Windows 10 Mavi ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

muratcan karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gençler ben bu gün okulumdan evime geldiğimde bi̇lgisayarımı açtım rahat oyunlarımı oynuyodum sonra yeniden başlattım ve steam'i birde benim bir oyun programı var onu açtım bi̇lgisayar mavi ekran verdi daha öncede veriyodu ama sonra hiç bir sıkıntı olmuyodu ama bu sefer steami veya başka bir programi açtığımda hata geliyor ve aynı zamanda ekren siyah oluyor 10 saniyede bir düzeliyor
Google yi veya başka şeyleri açıyor ama steami açmiyor steamli i̇lgi̇li bir sorun olmayada bilir başka programları denemedim şu an bi̇lgisayar 2 saatir açık uğraşıyom hiç bir program açık deği̇l sıfırlamakta istemiyom son çare olarak yapıcam yardim ederseniz sevinirim

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,996
Hocam bu dediğiniz mavi ekranın o kadar nedeni olabilir ki.Mavi ekran sonrası çıkan kare kodunu QR kod ile taratın ne hatası aldığınıza bir bakın.

muratcan karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
--- Gönderi Güncellendi ---
Gençler ben şi̇mdi̇ bi̇raz araştirdim beni̇m sikinti ati̇kmpag.Sys i̇le bi̇r sikinti ya ekran karti sorunuki̇ bencede öyle
Çünkü arkadaşlar ben bunu yazarken 30 sani̇ye ekranim si̇yah oldu ama sonra düzeli̇yor gali̇ba yada sürücü sorunu
Ekran kartim amd amd ni̇n sürücüleri̇ni̇ kaldiricam tekrar yüklemi̇ycem ama sikinti çikarsa yükleri̇m bu arada yükleyi̇nce tekrar mavi̇ ekran olursa demekki̇ ekran karti sikintili

Arkadaşlar kafamda bi̇r de bi̇r sorum var ben şi̇mdi̇ si̇ldi̇m sikinti olmadi yi̇ne bi̇r 30 sani̇ye si̇yah ekran mevzusu var ama şi̇mdi̇ ben amd sürücümü yüklüyom ama yüklemessem oyunlarimda csgo da falan fps düşüşü olurmu

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Yüklemezsen tabiki düşüş olur. Ekran kartının performansını tam alamazsın.

muratcan karataş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
gençler yine ben ve yine aynı sorun napıcam lütfen yardım edin ram im eskisi gibi 4 gb gösteriyor

Son mesajlar