Vistaya Win7 formatı atcam fakat sorun var ...

kaantokay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ßen Kaan , benim windows vista starter bilgisayarım var ve bu pc yi yaklaşık 3-4 senedır kullanıyorum ve çok fazla virüs var pc çok kasıyor ayrıca vista starter çok gıcık bilen arkadaşlar yada kullananlar anlar... Neyse , ben vistayı win7 ultimate yapmak istiyorum fakat driverların cd si yok driver sorununu çozemedım birisi yardım edebilirmi acaba butun driverları 1 cd ye koyup format attıktan sonra kullanıcam
özellikler :
Windows vista starter , 1 gB Ram , 250 mB Ekran kartı , sistem modeli g31m-es2l , casper neo ,
sistem türü X86-based pc
İntel Pentium Dual CPU E2180 @ 2.00 GHz , 2000 Mhz , 2 çekirdek , 2 mantıksal işlemci ve 32 bit ...
BU KADAR BİLGİSAYARIMA TAMAMEN FORMAT ATIP WİN7 ULTİMATE YUKLUCEM BİRİSİ YARDIM ETSİN LUTFEN ÇOK ONEMLİ !‼‼‼‼‼!

Janmark

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Windows 7'de driver'a pek ihtiyaç olmuyor bütün driver'ları kendisi bulut güncelleştirme olarak yüklüyor zaten :) Sadece Ekran kartının driver'ını kursan yeterli olacaktır :)

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=280613]kaantokay[/MENTION] Driverlerin çoğunu zaten windows 7 kendisi otomatik yüklüyor. Ancak touchpad, wireless, bluetooth gibi özelliklerde sorun çıkabilir. Bu yüzden bu ve bunun gibi araçların driverlerini Pc modeli ile aratırsan bulabileceğini sanıyorum. Yalnız başka bir sorun var Windows 7 yüklemek için 2 gb ram öneriliyor. Burada bir sıkıntı çıkabilir.
http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/downloads/upgrade-advisor bu adresteki yükseltme danışmanını yükleyip, Windows 7 nin bilgisayarınız için uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

kaantokay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tmm yinede tesekkurler simdi ben sadece wireless driverını ve win7 yi yuklucem ozmn :)

adoganses

Doçent
Reaksiyon puanı
28
cd sini internetten indir yada şurdan burdan bul. istersen win7 ye direk yükselt hiç bir veri kaybın olmadan. ben öyle yaptım gecen sene. sadce işletim sistemi değişti. yalnız benim ki starter değildi.home premium du.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Driver Magician ile sürücüleri indir.Windows 7 için ethernet+wifi kartı sürücüsünü indir.Sonra format at.O sürücüleri kur.Sonra driver magician ile driverları tespit ettir.