Uzun zaman götürecek telefon önerisi

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hepinize selamın aleyküm arkadaşlar, beni uzun zamana götürecek bataryası günün ortasında bitmeyecek kamerası birazdan belirteceğim fiyat aralığına göre çok iyi olan cihaz arıyorum. Bütçem 2000 tl fazlasını veremem. Samsung istemiyorum artık samsungdan gına geldi elimde galaxy trend plus var 4 yıl önce canavar gibi olan cihaz (o zamanlar benim için öyleydi) şimdi bağırıyor yeter artık diye samsungun tüm cihazları gözümde stabil değil kaldı ki s8 felan kasıyor diye söylentiler duydum aklımda xioami gibi modeller mevcut xioami 5x tasarımı hoşuma gitti kamerası da güzel olduğunu söylüyorlar ama Iphone 6s bu fiyata bulabilir miyim diye düşünüyorum bulsam zaten direk alıcam android rom at o hata bu derken sıkıldım artık. Iphone alınmaz artık diyen de çok ama hiç ios kullanmadım ve 6s beni uzun zaman götüreceğin düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler neler öneriyor tavsiye ediyorsunuz bu fiyata

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hepinize selamın aleyküm arkadaşlar, beni uzun zamana götürecek bataryası günün ortasında bitmeyecek kamerası birazdan belirteceğim fiyat aralığına göre çok iyi olan cihaz arıyorum. Bütçem 2000 tl fazlasını veremem. Samsung istemiyorum artık samsungdan gına geldi elimde galaxy trend plus var 4 yıl önce canavar gibi olan cihaz (o zamanlar benim için öyleydi) şimdi bağırıyor yeter artık diye samsungun tüm cihazları gözümde stabil değil kaldı ki s8 felan kasıyor diye söylentiler duydum aklımda xioami gibi modeller mevcut xioami 5x tasarımı hoşuma gitti kamerası da güzel olduğunu söylüyorlar ama Iphone 6s bu fiyata bulabilir miyim diye düşünüyorum bulsam zaten direk alıcam android rom at o hata bu derken sıkıldım artık. Iphone alınmaz artık diyen de çok ama hiç ios kullanmadım ve 6s beni uzun zaman götüreceğin düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler neler öneriyor tavsiye ediyorsunuz bu fiyata
Geçen iPhone 7 donuyor diyeni gördüm. :D
Evet iPhone 6S alınmaz. :D
Mi6 hatta zorla OnePlus 5 al madem ithalatçı alabiliyorsun. OP5 seni götürür. Moda götürür ama bence OP5 daha iyi bir cihaz.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,437
Xiaomi mi 6 ama maksimum bütçen ne kadar bu bütçedeki cihazlar sizi fazla götürmeyebilir

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Geçen iPhone 7 donuyor diyeni gördüm. :D
Evet iPhone 6S alınmaz. :D
Mi6 hatta zorla OnePlus 5 al madem ithalatçı alabiliyorsun. OP5 seni götürür. Moda götürür ama bence OP5 daha iyi bir cihaz.

mi sanırım bu fiyata alınıyor 2000 zorlarım ama geçemem. Iphone 7 hiç beğenmiyorum o kulaklık girişi değişince bozdu bence. Kasması da sanırım yalan veya ios 11 yüzündendir yakında stabilleşecek ios 11. Op5 düşündüm ama beni aşıyor yoksa çok iyi kusursuz cihaz olduğunu söyleyen çok

s6 edge ye ne dersin

Samsungdan nefret ediyorum 2-3 yıla stabilliğini yitireceğini düşünüyorum s6 edgenin

Xiaomi mi 6 ama maksimum bütçen ne kadar bu bütçedeki cihazlar sizi fazla götürmeyebilir

max çıkarabileceğim fiyat 2000 tl mi 6 güzel gibi bunu da listeme aldım kamerası felan nasıl ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
i sanırım bu fiyata alınıyor 2000 zorlarım ama geçemem. Iphone 7 hiç beğenmiyorum o kulaklık girişi değişince bozdu bence. Kasması da sanırım yalan veya ios 11 yüzündendir yakında stabilleşecek ios 11
Ne oldu o zaman iOS stabilitesi? Demek ki bozuluyormuş. Evet şuan iPhone 7'nin sorunları var ve düzeltileceği muamma. iPhone 7 şuan S7 ve S8'den belki de daha kararsız çalışıyor
Mİ6 al bence, ama hala çıkabilyorsan OP5 derim.

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ne oldu o zaman iOS stabilitesi? Demek ki bozuluyormuş. Evet şuan iPhone 7'nin sorunları var ve düzeltileceği muamma. iPhone 7 şuan S7 ve S8'den belki de daha kararsız çalışıyor
Mİ6 al bence, ama hala çıkabilyorsan OP5 derim.
op5 beni aşıyor mi6 listeme ekledim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
op5 beni aşıyor mi6 listeme ekledim.
O zaman o fiyatta alabileceğin en güçlü ve belki de kamerası en iyi (S7 dışında ) cihaz. Belki Mate 9un kamerası falan da girer işte.
Kipa veya büyük bir migrosa git mi6yi deneyebilirsin.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Mi 6 o kadar sağlam bi telefon olduğunu düşünmüyorom one plus 5 al

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Kamera Mate 9 işini fazlası ile karşılar ama bulmak zor. Mi6 s7 moto z ses ister sen de axon 7

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
O zaman o fiyatta alabileceğin en güçlü ve belki de kamerası en iyi (S7 dışında ) cihaz. Belki Mate 9un kamerası falan da girer işte.
Kipa veya büyük bir migrosa git mi6yi deneyebilirsin.
Çok sağolun hocam şuan mi 6 baktım harika özellikleri var. Ama ben tasarımını beğenmedim 5x o kadar harika görünüyor ki sorduğum kişilere göre kamerası iyi olduğunu ve bataryanın günü çıkaracağını söylediler mi a1 almayı düşünüyordum bundan 1 ay önce alma onu 5x al daha iyi felan diyen de oldu miui en iyisi beğenmezsen a1 romu kurarsın diyen de olmuştu

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,437
Çok sağolun hocam şuan mi 6 baktım harika özellikleri var. Ama ben tasarımını beğenmedim 5x o kadar harika görünüyor ki sorduğum kişilere göre kamerası iyi olduğunu ve bataryanın günü çıkaracağını söylediler mi a1 almayı düşünüyordum bundan 1 ay önce alma onu 5x al daha iyi felan diyen de oldu miui en iyisi beğenmezsen a1 romu kurarsın diyen de olmuştu

Xiaomi mi 6 al donanımda o fiyat segmentine göre çok iyi kamerası işini görür oldukça güzel

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mi6'nın gücü a1 ile 5xin toplamından daha fazla :D SD835 var Mİ6'yi bırakma. Mİ6'yi eline al Kipa veya büyük bir migrosta begeneceksin.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
@Murat Burç kardeş sen ne diyorsun bu konu da 4 yıl kullandım sonda Samsung ya da apple hiç farketmez donmaya başladı kasıyor diyenler var fikrin ney bu konu da 4 yıl yetmez mi artık

M

Murat Burç

SDN Okuru
@Murat Burç kardeş sen ne diyorsun bu konu da 4 yıl kullandım sonda Samsung ya da apple hiç farketmez donmaya başladı kasıyor diyenler var fikrin ney bu konu da 4 yıl yetmez mi artık
Samsung götürür güncellemeleri yapılan Apple götürmez :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Sadece 2 aylık olan iOS 11 yüklenmiş 6 kullandım öyle bir yavaşlık yok :D
İşlemci olarak aynı güçte olan Note 5 ile 6 ile aynı zamanda çıkan Note 4, 6'yı parçalar :D

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
butceni biraz daha zorla oneplus 5 al.Sahsen kullanmadim youtube'daki uzun sure kullanan kullanici videolarini izliyerek oneriyorum.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Samsung götürür güncellemeleri yapılan Apple götürmez :D
Sadece 2 aylık olan iOS 11 yüklenmiş 6 kullandım öyle bir yavaşlık yok :D
İşlemci olarak aynı güçte olan Note 5 ile 6 ile aynı zamanda çıkan Note 4, 6'yı parçalar :D
Ne alaka kardeşim şimdi bak seninle anlaşalım diyorum hemen yan çiziyorsun Samsun'da olsa apple de olsa 4 yıllık cihaz nereye götürüyor o zaman Apple'ının de güncellemesini yapma 10 yıl gitsin bak 4s kullanıcıları var halla keşke temiz bir ilk s serisi bulsam da 4 ile kıyaslasan

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
zte axon 7 alabilirsin ithalatçı istemezsen.sony xperia xz alabilirsin yine tr garantili.su geçirmiyor,kamerası iyi,performansı iyi.ithalatçı olarak s7 alabilirsin.daha iyi ekran,daha iyi kamera,performans olarak mi6 dan biraz kötü ama üzmez.mi6 önermiyorum.hatta s7'yi o fiyata tr garantilide bulabilirsin.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
mi 6 ya bakabilirsin
bence 6s eski bir cihaz
biraz daha ilave yapıp mate 9 a bakabilirsin

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Uzun zaman götürmesini istiyorsan sevsense sevmesende iphone alacaksın kim ne derse desin bu konuda şuan en iyisi iphone.

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Uzun zaman götürmesini istiyorsan sevsense sevmesende iphone alacaksın kim ne derse desin bu konuda şuan en iyisi iphone.
Katılıyorum. İphoneden daha uzun giden telefon yok artık. Bütün şirketler cozuttu. Çizgisini hemen hemen bozmayan bir iphone kaldı.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Katılıyorum. İphoneden daha uzun giden telefon yok artık. Bütün şirketler cozuttu. Çizgisini hemen hemen bozmayan bir iphone kaldı.
Geçen hafta ağabeyim s8 plus aldı samsung ekran olsun kamera hız vs telefon çok güzel gerçekten ama ben güvenemiyorum samsunga çok kötü örnekleri gördüm yakın çevremde yakın bi arkadaşım değişime yolladı resmi tatiller girdi araya fln 45 günde anca geldi yenisi 3 ay sonra onunda geri tuşu ve ön kamerası patladı telefoncuda beraber yaptırdık 200liraya.

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Geçen hafta ağabeyim s8 plus aldı samsung ekran olsun kamera hız vs telefon çok güzel gerçekten ama ben güvenemiyorum samsunga çok kötü örnekleri gördüm yakın çevremde yakın bi arkadaşım değişime yolladı resmi tatiller girdi araya fln 45 günde anca geldi yenisi 3 ay sonra onunda geri tuşu ve ön kamerası patladı telefoncuda beraber yaptırdık 200liraya.
Arkadaşın başına gelenler de... :D Ama haklısın noktası virgülüne kadar. Benim hiç bir amacım yok fanboyluk vs. başka bi başlıkta da yazdım. Note 8 s8 plus bu telefonlar canavar hakkını vermek gerek. Ama bir ilerisi yok. 2 sene sonra bitti güncellemesiz kalıyor ve eskimeye terkediliyorlar. İphone de böyle bir sorun yok. 4 -5 sene önce üretilen modelleri gayet baya uzun süreli güncel kalabiliyorlar.

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bende böyle düşünüyorum aklımda ilk olarak Iphone 6s bulabilirsem bu fiyata (2000 tl) hemen alacağım 2. el temiz bakarım heralde 6s olmazsa se alacağım ama ilk olarak 6s var aklımda

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Bende böyle düşünüyorum aklımda ilk olarak Iphone 6s bulabilirsem bu fiyata (2000 tl) hemen alacağım 2. el temiz bakarım heralde 6s olmazsa se alacağım ama ilk olarak 6s var aklımda
6s olmazsa biraz zorlayıp 7 almanı tavsiye ederim se yerine