VDSL 2 Modem değiştiriyorum.

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Evimde Türk Telekom internet kullanmaktayım.'' İlginç '' bir şekilde 2 senedir hiçbir problem yaşamadım. Tek problem modem , bu aralar sıkça wifi kopmaları yaşamaya başladım tüm cihazlarda. Bende değiştirmeye karar verdim. 30 Mbps Donwload , 3 - 4 mbps civarı upload ım var.
Bu hızları kaybetmeme sebep olmayacak Vdsl modem tavsiyelerine açığım. Çekim gücü güçlü bir modem olursa da tadından yenmez.
Hangi modemleri tercih etmeliyim fikir verirseniz sevinirim. ( Bütçe 550 - 650 TL )

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Sorun modemden olmayabilir. Hemen değiştirmenizi önermem. Önce bir tanıdığınızın veya komşunuzun modemiyle denemenizi öneririm.

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Sorun modemden olmayabilir. Hemen değiştirmenizi önermem. Önce bir tanıdığınızın veya komşunuzun modemiyle denemenizi öneririm.
Tv , laptop , telefonlar da çok sık kopmalar oluyor cihaz fark etmiyor. Sinir bozucu hal almaya başladı. Başka internette de deneyip ona göre hareket ederim o zaman. Teşekkürler.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Tv , laptop , telefonlar da çok sık kopmalar oluyor cihaz fark etmiyor. Sinir bozucu hal almaya başladı. Başka internette de deneyip ona göre hareket ederim o zaman. Teşekkürler.
Başka modemle deneyin. İnternet kesiliyor demek ki. Diğer modemde de kesilirse paranız boşa gitmesin.

EfsaneFenomen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam zyxelin vmg3625 modelini düşünebilirsin su anda 449 tl bandında satılıyor ve kullanıcılar cok memnun. Dual band ve geniş kapsama alanı ile çok iyi bir cihaz tavsiye ederim.