WarDom

anka01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ip adresinden ne yapabilirki insan. birincisi senin bilgisayar ve network bilgin ne düzeydede onlara **** senin ip adresin dinamik ip se modemi kapat aç gitti ip bu kadar. bence onlara çamur atana kadar kendi bilgini bi sorgula bakiim. işi bilen adamlara kafa tutacak kadar bilgilimisin bu konularda.

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Lütfen yorumlarınızda argodan ve tamamen kalın yazmaktan kaçınınız !

Tekrarı halinde uyarı alacaksınız.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Konuya bak yahu. Ne kadar fazla uzamış. Yukarıda bazı şeylere çok güldüm yalnız. :) Elalem nelerle uğraşıyor?.. Yok deface'miş yok zone-h'mış yok bilmem ne...

Hele o "msn cracker war" diyen arkadaşı ayrı bir tebrik ediyorum.

"Msn krakeri waar" :D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Biri şu konuyu kilitlesin.
Konunun kilitlenmesi için haklı bir sebep gösterirseniz isteğiniz yerine getirilecektir, burada saygı çerçevesi içinde herkes kendi görüşünü savunuyor.

Herkesin görüşüne saygı duyalım lütfen !

redrose

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konulara öylesine bir göz attım. arkadaşımızın birisi güzel bir kelam etmiş kendi kabuklarına cekilmişler 25 yaş üstünde demiş aynen öyle

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2

suzun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam,

çok uzun yıllardır ısrar ile takip ettiğim iki site var ve çok faydasını gördüm.

biri wardom, biri turkeyforum

asla ikisinden de vazgeçmem.

bir de shiftdelete eklendi son bir yıldır.

ve iyi ki üç sitede var diyorum kendimce.

konu başlığına gelince ;

yazana hiç bir şey diyemem, gelen de, geçen de, kalan da çok olacak elbette.

sitemim forum yöneticilerine.

içeriğinde küçümseme ve hakaret tonu içeren bu tür mesajlara müdahalede geç kalmaları.

wardom içerisinde shifdelete için böyle bir başlık açılsa eminim müdahale çoktan gelirdi.

kimse unutmasınki emek verilen her şey güzeldir.

ve her yerde birilerinin emeği vardır.

kimsenin avukatı değilim.

sadece basit ve haddini bilen bir user ım.

sevgi ve saygılarımla ...

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Ben Buraya Sadece Link Almak İçin Üye OlduM :D

SanDoKaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşım Sanıyorumki Wardom.org dan Canınız Yandı =) yoksa burada böyle elinizde saglam hiçbirşey olmadan cocukça davranışlarla bir siteden nefret ettiginizi söylemezdiniz....

kişi başına 1 konu düşmüyormuş bu sitenin dandikliginimi göstericek :S

ayrıca wardom.org un asıl paylaşımı 1stClass paylaşımdır..Ücretlidir...Sadece Üyelik Yetmez... 1 Kere Programı İndirmeylede Bitmez...

Kendi Çapında Takılan Lamerler diyorsunuz ancak hanginizin elinde antivirüslere yakalanmayan keylogger war soruyorum... hanginizde %100 msn cracker war?

Lütfen Arkadaşlar Gereksiz Şeyler bunlar....

Buyrun www.hackhell.com bu sitedemi dandik arkadaş lütfen birde kişi sayısına ve konu sayısına bakın... :S

hackhell.jpg

Helal m3hm3t :thumbup1: başarılıları çekemezler :lol:

uygarozdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu nede uzamış :)
Bende Wardom'da Super Moderator'lük görevi yapan bir yöneticiyim.. Aşağıdaki yazı Wardom'un 12. yılı nedeni ile Admin tarafından yazılmıştır, sitemizin bulunduğu konum hakkında yanılan arkadaşlarımız için ekliyorum;

Orjinal Mesaj Sahibi m3hm3t
90'lı yılların sonu internet ve bilgisayar üzerinde en güzel yıllardı. Yaşayanlar için gerçekten bir ömür arayacağımız zamanlar. Zaman yolculuğunda, bilgisayar başında yaşanası yıllardan biridir.

Ve en önemlisi,o zamanlar kırılan siteler gerçekten kırılmak istendiği için kırılıyordu. Şu anki gibi hangi sitede açık varsa o kırılmıyordu. Sizi rahatsız eden bir site varsa onu hackliyordu bu işi yapabilen kişiler. Rastgele değil, hedefe ve hackleyene dek çalışılırdı.
Şimdi, şu şekilde oluyor
biggrin.gif
:
"bakalim ne kullanıyormuş, vbulletin 3.6.4, hmm 3.6.3 olsaydı keşke o zaman hackleyebilirdim :p"

Hack grupları birbiriyle bilgi konusunda yarışırlardı; biri diğerini hacklerse karşılığı gelirdi. Hem de lame yöntemlerle saldırılmazd. Türlü türlü e-zinelar vardı; Türkçe. Wardom'da TurkZine adıyla bir dergi yayınlamıştı. Hatta bağımsız olmaya çalışmıştı TurkZine domainini kayıt eden arkadaş, bende gerekeni yapmıştım
biggrin.gif
. Neticede hak Wardom'un
smile.gif
.

Dergimizde yazanlar şu anda çok çok önemli yerlerdeler; biri büyük bir Türk oyun firmasının sahibi, diğeri en iyi crackerlardan, bir diğeri önemli bir bankada yazılımcı,vs...

Herkes bir şeyler bildiği için, gerektiği yerlerde ismimizi yazabiliyorduk. "Was here" diye
smile.gif
. Gazetelere çıkmış efsane bir Türk Hacker ve bilgisayar,bilgisayar güvenliği,hacking,yazılım,vs gibi konularda uzman bir grup birbirine laflar atıyor, hacklemeye çalışıyor...
Bu arada da biz çıkıp aynı gecede, her iki tarafında sitesini kırıp "sizden iyileri var" diyebiliyorduk. Ne mutlu ki o zamanlar muhattap olabilecek kadar bir şeyler biliyorlardı
smile.gif
. Sanırım birbirine laf atan, birbirinin sitesini kırmak isteyen,biri elit çevrelerce uzman görülen, biri gazetelerde,medyada Türk Hacker diye lanse edilen taraf olunca ve bu iki tarafın sitesini aynı gecede indirince her iki tarafında karekökünü almış oluyoruz ben bilirim konusunda
biggrin.gif

İşte Wardom böyle bir geçmiş ile bugünlere gelmiştir
biggrin.gif

Yasal zorunluluk:
Biz : Bilgisayar güvenliği ile ilgilinen kişiler.

İyi forumlamalar
biggrin.gif
SDN olsun Doctus olsun DonanımHaber olsun Wardom olsun, bunlar kulvarları farklı olsada Türkiyenin önde gelen siteleridir, birbirimizin değerini bilelim..

Fubiku

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SDN olsun Doctus olsun DonanımHaber olsun Wardom olsun, bunlar kulvarları farklı olsada Türkiyenin önde gelen siteleridir, birbirimizin değerini bilelim..

Katılıyorum. Benim wardom.org'da eskiden üyeliğim vardı ve sizi ordan tanıyorum. Her konunun altından siz çıkıyorsunuz. :flowers: Wardom'dan ayrılalı baya oldu. Sırf site tasarımınız yüzünden gözlerim bozulacaktı. Yazılar küçücük üstelik siyah beyaz televizyon görüntüsü var. Bir ara HD kalitesinde siteye bir el atarsanız Fubiku aranızda olur.:D Wardom ve wardom üyelerine saygılar.

adnaniman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu frum ailk girişim ilk okuduğum konu da bu:))) ... reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ya inanılmaz etkilendim yazılanlardan. gidip bir bakıcam...

bu işin şakası... herkes kendi işiyle ilgilense ne güzel olur di mi... zenginin malının züğürde verdiği en büyük zarar onu işinden etmesi... herkese merhaba ve saygılar...

not: girip baktım wardoma... konular ciddi. ve hiç biri falan site şöle mi böle mi tartışmıyor...

şimdi işimize bakalım.

enesyildiz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Türkiyede henüz ip adresinden birilerinin bilgisayarlarına zarar verebilecek insanlar olduğunu düşünmüyorum.varsada gidip site açmazlar.sessiz sakin işlerini hallederler.zaten nerde hack sitesi varsa ordan uzak durcan.durup dururken zaman harcamaya, sinir olmaya gerek yok.zaten Türkiye de site çökerten herkes hacker anasını satim.sitelerin alt yapısından biraz babama bahsetsem oda çökertir.üstelik bu tip sitelerin forumlarında tek bir soru sorarlar ve tek bir cevap alırlar;

-nasıl site hacklenir öğretir misiniz?
-şu programı indir siteyi tarat.açık varsa gir istediğini yap

hobaaaa

çok haklısın.. :) bide hazır exploit olayı var tabi:D:lol:

rarely

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wardom sitesine bende üyeyim ve hiç memnun değilim sitenin yönetiminden. Sebebi ise lockerz konusu vardı davetiye gönderebilirim diye mesaj attım sitedeki yöneticiden sadece bu mesajı yazdım saçma yere uyarı aldım. Bu mesajımdan önce yada sonra çok kişi buna benzer mesaj yazdı ama hiç bir şey olmadı ve bu konuda site linki veriyorlar yöneticileri konuya link verildiğinin bir kaç gün sonra farkediyor ve durumu düzeltiyor...

FillsMartin

Profesör
Reaksiyon puanı
15
uygar özdemir var orda, çok yardımı dokunmuştur bana, okuyosa sevgilerimi saygılarımı iletiyorum kendisine...

preferst

Profesör
Reaksiyon puanı
30
wardom'a bende üyeyim ve faydalı iyi bir site...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Aaa ne güzel site neyi varmış :mrgreen:
Açıkçası kendini beğenmiş denilebilir :)
Tek link için süper bir site :mrgreen:
Bende tek link sonra takılmadım :p

6.burhan

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Aaa ne güzel site neyi varmış :mrgreen:
Açıkçası kendini beğenmiş denilebilir :)
Tek link için süper bir site :mrgreen:
Bende tek link sonra takılmadım :p

Teknoloji, geyik, siyaset, tarih vs. her türlü konudan her türlü bilgiye ulaşılabilir.

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
132
sürekli banlanmama rağmen vazgeçemediğim bir sitedir, takılan bir çok konuda bilgi sahibi olur diyorum........

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Burda çekemezlik görüyorum.
Neden çekemiyorsunuz wardom.org gibi büyük bir siteyi.
Hiçbir antivirüsün tanımadığı Keylogger + binlerce döküman ve yararlı programlar war.
En önemlisi programlama dilleri ögreniyoruz.
Ufak bir ücretle 1 st Class olursanız, sitede ne isterseniz anında önünüzde.

Bazı kişiler eziklik diye bahsetmiş !!!
Kod yazmak ve hiçbir antivirüse yakalanmamak eziklik mi yoksa başka bir şey mi ?
Bence kıskançlık.. Siz yazında görelim bir kaç kod böyle..

Bir söz var ''Yarası olan gocunur'' diye...
Belkide bundan dolayı bu sözler söylenmiş olabilir.

Saygılar.

manyaksx
1 st Class WarrioR
www.wardom.org
Hmm, Değişmiş mi? :)

asilgenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende wardom üyesiyim bencede iyi bir site vede baya zeki insanlar var orada :))