Uzun süre kullanılabilecek telefon önerisi

depressioncherry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, yaklaşık 3 senedir lg g3 kullanıyordum ve çok memnundum. Bir gün aniden bozuldu, şimdi ne alacağıma karar veremiyorum. Telefona çok para vermek isteyen biri değilim ama 3 4 sene daha sorunsuz kullanabileceğim bir şey arıyorum. Boyun eğip iphone mu alınmalı yoksa casper via a1 de kullanılabilecek bir model mi?

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba, yaklaşık 3 senedir lg g3 kullanıyordum ve çok memnundum. Bir gün aniden bozuldu, şimdi ne alacağıma karar veremiyorum. Telefona çok para vermek isteyen biri değilim ama 3 4 sene daha sorunsuz kullanabileceğim bir şey arıyorum. Boyun eğip iphone mu alınmalı yoksa casper via a1 de kullanılabilecek bir model mi?

Tam oalrak nasıl bir telefon istiyorsun özellikleri, alabileceğin max fiyat, ne için kullanacaksın bunları bildirirseniz yardımcı olabiliriz.

depressioncherry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tam oalrak nasıl bir telefon istiyorsun özellikleri, alabileceğin max fiyat, ne için kullanacaksın bunları bildirirseniz yardımcı olabiliriz.

Dediğim gibi uzun süreli bana sorun çıkarmayacak bir telefon istiyorum. Lg g3 gibi 3 sene kullanabileceğim bir telefon. Şarjı uzun giden, hızlı ve günlük işlerimi halldebileceğim, maillerime cevap verebileceğim, sosyal medya hesaplarımı takip edebileceğim, müziğimi sorunsuz dinleyebileceğim bir şey olmalı. Fiyat için en fazla 3000'e çıkabilirim ama ne kadar az verirsem o kadar da memnun olurum.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
kendimde kullandığım, performansından, şarjından, kamerasından, sesinden memnun kaldığım iPhone7'i öneririm.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Via a1'mi güler geçerim.
Xiaomi Mi 5 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri bütçeni düşük tutmak istiyorsan sd 820 lite(çok hafif 820nin kırpılmışı)
bütçe biraz daha artarsa ve optik imaj sabitleyicisini önemsemiyorsan(videoda titremeyi sallanmayı engeller)
Xiaomi Mi 5S (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri snapdragon 820 ayarında 821
Xiaomi Mi 5S 64GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri snapdragon 820 ayarında 821
bu yukardaki üçü android platformunun en güçlü işlemcileri olan snapdragon 820nin lite versiyonun ve 821 kullanıyorlar ama 821de tam freaknsta çalışmıyor.

Tam anlamıyla amiral gemim olsun diyorsan
LG G5 (LG Türkiye Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

En iyi amiral gemisini istiyorum çoğu şeyi doruklarda yaşamak istiyorum diyorsan
Samsung Galaxy S7 (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı
Samsung Galaxy S7 Edge (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı hepsi buradada burdaki tüm cihazların ithalatçı garantilisini bulabilirswin ama özellikle G5 i TR garantili almanı tavsiye ediyorum. İthalatçı garantili ürünler üreten firma değilde delta vb bir servisin garantisinde olduğu için biraz daha ucuzlar ama imkan varsa tr garantili alınmasını öneriyorum
S7 ve S7 Edge kamera anlamında herkesi batarya konusunda çoğu amiral gemisini ezer hatta S7 edge tüm amiral gemilerini ezer

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Mi 5 seni götürür uzun süre hiç 3 bin cıkmanada gerekyok ucuz yollu üst seviye telefonun olur hemde
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada vatanda telefonlarda indirim var ilgini çekebilirse bi bak derim

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Xiaomi Mi 5 Lg V20 Samsung Edge serisi Gm 5+.
Ama Casper'ı mespırı boşver.:):confused:

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Bir telefona fazla para vermek istemiyorsan Iphone grubunu eleyelim.
Üç cihaz tavsiye edebilirim
  • LG G5
  • Xiaomi Mi5
  • Samsung Note 5

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
müzik demişsin. hoparlörden dinliyorsan ve kaliteye önem veriyorsan s7 serisi üzer. kulaklık performansı normal. maillerini sürekli kontrol edeceksen iyi bi batarya gerek. bunun için de s7 veya s7 edge almalısın. g5 üzer. tavsiyem iphone 7 plus ama bütçeyi çok geçiyor. o yüzden s7 veya s7 edge diyorum.