Victor gaming notebook

Rivovi96

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Victor kullanan arkadaş varmı monster ile eşdeğer olduğu piyasada 20 yıldan beri oldukları pro2000 in bunların yaptığı gibi bilgiler öğrendim monster in bile o donanımların o fiyata nasıl sattığını anlayamazken Victor un monster le aynı donanımı 400-500 TL daha ucuza satması hayret ettiriyor bunlar kar mı etmiyor yada ünlü firmalar bizimi yoluyor merak ettiğim Victor kullanan varsa deneyimleri nasıl teknik servisleri nasıl Victor yerine monster alınacaksa aradaki fiyat farkı değer mi?

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Aralarinda cok fiyat farki gorememistim. Ben bir Monster kullanicisiyim diger laptoplar ile arasinda performans farki asla yok aksine fiyat performans urunleri diyebilirim. Kasa farki devre elmanlari vesaire fark ediyor.

Rivovi96

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Aralarinda cok fiyat farki gorememistim. Ben bir Monster kullanicisiyim diger laptoplar ile arasinda performans farki asla yok aksine fiyat performans urunleri diyebilirim. Kasa farki devre elmanlari vesaire fark ediyor.

Misal klavyesi bozuldu hiçbirinde tamir ettiremezsin illa onlara yollaman lazım işte onlara yolladigindaki servis kalitesini merak ediyorum zaten anakart işlemci ekran kartı gibi sorunları heryerde yaptirabilirsin

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Misal klavyesi bozuldu hiçbirinde tamir ettiremezsin illa onlara yollaman lazım işte onlara yolladigindaki servis kalitesini merak ediyorum zaten anakart işlemci ekran kartı gibi sorunları heryerde yaptirabilirsin

Victor'u bilmem ama Monsterin Müşteri hizmetleri ve teknik servisi mükemmel.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Oyuncuysanız Monster genel olarak rakiplerinden daha iyi.