WhatsApp Sorunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar;

Telefonum Samsung Galaxy S II google play den uygulama indiriyorum ama " Uygulama varsayılan konuma yükelenemiyor" diye uyarı vermekte. Buna çözüm bulan varmı acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Whatsapp hesabımı geri açamıyorum müsteri temsilcisine falan mailde attım ama yönlendireleri işe yaramıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
whatsappı indirdim numaramı istedi verdim sonra yaklaşık 5 dakika kadar bekledim daha sonra beni ara butonuna bas sana çağrı gelecek 6 haneli kodu aşağıya yaz dedi bende (beni ara) butonuna bastım sonra internet yok diyo ama internet var bi daha beni ara diyorum bu seferde 23 saat sonra tekrar deneyin diyooo yardım ediin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nokia 201 cep telefonuna whats app indiriyorum fakat sunucuya baglanamadı dıyo arkadaslar bu konuda bılgısı olan var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm benım tlf numda ıphone 4s whatsabı acıyorum fakat gelen msj acmaya calıstıgımda ana ekrana otmatık gerı gelıyo sılıp tekraryuklredım olmadı ne yapmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar wiffiden çalışan whatsapp neden telefonun normal netinden çalışmıyor ????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler benim bugüne kadar çalışıyordu simdi shatsapp sitesine giriyorum hata veriyor sorry,your device is not supported... tarzı bir şey çıkıyor sorun ne olabilir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:bir de cevap veren olsa çok iyi olcak ama nerdeeeeeeee...

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Arkadaşlar grupta resim yollayabiliyorken artık yollayamıyoruz? sebebi ne olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
whatsap tan video gönderemiyorum .. boyut kücükte olsa büyükte olsa en fazla 10saniyelik kısmı veya 03 saniyelik kısmını gönderebiliyorum. nasıl düzeltilebilir ??? yada sebebi nedir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 2 telefonla aynı watsapa girdim 1. telefondakı vatsap acılmyor yardım edermısınız

xperiaz2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim whatsapp tan foto çekip atacağım zaman bana sormuyor, direk gönderiyor. halbuki önceki telefonumda fotoyu çektikten sonra kaydet veya at diye sorardı :S

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
benim whatsapp tan foto çekip atacağım zaman bana sormuyor, direk gönderiyor. halbuki önceki telefonumda fotoyu çektikten sonra kaydet veya at diye sorardı :S
Sizde de şöyle bir ok ekranı çıkıyor olması gerek onu kaydet olarak düşünebilir siniz

2upe5yse.jpg

xperiaz2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizde de şöyle bir ok ekranı çıkıyor olması gerek onu kaydet olarak düşünebilir siniz

2upe5yse.jpg

maalesef hiç bir şey sormuyor, xperia z2 modeli, çektiğim anda gönderiyor direk. çekme tuşuna basar basmaz ne çektiysem gönderiyor.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
maalesef hiç bir şey sormuyor, xperia z2 modeli, çektiğim anda gönderiyor direk. çekme tuşuna basar basmaz ne çektiysem gönderiyor.
Facebook un bu uygulamayı satın almasından sonra google play üzerinden adam gibi güncellenmiyor.

http://www.whatsapp.com/android/

Adresinden indirip kurun sorun düzelecektir diye düşünüyorum.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
whatsapp version 2.11.283 oldu ve hala aynısını yapıyorsa çok saçma :confused1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Whatsaaptan video gönderirken birden kapanıyor. Beklenmedik bir haya oluştu sonra tekrar deneyin diyiyor yardımcı olurmusunuz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnm sorumun apayrı. arkadaşlar bnm bi telefonum vardı whatsapp yukluydu ama telefon bozuldu başka telefon alıcam ama aynı hattı kullanıcam. oteki whatsapp hesabımı nasıl silebilirim oteki telefon acılmıo lutfen yardımcı olun veya biliyorsanız whatsapp müşteri destek hizmetlerinın telefon numarasını verin LUTFENN

S

SDN Okuru

SDN Okuru
whatsapp istatistiklerini (gelen mesajlar+gönderilken mesajları) kendi kendine sıfırlıyor napabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar farklı bi muhabbetten giriyorum konuya ama yardıma ihtiyacım var whatsapptases kaydı atarken ses kayıtlarım 9 saniyede kalıyo ve kendini gönderiyo whatsappı geri yükledim olmadı reset attım olmadı fabrika ayarlarına döndürdüm gene olmadı telefonumun markası iphone 5s yardım edin acil