Weblebi Hüsran

Seregwethrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sayın musterilerimiz,
Weblebi.com uzun yıllardır başarıyla hizmet veren , binlerce ürünü müşterilerine eksiksiz ve sorunsuz teslim etmiş bir e-ticaret sitesidir. Müşterilerimizi dolandırmak yada magdur etmek gibi bir durum söz konusu olamaz. Son günlerdeki aşırı yoğunluk sebebiyle ürün teslimat ve para iadelerinde gecikmeler yasanmaktadır. Beklemek istemeyen müşterilerimiz alışveriş yaptıkları bankaların kart merkezlerine faks ile harcama itirazı yapmaları durumunda kanunlar ve yasal yükümlülükler gereği ilgili banka tutarı 10 iş gününde kartınıza iade etmek ile yükümlüdür. Bilgilerinize sunarız.

Weblebi.com bana bunu açıklasın:
http://www.sikayetvar.com/index.php?ara=weblebi&s22.x=0&s22.y=0&loc=ara

11 gündür ürünüm tedarik edilecek. Duyumlarıma göre Weblebi.com'un toptancılarına borcu varmış ve borcunu ödemediğinden toptancılar ürün göndermiyormuş.

Ayrıca telefonlar ve mail iletişimi felç. Telefonlar sürekli meşgul. Meşgul olmasa hattı düşürsek bile 15 dakika beklememize rağmen kimse çıkmıyor. Emaillere zaten yanıt yok.

Ürün gelecek gelecek deniyor, 1 ay olup ürününü alamayanlar var.

Site sürekli kampanya mailleri atıyor. Yok yüzde bilmemkaç indirim yok bilmemne... O kadar mail gönderene kadar bizim ürünlerimizi göndersin.

Dediğim gibi üstteki linkten okuyun bakalım şikayetleri, kaliteli hizmet mi dolandırıcılık mı adını siz koyun.

redrose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
genelde bende hepsiburada.com dan alıyorum 3 iş günü icerisinde eve teslim weblebi cok şikayet var üzücü bir olay

serdarselim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
weblebiden alışverişi denemeyin. ürünü göndermedikleri gibi ücreti de iade etmiyorlar.

GAMEHUNTER

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İnternetten yüzlerce alışveriş yaptım. Çok şükür hiçbirinde mağdur olmadım.

Weblebi.com'dan Harddisk satın almıştım, tedarik süreci biraz uzamıştı ve harddisk arızalı çıkmıştı. Hemen gönderdim para iademide 3-5 gün içinde yaptılar.

Bence güvenilir bir site. Sıkıntı yapmaya gerek yok. Ama hepsiburada.com hem fiyat olarak hem hizmet olarak bir adım daha önde.

Weblebi'nin avantajı birçok kredi kartına cazip taksitler yapması.

cumali2128

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yorumları okuyunca weblebiyi sık kullnaılan listesinden sildim gerçi hiç alışverişim olmamıştı ama olsun.

sahinumitus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar.

Weblebi.comdan uzun süredir alışveriş yapıyorum. bunların çoğu da burada çıkan reklamlarından görerek aldığım ürünler. bu sıralar oldukça iyi kampanyaları var ve yoğunluk olması aslına bakılırsa normal bir durum. son alışverişimde ürünün gelmesi biraz geciktiği için siparişi iptal ettirdim. ve para iadesi ve diğer sorunlarla ilgili olarak genel kapsamlı bir mail gönderdiler. maildeki yazı aşağıdaki gibidir.

Weblebi.com tarafından yapılan AÇIKLAMA ...

Sayın weblebi.com musterileri,
Weblebi.com uzun yıllardır başarıyla hizmet veren , binlerce ürünü müşterilerine eksiksiz ve sorunsuz teslim etmiş bir e-ticaret sitesidir. Müşterilerimizi dolandırmak yada magdur etmek gibi bir durum söz konusu olamaz. Son günlerdeki aşırı yoğunluk sebebiyle ürün teslimat ve para iadelerinde gecikmeler yasanmaktadır. Beklemek istemeyen müşterilerimiz alışveriş yaptıkları bankaların kart merkezlerine faks ile harcama itirazı yapmaları durumunda bankalar uymakla yükümlü olduğu kredi kartı kanunları ve yasal yükümlülüklerı gereği alışveriş tutarınızı kartınıza iade etmek zorundadır. Bilgilerinize sunarız.

bu arada bu forumda yazdığı gibi bir dolandırıcılık söz konusu değil. ben paramı aldım.

Eğer ki hala problem olduğunu düşünüyorsanız daha derin düşünmeniz lazım. çünkü weblebi.com a müşteri çeken bir forumda weblebi hk. olumsuz yazılar var. o zaman bu forumla işbirliği içindeler. siz siz olun weblebiden alışveriş yapmayacaksanız bu foruma hiç girmeyin.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Yoğunluk varsa işler yolunda demektir. İşler yolunda ise yeni elemanlara ihtiyaç vardır. Hadi elaman almıyorsunuz bir zahmet mail yolu ile bilgilendiriniz. Herkesi dolandırıcı ile gözü ile bakmaya başladığının farkındasınızdır umarım. 2 dk ayırıp şikayetvar.com sitesindeki şikayetleride bir gözden geçirin. Umarım buda altivi olayına dönmez.

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Sanırım bir harf hatası olmuş. Ben her iki siteden de alışveriş yaptım demek istemiştir.

Seregwethrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sabah 08.50 kalktım. Mesai saati başlar başlamaz telefonla arayayım dedim. İlk önce mesai saati dışındayız diyordu telesekreter. Ama sonra 09.00 olduğu anda hattı düşürdüm. 16 dakika bekledim ama bakan yok.

Sizce normal mi? Yani telefona 1 kişi baksa bile mutlaka görüşebilmem lazım. Haksız mıyım? Kesinlikle telefonlara bakmıyorlar ve dolandırılıyoruz.

Seregwethrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hepsiuburadadan da ereyondan da alışveriş yaptım. Yalnız bazı ürünleri oralarda bulamayınca mecburen başka sitelere bakıyorsunuz. Aradığım ürün onlarda yoktu. Ereyonda olsa zaten havada karada alırdım.

0rhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burda reklamlarını gördükten sona güvenerek. weblebi.com dan alışveriş yapayım dedim. www.weblebi.com dan daha önce alışveriş yapan varmı bilmiyorum ama. ben maalesef öyle bir hata yaptım. ilk ve son siparişimi 28 haziran günü verdim. bugün 4 temmuz olmasına rağmen veridiğim sipariş olan cep telefonu halen üretici firmadan bekleniyor şeklinde. müşteri hizmetlerine telefon açtığımda bayan bana muhtemelen bu hafta elinize geçmez dedi :S şaşırdım walla. iptal edeyim dedim en erken 10 gün içinde paranız iade edilir dedi bir kez daha şaşırdım. verdiğim sipariş altı üstü bir cep telefonu bulunmaz hint kumaşı değilki. sanki bi insan sipariş verdikten sona samsung telefonu üretim bantına sokup kişiye özel telefon imal ediyor. 3 tane kocaman distiribitörde 1 telefon olmasmı yav. valla ilk ve son alışverişimi yapmış bulunuyorum weblebi.com dan ve kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum.

Arkadaşım bende WD External HDD sipariş geçmiştim 26 Haziranda. Aradan 10 gün geçtikten sonra aynı şekilde üretici firmadan ürün bekleniyor yazıyordu sipariş takibinde. Daha sonra bir problem olduğunu düşünüp bende iptal ettirdim. 10 gün içinde para iade edilecektir denildi ve hala iade edecekler. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Müşteri hizmetleri her zaman meşgul, düşse bile cevap veren yok. Bu arada ilk taksitide ödemek zorunda kaldım 2. de yolda. Hala e-mail gönderip telefon açıyorum ama nafile. (E-maillerede cevap yazan yok. Sadece siparişi iptal ettirdiğimde iptal edildi diye bir cevap geldi o kadar.) :angry:

0rhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar.

Weblebi.comdan uzun süredir alışveriş yapıyorum. bunların çoğu da burada çıkan reklamlarından görerek aldığım ürünler. bu sıralar oldukça iyi kampanyaları var ve yoğunluk olması aslına bakılırsa normal bir durum. son alışverişimde ürünün gelmesi biraz geciktiği için siparişi iptal ettirdim. ve para iadesi ve diğer sorunlarla ilgili olarak genel kapsamlı bir mail gönderdiler. maildeki yazı aşağıdaki gibidir.

Weblebi.com tarafından yapılan AÇIKLAMA ...

Sayın weblebi.com musterileri,
Weblebi.com uzun yıllardır başarıyla hizmet veren , binlerce ürünü müşterilerine eksiksiz ve sorunsuz teslim etmiş bir e-ticaret sitesidir. Müşterilerimizi dolandırmak yada magdur etmek gibi bir durum söz konusu olamaz. Son günlerdeki aşırı yoğunluk sebebiyle ürün teslimat ve para iadelerinde gecikmeler yasanmaktadır. Beklemek istemeyen müşterilerimiz alışveriş yaptıkları bankaların kart merkezlerine faks ile harcama itirazı yapmaları durumunda bankalar uymakla yükümlü olduğu kredi kartı kanunları ve yasal yükümlülüklerı gereği alışveriş tutarınızı kartınıza iade etmek zorundadır. Bilgilerinize sunarız.

bu arada bu forumda yazdığı gibi bir dolandırıcılık söz konusu değil. ben paramı aldım.

Eğer ki hala problem olduğunu düşünüyorsanız daha derin düşünmeniz lazım. çünkü weblebi.com a müşteri çeken bir forumda weblebi hk. olumsuz yazılar var. o zaman bu forumla işbirliği içindeler. siz siz olun weblebiden alışveriş yapmayacaksanız bu foruma hiç girmeyin.

Kimseyi yanlış yönlendirmeyelim. Sanal ortamlarda gerçekleştirilen işlemler için insanlar hep bir muhattap arar. Sonuçta mağdur olan hakkını istiyor. Bana göre dolandırıyorlar insanları. Madem güvenilir bir site Müşteri Hizmetleri arandığında neden telefona bakmıyorlar? Veya hep meşgul? Neden e-maillere cevap yazmıyorlar?

Seregwethrin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar weblebi.com şu anda insanları dolandırmakla meşgul. İlk kez birileri birilerini dolandırmaya çalışmıyor. Bu çok basit çok açık çok net.

0rhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Weblebi.com kapanmış arkadaşlar. Hadi buyrun bakalım.

centigrade

Doçent
Reaksiyon puanı
4
netten hiç alışveriş yapmadım.bundan sonra da yapacağımı pek zannetmiyorum.heryerde bulunmayıpta sadece nette satılan bir ürün olana dek fikrimin değişeceğini sanmıyorum.
alacağım ürün hele de elektonik bir aletse illaki gözümle görmeliyim ve akabinde ürünü aldığım gün denemeliyim.bozuksa direk iade edebileceğim kurumun yerinide bu sayede biliyorum.
sağlam iş sağlam alışveriş.en ideali benim için budur.en azından Türkiye de bu durum böyle.

arkasında büyük firmalar olmadığı sürece almayı düşünen arkadaşlara da tavsiyede etmiyorum.

HellBoys_uA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
netten hiç alışveriş yapmadım.bundan sonra da yapacağımı pek zannetmiyorum.heryerde bulunmayıpta sadece nette satılan bir ürün olana dek fikrimin değişeceğini sanmıyorum.
alacağım ürün hele de elektonik bir aletse illaki gözümle görmeliyim ve akabinde ürünü aldığım gün denemeliyim.bozuksa direk iade edebileceğim kurumun yerinide bu sayede biliyorum.
sağlam iş sağlam alışveriş.en ideali benim için budur.en azından Türkiye de bu durum böyle.

arkasında büyük firmalar olmadığı sürece almayı düşünen arkadaşlara da tavsiyede etmiyorum.

Aynen