Web siteme göz atabilirmisiniz

Bu konuyu okuyanlar

Webtech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba ben 12 yaşında bir girişimciyim gelecek planlarım için bu siteyi kendimi geliştirmek için açtım beni desteklemek için webtechaber.com Web siteme göz atabilirmisiniz şimdiden teşekkürler :)

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Ben girebildim.
Ama bazı haberler ingilizce.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Uluslararası olması nedeniyle öyle ayarladım fakt eğer Chrome dan giriyorsanız otomatik Türkçeye çeviri var
Hayır çeviriye gerek yok ama ingilizce olmasına şaşırdım. Tabii diğer ülkelerde daha fazla hit alacağınızı düşünüyorsanız başka.

Webtech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kategori bölümünde 2 tane sosyal medya var
Merhaba ilgilendiğiniz bir konu ise normal herhangi bir android veya Windows bilgisayardan site güncellediğim haliyle çıkıyor fakat bazı cihazlarda örnek mac te denediğimde sitemin güncel olmayan eski hali gözüküyor bunun wordpress sürümüyle kaynaklı olduğunu düşündüm ve sürümümüde düşürdüm fakat genede birkaç kısım hala güncellenmesi nedenini biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim. Geri bildiriminiz için teşekkürler :)

turuncuaşkına

Asistan
Reaksiyon puanı
144
yüklediğin görsellerin boyutu büyükse küçültmeden siteye yüklediğinde yavaşlamaya sebep olur tinyPng kullanıyor musun?

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Merhaba ben 12 yaşında bir girişimciyim gelecek planlarım için bu siteyi kendimi geliştirmek için açtım beni desteklemek için webtechaber.com Web siteme göz atabilirmisiniz şimdiden teşekkürler :)
Ellerine sağlık çok güzel olmuş

MURAT/712

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Haberlerde türkçe olsa daha iyi olur
reşimlerin boyutu fazla büyük biraz küçültebilirsin
ama genel olarak güzel eline sağlık

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Logo yerine kocaman bir WebTech yazısı ve kalitesiz ama çok büyük görseller beni rahatsız etti. Ayrıca yarısı ingilizce, yarısı Türkçe olunca okuyamadım. İngilizce çok şükür anlıyorum ama bazı haberler Türkçe'den İngilizce'ye falan geçiyor, anlaşılmıyor. Haberleri biraz daha simetrik bir şekilde dizersen de daha güzel olur. Genel olarak kullanır mıyım, kullanmam ama eline sağlık güzel görünüyor.

Webtech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Haberlerde türkçe olsa daha iyi olur
reşimlerin boyutu fazla büyük biraz küçültebilirsin
ama genel olarak güzel eline sağlık
Teşekkürler kitlemi ve hitimi uluslararası tutmak için İngilizce geribildirim için teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Logo yerine kocaman bir WebTech yazısı ve kalitesiz ama çok büyük görseller beni rahatsız etti. Ayrıca yarısı ingilizce, yarısı Türkçe olunca okuyamadım. İngilizce çok şükür anlıyorum ama bazı haberler Türkçe'den İngilizce'ye falan geçiyor, anlaşılmıyor. Haberleri biraz daha simetrik bir şekilde dizersen de daha güzel olur. Genel olarak kullanır mıyım, kullanmam ama eline sağlık güzel görünüyor.
Haklısınız bende farkındayım bu sorunları çözeceğim teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

yüklediğin görsellerin boyutu büyükse küçültmeden siteye yüklediğinde yavaşlamaya sebep olur tinyPng kullanıyor musun?
Hayır kullanmıyorum birazdan bakacağım teşekkürler

MURAT/712

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Biryerde dili değiştirmek için buton falan koyabilirsin
ingilizce türkçe arası geçmek için

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
İngilizce yazan yerlerde büyük i ler olmuş onları düzeltmelisin

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Merhaba ilgilendiğiniz bir konu ise normal herhangi bir android veya Windows bilgisayardan site güncellediğim haliyle çıkıyor fakat bazı cihazlarda örnek mac te denediğimde sitemin güncel olmayan eski hali gözüküyor bunun wordpress sürümüyle kaynaklı olduğunu düşündüm ve sürümümüde düşürdüm fakat genede birkaç kısım hala güncellenmesi nedenini biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim. Geri bildiriminiz için teşekkürler :)
Wordpress le bir alakası yoktur onun kullandığın temadan kaynaklanıyordur premium tema mı kullanıyorsun temanın ismini yazarmisin bi

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Bu yaşta bu işle uğraşmanız gerçekten güzel, umarım yılmadan devam edersiniz.

Siteye girdim ama gözüme pek hitap etmedi. Kullandığım çözünürlük 1024 x 768.

Webtech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Bu temayı kullanamamnı tavsiye ederim premium temaya geçmeme gerek yok daha giriş seviyedesin

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
Ben kendi sitemde Color Mag kullanıyorum duymuşsundur illaki yaygın diye kullanamamak isteme özellestirerek degistirebilirsin temayı
Iyi günler

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Ellerineze sağlık . Uğraşmışsınız yapmışsınız . Bazı sorunlar var . Mesala WebTech yazısı pikselli ve arka planla yazı uyuşmamış gibi geldi . Haber önizlemesinde resimler biraz büyük gibi geldi . Bazı kısımlarda türkçe yazılar var . Ara kısmı dahil onun altındaki katagoriler türkçe . Onun dışında kullanıla bilir .

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Siteye bayıldım açıkçası. Hayatımda gördüğüm en iyi haber sitesi diyebilirim sanırım.

DESLAER

Profesör
Reaksiyon puanı
630
site çok güzel ama temamı aldın yoksa başka bi siteden direkmi aldın direk aldıysan ve adamın izni yoksa sıkıntı çıkkar