Windows 10 ve Steam Oyunları :(

SMФКΞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bir gün windows 8.1 den windows 10 a format atttım ve dosyalarımı tutmadım falan filan...
Neyse konumuza geçelim,formatın ilk gününde steam oyunları gayet güzel çalışıyordu ama ikinci gün terslik oluştu.Bir steam oyununa girince:

(X oyunu başlatılıyor...) diyor ama bana ekranı gelmiyor.İkinci kez oyuna tıklayınca bu sefer uygulama çalışıyor hatasını alıyorum(Ama hiç bana oyunun ekranı gelmiyor ve görev yöneticisinde gözükmüyor).

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
Arkadaşlar bir gün windows 8.1 den windows 10 a format atttım ve dosyalarımı tutmadım falan filan...
Neyse konumuza geçelim,formatın ilk gününde steam oyunları gayet güzel çalışıyordu ama ikinci gün terslik oluştu.Bir steam oyununa girince:

(X oyunu başlatılıyor...) diyor ama bana ekranı gelmiyor.İkinci kez oyuna tıklayınca bu sefer uygulama çalışıyor hatasını alıyorum(Ama hiç bana oyunun ekranı gelmiyor ve görev yöneticisinde gözükmüyor).

Sıfır dan temiz bir format atman gerek oyunları yeniden steam den indirip öyle denemelisin uğraştıracak seni ama böyle çözersin ancak.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,194
Windows 10 kullanmayin.

SMФКΞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Pc yi sıfırlamıştım zaten de windows.old kaldı :/

Utku bencede düşünüyorum kullanmamayı win 7 kullanacağım

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
o sorunlar eski windows 10 sürümlerinde kaldı, bilgisayarı güncel tuttuktan sonra böyle sorunlar daha nadir oluşur

Snickers

Profesör
Reaksiyon puanı
272
o sorunlar eski windows 10 sürümlerinde kaldı, bilgisayarı güncel tuttuktan sonra böyle sorunlar daha nadir oluşur
Valla virüslere davetiye orta mı crack olayları felan çok var 1 hadta oldu.Ubuntu yükledim.Kodlama felan iyi gibi böyle alışmışım windows kafam karışıyor ama kullanması zor değil işi düşünce insan öğreniyor.

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
windows 10 çıkmadan önce de kullanıyordum ben. o zamandan beri sisteme virüs bulaştırmadım. bende her şeyi crackli kullanan biriyim, muhtemelen indirdiğiniz sitelerde sorun olabilir her yere güvenmemek lazım. ubuntu sistemini bende kullanmak isterim ama okuldan ötürü windows a bağlı durumdayım diğer sistemlerde visual studio yok, ubuntuda ne kadar wine kullansamda tüm programları açamıyorum nerdeyse hiç cevap vermiyorlar. bu arada ubuntu 14 sürümünde firewall off olarak geliyordu bi gözden geçirin derim

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Muhtemelen indirdiğiniz birşey yapmıştır.

Son mesajlar