı olur bilemem.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Project Natal Gerçekten büyük bir devrim olur, eğer olabilirse :)

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
ultimate sürümünü kullanıyorm oem full sürümünü mükemmel gerçekten tavsiye ederim