Vodafone hattımdan arada sinyal sesi geliyor dinleniyor muyum?

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Şayet konunun buraya açılması yanlışsa moderatör arkadaşlar düzeltirlerse sevinirim...

Benim hattım vodafone ve sadece nişanlımla konuşmak için bu hattı kullanıyorum kampanyası avantajlı ama son kaç zamandır hattımdan arada bazen sinyal sesi bazen zil sesi bazende eski kasetlerin teypte sarıldığı zaman çıkardığı gibi bir ses çıkıyor bazen bu sesi ben duyuyorum karşı duymuyor bazende karşı duyuyor ben duymuyorum bu ses benim hattımdan gelirken ben karşı tarafı duymuyorum şayet karşı tarafın telefonundan gelirse o beni duymuyor ben vodafone müşteri hizmetlerini aradım şebeke sorunu olmadığını savcılığa başvurmam gerektiğini söyledi savcılığa başvurmak maddi olarak hadi avukattı dosya ücretiydi bilmem neydi yani masraf olacak danışmak istediğim benim yaşadığım gibi bir sorun kimse yaşadı mı acaba gerçi müşteri hizmetleri ##002# yi aramamı söyledi belki arama yönlendirme gibi bir şey var diye onu yaptım ama ne olacak bilmiyorum zira yeni yaptım bu konuda herhangi bir fikri veya yardımı dokunabilecek arkadaş varsa bir fikir verse sevinirim ne yapmalıyım.Yani benimle nişanlım arasındaki konuşmaları şayet dinliyorlarsa ne diyim ki umarım harcadıkları zamana ve teknik ekipmana yazık olmamıştır...:)

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
telefon cıhazınızda sorun olabılır mı?hattı başka cıhaza takıp denedınız mı?ve sadece bu sesler nışanlınızla konuşurken mı gelıyor?

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
evet aynı ses var telde sorun yok ve sadece nişanlımla knuşurken bu telefonu kullanıyorum başka kimseyle konuşmuyorum bu hatla dedim ya avantajlı hat kendime ait başka hattımda var turkcell onda bir sorun yok

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
nışanlın senın başkalarıyla konuşup konuşmadını öğrenemk ıçın hattını dınlettırebılır mı?dığer turkcel hattının oldunu bılıyor mu

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
evet diğer hattımdan haberi var ve sadece bu hattımla onunla konuştuğumu biliyor yani beni dinletmesi gibi bir şey mümkün olamaz...:)

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bu hattınla daha önce başkalarını arayıp rahatsız ettıysen savcılık senı dınlemeye alabılır.
bı dılekçe yazıp savcılığa suc duyurusunda bulunman lazım.ama önce bulunduğun en yakın karakola gir durumu anlat onlar sana ne yapman gerektını söylerler yada bunlarla uğraşmak ıstemıyorsan yenı bı hat al:)

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
yok ya neden insanları rahatsız edeyim ki zaten nişanlımla konuşmak için almıştım ve sadece onunla konuştum başka kimse yok ama herhalde en mantıklısı kendime yeni hat almak olacak çok teşekkürler...:)

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Dinleme için kara listeye düşmüş olması lazım ki bu durumu başarabilmek içinde o hatla büyük işler çevirmiş olması gerekiyor kişinin... Her önüne geleni dinlemiyorlar, şüphe duyuyorsanız savcılığa başvuru yaparak inceleme talebinde bulunabilirsiniz... Bundan önce önemli bir nokta daha var, cep telefonunuz size hediye mi edildi ? Özel yazılımlar yüklenerek kişilere hediye edilen telefonlar fazla yaygın...

infooo

Asistan
Reaksiyon puanı
1
sesim bana geri donuyo poset sesi gibi bi ses gliyo ayni bahsedilen teyp kaset sesi oluyo ve bazen bende bazen karsi tarafta oluyo o zaman diyorum ki karsidakine istersen telefonu kulagindan cek soylediklerim pek hosuna gitmez.
icimden ne geliyosa soyluyorum rahatliyorum bu ulkede her an herkes dinlenebilir sen kimsin ki demeye gerek yok
bende teknik servis isiyle ugrasiyorum ve haftada enaz birkez cezaevine ve jandarmaya gidiyorum belki de ordan takilmislardir banada
bazende arada arkadaslarla konusurken cok farkli muhabbetler ceviriyoruz bizide almasinlar ya bigun sabaha karsi :D:D:D:D

amidi

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Yani bende onu diyorum ben kimim ki ya beni dinleme zahmetine katlansınlar ama şayet illaki beni dinlemek istiyorlarsa yapacak bir şeyde yok herhalde savcılık falan uzun işler ya ama hani diyorum her işin bir namusu var...:) bu dinleme de bu kadar açıktan yapılmaz ki canım...Zaten bu hatla sadece nişanlımla konuşuyorum başka konuştuğum tek Allah ın kulu yok hattı sıfır aldım iletişim merkezinden,telefonda sıfır kimse tarafından hediye de edilmedi aynı şekilde nişanlımın telefonuda benim hediyem yani o da sıfır,kimseye bildiğim bir zararımda yok daha önceleri ne bir şekille kolluk veya adliye ile işimde olmamış normal kendi halinde bir vatandaşım işte ama benimle nişanlımın konuşması direk vatanın güvenliği ile alakalı bir konuysa ve söz konusu vatan olacaksa zaten gerisi teferruat olur...!!!...:D

metehangokpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim Telefonumda Aynen Dinleniyor Vodafoneee
--- Mesaj Güncellendi ---

savcılık dinlemeye almış faturalı ise hattı kapatıp yeni hat almak daha dogrudur sizin vodafone dinleniyor kardeşim benimde sinyal sesi band kaydı ve hışırtı sesi var telefoncuya götürdüm savcılık dinlemeye aldıgını söyle ve savcılıga suç duyrusu yapmam gerektigini söyledi ama ne fayda

--- Mesaj Güncellendi ---

Aynı Şeh Benimde Başımda Nişanlımla Konuşurken Hat Sıfır Telefon Sıfır Dinleniyor Amedli Benimde Seninle Aynı Sorunum Var Vodaofone Aradım Onlarda Dinleniyor Olabilir Dediler Savcılık Dinliyor Dogrudur Bilgi Amaçlı Yapılacak Bişe Sadce Hatını Kapatıp yeni Bir Hat Almak Olcak Bende Öyle Yapacagımmmmmmmmmmmmmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu android akıllı telefonların hepsinde var galiba arama yaparken çok nadir cızırtı yada sinyal seinde kısıklık oluyor servis felan çözemiyor samsun note 2 kulanıcısıyım bu cızrtı hergün olmasa bile ara bir defa oluyor başak bir not 2 te denedim oda aynı bu cihazlar kronik sorunlarla dolu donamımsal güncelemeylen çözülmez hattan kanal geçici diyolar onlada alakalı degil donanımsal :helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
savcılığa başvurmanız gerekebilir ve eğer yapmazsanız tekrar da edebilir... lütfen ciddiye alınız