V30+ / Mate 10 Pro / Mi 8

Hangi telefonu tercih etmeliyim?

• LG V30+

Kullanılan: 6 46.2%
  • Huawei Mate 10 Pro

Kullanılan: 5 38.5%
  • Xiaomi Mi 8

Kullanılan: 2 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    13

Serkanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar. 4000 TL bütçem var. 3 cihaz arasında kaldım. Hepsinin ortak noktası çift kameraya ve AMOLED/OLED ekrana sahip olması. S9'u tek kamerası olduğu için, G7 ve P20'yi ise IPS LCD ekrana sahip olduğu ve muhtemelen daha düşük ekran süresi verecekleri için listeye almadım. Öncelik kamera olacak şekilde tavsiyede bulunursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,386
Merhaba arkadaşlar. 4000 TL bütçem var. 3 cihaz arasında kaldım. Hepsinin ortak noktası çift kameraya ve AMOLED/OLED ekrana sahip olması. S9'u tek kamerası olduğu için, G7 ve P20'yi ise IPS LCD ekrana sahip olduğu ve muhtemelen daha düşük ekran süresi verecekleri için listeye almadım. Öncelik kamera olacak şekilde tavsiyede bulunursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Xiaomi mi 8 tercih edebilirsin. Snapdragon 845 işlemci platformu, yüksek bellek kapasitesiyle, yüksek ekran kasa oranıyla ve android 8 ile gelen Xiaomi Mi 8'i değerlendirebilirsin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya S9 ya G7 diğerlerine bulaşma. Çift kamera muazzam bir özellik değil. Emin ol dakika başı portre çekmiyorsun.

G7 ve S9'dan daha iyi kamera performansı alırsın. Diğerlerinden daha iyi pil performansı
Ben mate 10 Pro veya v30u almazdim. S9 varken de muhtemelen diğerlerine bakmazdım.

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Seçenekler arasından V30+
S9 ve G7 ThinQ bakabilirsin

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
2900 TL'ye rakibi yok V30+'ın, alınır.

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
v30+ Rakibi yok 3500 e kadar.Biri de çıkmış diyor ki 5s v30+ dan iyi allah akıl fikir versin önceki hayatında ne yaşadıysa artık hayatında IOS işletim sistemini kullanmayan biri gelmiş 5s v30+ iyidir aşırı fanboyluk var objektif bakmamız lazım şuan bu yüzden bu durumdayız arkasında elma gören bu en iyi telefon diyor arkadaşlar biraz objektif olun ya

---- Mesajlar birleştirildi ----

v30+ Rakibi yok 3500 e kadar.Biri de çıkmış diyor ki 5s v30+ dan iyi allah akıl fikir versin önceki hayatında ne yaşadıysa artık hayatında IOS işletim sistemini kullanmayan biri gelmiş 5s v30+ iyidir aşırı fanboyluk var objektif bakmamız lazım şuan bu yüzden bu durumdayız arkasında elma gören bu en iyi telefon diyor arkadaşlar biraz objektif olun ya

Son düzenleme:

Physicx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Huawei'nin mate serisi gozumde samsung'un note serisi kadar degeri vardir.Genel olarak kullanicilarda mate 10 prodan memnun.Ayni zamanda huawei piyasadaki en iyi servise sahip android firma.Ben mate 10 pro alirdim

Reaksiyon puanı
4,386
Samsung Galaxy S9 Öneririm.
Neden derseniz,
Ekran Boyutu : 5.8 İnç
Ekran Çözünürlüğü : 1440x2960 (QHD+) Pixel
Piksel Yoğunluğu : 570 PPI
Ekran Teknolojisi : Super AMOLED
Kamera Özellikleri : 1.4µm Piksel Çift Aralıklı Diyafram (Dual Aperture)Coğrafi konum etiketleme Depth of Field (DOF) Dual Pixel Kamera Elle Odaklama Geniş Açılı (77°)Gülümseme yakalama Haraketli Panorama (Motion Panorama)Hareketli Fotoğraf (Motion Photo)HDR Hızlı Odaklama Odak Takibi Otomatik odaklama Panorama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Phase Detect Auto-Focus (PDAF)Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Dual Pixel)RAW Kayıt Yapabilme Seçimsel Odaklama Sesli komut Tam Manuel Kontrol Yüz Algılama Zamanlayıcı
Video FPS Değeri : 60 fps
Diyafram Açıklığı : F1.5
Diyafram Açıklığı (Maks) : F2.4
Ön Kamera Özellikleri : 1.22μm Piksel80 Derece Açılı Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Geniş Açılı HDR Otomatik Odaklama Panorama Selfi Portre Modu Sanal Flaş Seçmeli Odaklama Sesle Komut Zamanlayıcı (self-timer)
Yonga Seti : Samsung Exynos 9 Series 9810
CPU Frekansı : 2.8 GHz
4G İndirme : 1200 Mbps
4G Teknolojisi : LTE (Cat.18)
Hoparlör Özellikleri : Çift Hoparlör Stereo
3G Görüntülü Arama (Şebeke ile) : Var
Bildirim Işığı (LED) : Var

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Mate 10 Pro ya da Mi 8 arasından bir seçim yapman lazım. Bence Mate 10 Pro.

LyfeX

Asistan
Reaksiyon puanı
76
Değmez bence 4000 tlye çıkmaya 2900 v30+ varken kesinlikle değmez.Ön kamera dışında hiç bir eksisi yok 1100 tllik fark kesinlikle yok

Serkanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Görüşleriniz için tşrkler arkadaşlar. Mi 8'i eledim. V30+ ve Mate 10 Pro arasından hangisi daha iyidir ve hangisinin ana kamerası daha başarılıdır?

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
V30+ ile Mate 10 Pro'yu karşılaştırmak V30+'a hakaret olur, aralarındaki fiyat farkı fazla. Masrafa gerek yok, V30+ alınır.

Fatihek

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Samsung Galaxy S9 Öneririm.
Neden derseniz,
Ekran Boyutu : 5.8 İnç
Ekran Çözünürlüğü : 1440x2960 (QHD+) Pixel
Piksel Yoğunluğu : 570 PPI
Ekran Teknolojisi : Super AMOLED
Kamera Özellikleri : 1.4µm Piksel Çift Aralıklı Diyafram (Dual Aperture)Coğrafi konum etiketleme Depth of Field (DOF) Dual Pixel Kamera Elle Odaklama Geniş Açılı (77°)Gülümseme yakalama Haraketli Panorama (Motion Panorama)Hareketli Fotoğraf (Motion Photo)HDR Hızlı Odaklama Odak Takibi Otomatik odaklama Panorama Perde Hızı (Shutter Speed) Kontrolü Phase Detect Auto-Focus (PDAF)Phase Detect Auto-Focus - PDAF (Dual Pixel)RAW Kayıt Yapabilme Seçimsel Odaklama Sesli komut Tam Manuel Kontrol Yüz Algılama Zamanlayıcı
Video FPS Değeri : 60 fps
Diyafram Açıklığı : F1.5
Diyafram Açıklığı (Maks) : F2.4
Ön Kamera Özellikleri : 1.22μm Piksel80 Derece Açılı Dijital görüntü sabitleyici (EIS) Geniş Açılı HDR Otomatik Odaklama Panorama Selfi Portre Modu Sanal Flaş Seçmeli Odaklama Sesle Komut Zamanlayıcı (self-timer)
Yonga Seti : Samsung Exynos 9 Series 9810
CPU Frekansı : 2.8 GHz
4G İndirme : 1200 Mbps
4G Teknolojisi : LTE (Cat.18)
Hoparlör Özellikleri : Çift Hoparlör Stereo
3G Görüntülü Arama (Şebeke ile) : Var
Bildirim Işığı (LED) : Var
En mantıklı yorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ya S9 ya G7 diğerlerine bulaşma. Çift kamera muazzam bir özellik değil. Emin ol dakika başı portre çekmiyorsun.

G7 ve S9'dan daha iyi kamera performansı alırsın. Diğerlerinden daha iyi pil performansı
Ben mate 10 Pro veya v30u almazdim. S9 varken de muhtemelen diğerlerine bakmazdım.
Bir de bu .d

Son düzenleme:

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Bence mate 10 pro al geç . İthalatcı garanti sıkıntı etmessen mi 8 de bakabilirsin

Son mesajlar