Usb Hatası

kabus750

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Merhaba. Çözemediğim bir problemim var. bilgisayar açıkken usb bellek taktığım zaman usb lere erişim engellendi diye hata veiryor.
ama yeniden başlatınca düzeliyor. düzeliyor dediğim bilgisayarı kapat aç yaparken usb bellekler takılı konumda olduğu zaman çalışıyor.
tekrardan çıkartıp takıyorum yine çalışıyor. biosu güncelledim. bıosu sıfırladım. sistem yeni kuruldu ama hala aynı hata devam etmekte.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Açılışta biosa gir.(Esc, F2, F1, F10, F11, F12, DEL)
1- Bilgisayar açılışında sürekli olarak ilgili tuşa basın. Karşınıza BIOS ekranı çıkacak.

2- Ok tuşlarını kullanarak Boot sekmesine ulaşın. ("Boot Order", "Boot Options", "StartUp" olarak da geçebilir)

USB kısmına gelip Disabled olan yazıyı ''Enabled'' olarak değiştir.

kabus750

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamam bu söylediklerinizi bir deneyeyim.

kabus750

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bilgisayarın markası lenova bu arada.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Olmadı bilgisayarıma gel adres kısmına f: veya g: filan yaz..

flyingsoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baslat - denetim masasi - klasor secenekleri - gorunum - basit dosya paylasimini kullan devre disi birakin - Erisemediginiz klasoru sag tiklayin - ozellikler - Guvenlik sekmesi - Gelismis - Sahibi sekmesi - Listede, kullanici adinizi tiklayin. Sahibi degistir onay kutusunu işaretleyin. Tamam'i tiklayin. Evet tiklayin. Klasor icin istediginiz izinleri bastan uygulayin. Artik o klasore erisim hakkiniz var.