Video düzenleme programı arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

sensation white

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben video düzenleme programı arıyorum. Video kesme, video sesini çıkarma, yeni ses ekleme ve ışık efekti yapabileceğim program gerekli.
Işık efektinden kastım nedir onu söyleyeyim. Ben djyim hazırladığım mix için set başında video kaydı yaptım. Işıklandırmayı bunun için istiyorum. Diskolardaki aydınlatmalar gibi istiyorum. Bildiğiniz varsa yardımcı olabilir misiniz.

Örnek olarak Dj Blendin videolarını kullanmak istiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=Xq76j8LBO3k

http://www.youtube.com/watch?v=tGV4P6d2T4Y&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=I9yU9XW2ZOI&feature=related

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
after effect ya da sony veas pro ile yapabilirsin. digitaljuice plugin bulacaksın internetten. adamın orjinal ışk kullandığını düşünürsek senin bunu plugin ile yapman için de kırk fırın ekmek yemen gerekecek after effect'te.

sensation white

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
after effect ya da sony veas pro ile yapabilirsin. digitaljuice plugin bulacaksın internetten. adamın orjinal ışk kullandığını düşünürsek senin bunu plugin ile yapman için de kırk fırın ekmek yemen gerekecek after effect'te.

veası kullanamadım hatta açamayı bile beceremedim :) programların isimlerini verdiğin için teşekkür ederim adobe after effect'i indiriyorum hemen

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
veası kullanamadım hatta açamayı bile beceremedim :) programların isimlerini verdiğin için teşekkür ederim adobe after effect'i indiriyorum hemen
indirsen de o videodaki gibi yapamazsın. ben baştan söyleyeyim de hevesin kırılmasın boşuna.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
profesyonel bir video edit yazılımı istersen canopus edius tavsiye ederim. 5.5 verisyonunu netten çekebilirsin. 6. versiyonun crack işi biraz tuhaftır.

lakin vegas benzeri bir arayüzü var. vegası kullanamadıysan bunu da kullanamazsın sanırım.

sensation white

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
indirsen de o videodaki gibi yapamazsın. ben baştan söyleyeyim de hevesin kırılmasın boşuna.
aynısı olsun istemiyorum ya. Zaten aynısı olamaz adam gerçek ışıklandırma sistemi kurmuş odasına biraz efect katsın yeter pek profesyonelce bişeye gerek yok.

sensation white

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
profesyonel bir video edit yazılımı istersen canopus edius tavsiye ederim. 5.5 verisyonunu netten çekebilirsin. 6. versiyonun crack işi biraz tuhaftır.

lakin vegas benzeri bir arayüzü var. vegası kullanamadıysan bunu da kullanamazsın sanırım.

tavsiyeniz için teşekkür ederim. Yabancı dilim var allahtan az çok anlıyorum programları nerden ne yapılıyo filan diye. Bunuda indircem.