Windows 7 Kullanıcılarına Kötü Haber

Alican Doğu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar şuan itibari ile yakaladı :D Pro VL ile yola devam :)
Abi Ben Demiştim Ya Şu Pro VL Yi Bizede Kolay yoldan Sölesen Nasıl İndireceğimizi Hotfile Linkleri Silmiş Upload Box Diye Bi Site Var Hız 50/kbps Yi Geçemiyo Yardım Bekliyorum Şu Pro VL İle İlgili Daha Hızlı Nasıl İndirebilirim.

pearlharbor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
orijinal kullandıgım için sorun yok :D nasıl olsa girdiğim key mac kaydı ile tutuluyor :D bir key ile ömür boyu :D

ama format attıgım kişileri ne yapıcam bilmiyorum :D onlarada artık crack yapar gonderirim :d eger cok isterse illa orijinal olsun diye - 400$ idi sanırım orijinal i :D satarım kendikimi. :D

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Abi Ben Demiştim Ya Şu Pro VL Yi Bizede Kolay yoldan Sölesen Nasıl İndireceğimizi Hotfile Linkleri Silmiş Upload Box Diye Bi Site Var Hız 50/kbps Yi Geçemiyo Yardım Bekliyorum Şu Pro VL İle İlgili Daha Hızlı Nasıl İndirebilirim.

O hıza katlanman lazım :D

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Arkadaşlar hızlı bir link buldum forumda paylaşacağım....

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Bu güncelleştirmeyi yapmazsak sorun olacağını zannetmiyorum, xp de de güncelleştirmesi geliyordu sadece o güncelleştirmeyi yapmıyordum. Office 2007 için de aynı olay geçerli, ayrıca yeni crack çıkarırlar çok mu zor :D

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
arkadaşlar maalesef bende şu an yakalanmış bulunuyorum artık crack bile işe yaramıyor size win 7 den son kez yazıyorum artık kısmetse ya pardus yada ubuntudan yazarım

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
arkadaşlar maalesef bende şu an yakalanmış bulunuyorum artık crack bile işe yaramıyor size win 7 den son kez yazıyorum artık kısmetse ya pardus yada ubuntudan yazarım
Boşuna crack yapacağız diye uğraşmayın, hem trojan kaparsınız hemde işe yaramaz. Rambo gibi Pardus yada Ubuntu kurun. SDN Linux bölümü de size Pardus yada Ubuntu'da temel becerileri bir haftada öğretme garantisi veriyor. E daha ne duruyorsunuz? :)

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Boşuna crack yapacağız diye uğraşmayın, hem trojan kaparsınız hemde işe yaramaz. Rambo gibi Pardus yada Ubuntu kurun. SDN Linux bölümü de size Pardus yada Ubuntu'yu bir haftada temel becerileri öğretme garantisi veriyor. E daha ne duruyorsunuz? :)

Evet hadi isteyen gitsin :)

Gidene dur demeyiz...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Boşuna crack yapacağız diye uğraşmayın, hem trojan kaparsınız hemde işe yaramaz. Rambo gibi Pardus yada Ubuntu kurun. SDN Linux bölümü de size Pardus yada Ubuntu'da temel becerileri bir haftada öğretme garantisi veriyor. E daha ne duruyorsunuz? :)

SDN Linux bölümü kimseye garanti vermez bence.

-Niye?
-Çünkü gelen adam ön yargıyla geldiği sürece bir b*k öğrenemez de ondan.

O sebeple ön yargısı olan gelmesin. Windows'tan crack yapamadı diye kaçan da gelmesin. Özgür yazılımın bilincine varan gelsin.

(Yazılanlar şahsi görüşümdür, Linux'çulara mâl edilmesin lütfen.)

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Öyle birşey olursa(ki hiç sanmıyorum) 2. işletim sistemim olan Ubuntu'yu 1. yaparım olur biter :p

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
selam arkadaşlar artık ubuntu 9.10 karmic koala kullanıyorum ve bilgisayarımda tek işletim sistemi olarak var inşallah memnun kalırım artık window$ a dönmek istemiyorum herkese saygılar