Soru Windows 10 mu, yoksa Windows 11?

Windows 11'e yükseltecek misiniz, yoksa Windows 10'da mı kalacak mısınız?

• Kararsızım.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Win10_vs_Win11.jpg

Konu, ücretsiz yükseltme için *uygun Windows 10 yüklü bilgisayar kullanıcıları içindir.

Reaksiyon puanı
8,024
Windows 10'da uzun bir süre daha kalacağım muhtemelen. 11'e geçtim 1 hafta denedim çok fazla bug ile karşılaştım. En basitinden sağ alttan tarihe tıkladığımda takvim bile açılmıyordu. Açmak için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyordu. Donanım olarak tamamen uyumlu yani ne iso ile oynadım ne regedit ile resmi isoyu indirip kurdum ona rağmen çok sorun var.

Bence Windows 11'i adam akıllı kullanmak için 1,2 yıl geçmesi gerekiyor. Windows 10 bile kaç yıl sonra stabilleşti. Windows 11'e geçmek bence şu an için gereksiz heyecan aramak.

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
Emegine saglık Güzel Konu @kilicbaligi Kardesim.

Normale bakarsan ıkısıde değil Direk Linux.

Ama Windows 11 Uzun uzun zaman Gecmem Merakta etmıyorum, eden kursun, Windows 10 Kendı stabıl halınde gıdıyor Heyacan aramaya gerek yok.

Şuan Linux Kuramasam da kalbim Hep onunla..

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Cihaz, Windows 10 güncelleştirmelerini alıyor, yazılımsal herhangi bir hata yok, yaşanan sorun yok. Windows 11'e geçmek için herhangi bir gerekçe şu an için bulamıyorum. Ancak Windows 11 yeni uygulama mağazasını yükleyeceğim. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normale bakarsan ıkısıde değil Direk Linux.

Ama Windows 11 Uzun uzun zaman Gecmem Merakta etmıyorum,
GNU/Linux kullanan sadece Windows'da kalamıyor illa ki Windows'un yanına ayrı bir dağıtım arıyor. :)