Soru uygunsuz sitelere girişi nasıl engelleyebilirim

niceday

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Araştırdım fakat yapamadım maalesef , babam aile bilgisayarından ve televizyondan uygunsuz yerlere giriyor. Kız kardeşim henüz 9 yaşında ve maalesef görüyor. Ben sadece aile bilgisayarından ve televizyonundan müstehcen şeyleri engellemek istiyorum , gitsin kendi telefonundan baskın neye bakacaksa . Nasıl yapabilirim , yardımcı olursanız çok sevinirim. HP windows 7 gibi bir şey olmalı , aile ve ebeveyn programlarını indiremem zaten anlar , googledan da güvenli aramayı açamam onu da anlar ve düzeltir... Teşekkürler

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Direkt olarak internet sağlayıcınız üzerinden engelleyebilirsin ancak bu telefona da etki eder.
İnternet sağlayıcının kontrol panel kullanıcı adı şifresi varsa kendi yapabilirsiniz.
Ancak yok ise çağrı merkezini araman gerekiyor. Fatura senin üzerine değilse ve yaşın tutmuyorsa yapamayabilirsin. Denemekte fayda var...

nosleica

Profosyonel Telefon Tamircisi - Özellikle Apple ?
Reaksiyon puanı
34
Araştırdım fakat yapamadım maalesef , babam aile bilgisayarından ve televizyondan uygunsuz yerlere giriyor. Kız kardeşim henüz 9 yaşında ve maalesef görüyor. Ben sadece aile bilgisayarından ve televizyonundan müstehcen şeyleri engellemek istiyorum , gitsin kendi telefonundan baskın neye bakacaksa . Nasıl yapabilirim , yardımcı olursanız çok sevinirim. HP windows 7 gibi bir şey olmalı , aile ve ebeveyn programlarını indiremem zaten anlar , googledan da güvenli aramayı açamam onu da anlar ve düzeltir... Teşekkürler
bilgisayara güvenlik programı yükleyin ama tvden açamaz o tarz şeyleri modem üzerinden engelleyebilirsiniz