Yardım Valorant Champions 2023 Vandal animasyonlar ve ses efektleri yok

Bu konuyu okuyanlar

desdemona0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni Vandal’ı aldım ve son seviyeye kadar açtım. Maçta 28 kill almama rağmen diğer insanlardaki gibi vandalın üstündeki şekil animasyonlar yok. Bir bug falan mı var? Başka oyuncular bana aynı vandalı attığında animasyonları sıkıntısız. Onlar benim vandalı aldığında bu niye böyle diye soruyorlar. Ekstra bir şey mi yapmak gerekiyor? Sesi ve round da son killi alıncaki animasyonu var. Bilen birisi yardım edebilir mi?

Son düzenleyen moderatör:

CelestialNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Seviyeyi yükselttikten sonra düşük seviyeli halini kuşanmış olabilir misin? Bir kontrol et derim

desdemona0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Seviyeyi yükselttikten sonra düşük seviyeli halini kuşanmış olabilir misin? Bir kontrol et derim
Yanıtın için teşekkürler. Kontrol ettim fakat son seviye kuşanılmış. Riot a yazdım, Silahın seviye yükseltmesi radyanit puanı ile yapılıyor biliyorsundur ve satın alım diye geçiyor. Satın alımda bir hata olduğunu ve düzelteceklerini bana mail attılar.

CelestialNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yanıtın için teşekkürler. Kontrol ettim fakat son seviye kuşanılmış. Riot a yazdım, Silahın seviye yükseltmesi radyanit puanı ile yapılıyor biliyorsundur ve satın alım diye geçiyor. Satın alımda bir hata olduğunu ve düzelteceklerini bana mail attılar.
İlginçmiş, daha önce böyle bir şey ile karşılaşmadım