Ünlülerden 'Efsane sözler'

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
asena: salak olabilirim ama aptal asla

tansu çiller: allahı size emanet ediyorum

reha muhtar: tüneli kaçmak için mi kazdınız

izzet yıldızhan: fransızlar amma kültürlü ufacık çocukları bile fransızca konuşuyor

-doğuştan körmüşsünüz, çocukken de görmüyor muydunuz? reha muhtar

"bu akşam oynanacak olan beşiktaş-galatasaray derbisinin sonucu henüz belli değil..."zeynep kasımlıoğlu

Mree23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hepinizin eline sağlık iyi güldüm saolun :D

Reaksiyon puanı
10,325
ellerinize sağlık arkadaşlar, teşekkür ediyorum, sağladığınız katkılar için. umarım konu burda kapanmaz, benzer gafları bulan, sanal alemde bu tür haberlere rastlayan her arkadaşımız bu katkıyı sağlar, konuyu daha eğlenceli, daha güzel boyutlara taşıyabiliriz.

Reaksiyon puanı
10,325
"Bugüne kadar 1600 maça çıktım ama şahsen kimin şampiyon olacağını bilmiyorum. Eğer Nani bunu biliyorsa benden 1600 kez daha akıllıdır"

Arsenal Menajeri Arsene Wenger'den, Manchester United'ın Portekizli futbolcusu Nani'nin şampiyonluk tahminine verdiği yanıt!

"Hagi sana 40 metreden bir çakar; nereye koyacağını bilemezsin o istatistikleri"

Metin Türel

"Beni durdurmak için tabancaya ihtiyaç duyarlardı. Ama Messi’yi durdurmak için makineli tüfeğe ihtiyaç var"

Hristo Stoichkov

"Onu durdurabilmenin tek yolu stadyumun ışıklarını kapatmaktır"

Claudio Ranieri'nin, o dönem İnter forması giyen Adriano için yorumu...

"Onun topla yaptıklarını ben portakalla yaparım"

Zlatan Ibrahimovic'ten John Carew'e...

"Eğer bir takım küme düşerse futbolcular gider, adamlar kalır"

Pavel Nedved

"Takımı kaybettiğinde ağlamayan futbolcu, yıldız olamaz"

Gheorghe Hagi

"Ayın 30-35'i gibi TSYD maçımız var"

Hikmet Karaman

"Fenerbahçeli sevenlerim kesinlikle üzülmesinler, ben hiç bir zaman Revivo kadar profesyonel olamam. Bu kulübü, bu taraftarı gördükten sonra önüme altından halı da serseler Galatasaray'a gitmem. İstesem de yapamam, kendime yakiıştıramam bunu"

Milan Rapaic

"Fenerbahçe bizi, kalesinde Alex veya Anelka olup da yenene kadar ezeli rekabet bitmiştir"

Sergen Yalçın

Gökmen Özdenak: "Biraz daha geliştirmen lazım son vuruşlarını."

Necati Ateş: "Abi biz senin penaltı atıp Ritz Carlton'da turist vurduğunu da biliriz."

"Bir gün Atatürk Havalimanı'na bir Türk takımı şampiyon olarak inecek"

Ali Şen

"İnsanlar bana ribaund tekniğini soruyorlar. Teknik şu... 'Şu lanet topu al!'"

Charles Barkley

"Cennetteki ilk antrenmanında sağ açığa geçip, sol bekteki Tanrı'nın başını döndürmüştür. Bana takımında bir yer ayırtmasını çok isterim. Best'in takımında tabii! Tanrı'nınkinde değil"

Eric Cantona

devam edecek...

SnaCk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
"Ben Sabri'nin frikiklerini beğeniyorum !!"

Ömer Üründül

Reaksiyon puanı
10,325
Burcu ESMERSOY (spor spikeri) "Aziz Yıldırım başkanlığa geri dönmeli. Aksi bir durum 'iktidarsızlığa' yol açar"

G.SARAYLI ESKİ FUTBOLCU
HAKAN ÜNSAL: "Çok zor bir deplasmandı, kazandığımız için mutluyuz" (Ali Sami Yen'deki Malatyaspor maçından sonra...)

HABER SPİKERİ
ZEYNEP KASIMOĞLU: "Bu akşam oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisinin sonucu henüz belli değil..."

FUTBOL YORUMCUSU
CAN BARTU: "Walsh ikinci yarı çok etkisiz, kendisini oyunda hiç göremiyorum?" (Walsh devre arasında oyundan çıkmıştır.)

VOLKAN DEMİREL
Ankara'da taraftarlarla tartıştıklarına dair çıkan haberlere de değinen Demirel, "Ankara'da bir AVM'de toplandık. Kavga ettiğime dair çıkan haberler doğru değil. Bazılarının bir yerlerine yalan yuva yapmış" dedi.

NTV SPOR SPİKERİ
MURAT KOSOVA: "Faul, faul!! Yok ya, faul değilmiş, sanırım ben gaza gelmişim..."

SKYTURK SPOR SPİKERİ:
"Ve Michael Jordan bugün futbolu bıraktı!"

MEHMET ALİ BİRAND
Eski TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Kanal D'de Mehmet Ali Birand'ın sunduğu 32. Gün programına konuk oldu. Program sunucusu Birand, Aziz Nesin ile Aziz Yıldırım'ı karıştırdı.

Mehmet Ali Aydınlar 'kimi?' diyerek, şaşkınlığını ifade ederken; Birand ise hatasını üçüncü söyleminde düzeltti.

MUHABİR: "Elazığspor'un kondisyonu yok!"
BAKİ AYDIN (Elazığspor bşk.) "Alırız"

ADNAN AYBABA: "Delgado müthiş bir gol attı."
SERHAT ULUEREN: "Golü gördün mü ki?"
ADNAN AYBABA: "Serhat, sen güzel goldü, uzaktan vurdu dedin ya."

İNGİLTERE - TÜRKİYE MAÇI:
İngiltere, 5. ya da 6. golü atar...
SPİKER: "Evet sayın seyirciler İngilizlerin bir atağını daha gol yiyerek savuşturduk. - Tabeladaki skor 8-0 olur ve...
SPİKER: "Maç bitti hala gol yiyoruz. Olacak iş değil"

NTV SPOR SPİKERİ
ERCAN TANER: "Beşiktaş bu akşam bir golü üç puanla aldı!"

devam edecek...

Reaksiyon puanı
10,325
MUHABİR: "Peki Rıza, ama kısa bir aramız var, ben seni bırakmıyorum..."
RIZA ÇALIMBAY: "Bırakma

AHMET ÇAKAR:
"Ağzınla kuş tutsan... Ne kuşu?! Ejderha tutsan bunlara yaranamazsınız?"

ERMAN TOROĞLU: "Şimdi hocam yan hakem n'apıyo, Tommiks falan mı okuyor?"
ŞANSAL BÜYÜKA: "Aman hocam ya, ben de okuyorum!"

İLKER YASİN

"Bu akşam değerli konuklarımızın yanında çok daha değerli iki konuğumuz var."

ÖZHAN CANAYDIN: "Bir yayın kuruluşu da iki tane tüyü yeni bitmiş köpek yavrusunun görüntülerini "Olimpiyat Stadı'nı kurtlar bastı'' diye göstermişti.

SERHAT ULUEREN: "O görüntüleri biz yayınlamıştık."

FB TV SPİKERİ:
- Galatasaray - Fenerbahçe Küçük Bayanlar Basketbol maçı: "Maçın skoru, Galatasaray çarpı iki artı beş eşittir Fenerbahçe"

TELEON:
BÜLENT KARPAT: "Uğur, sağdan orta geldi vurdun gol oldu, gol nasıl oldu?"
UĞUR TÜTÜNEKER: "Aynen öle oldu ağabey"

SPOR SPİKERİ ÜMİT AKTAN:
"Yapma be Nielsen yapma! Sen hakemsen, ben de Boğaz Köprüsü'nü yapan mühendisim!"

ŞANSAL BÜYÜKA: "Ceyhun'a ne diyorsun hocam?
ERMAN TOROĞLU: "İnanılmaz. Tam dayaklık!"

TELEGOL SPOR PROGRAMI
GÖKMEN ÖZDENAK: "Mehmet Yıldız, çok güçlü beygir gibi. Alınmasın da... Bana da ayı diyorlardı, sorun değil. Ben ayılığımla iftihar ederim."

SHOW RADYO SPİKERİ:
"Zago'nun kel kafasından kayan top hız kazanıyor...

TEKNİK DİREKTÖR
ERDOĞAN ARICA: "Yediğimiz golü önceden çalışmıştık!.."

ADANA'DA YEREL KANAL
BİR SPOR SPİKERİ:
"Eveet Adana Demirspor sahaya yaklaşık 11 kişi çıktı."

SPOR SPİKERİ
ORHAN AYHAN: "Vee penaltı sayın dinleyiciler. Kim atıyor göremiyorum, sanırım Ünal. Yo yok! Hami geldi topun başına, aaa Ünal mı? Bi saniye, haa bu arada gol oldu. Evet Hami atmış."

STAR TV SPOR SPİKERİ
ERTEM ŞENER: "Liverpool kalemize akın akın geliyor. Yüreğimiz ağzımıza gelmekten, ağzımızda yer kalmadı sevgili seyirciler!.."

devam edecek...

Reaksiyon puanı
10,325
"İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı"

Bill Shankly

"İstatistik mini eteğe benzer çok şey gösterir ama asıl göstermesi gerekeni göstermez"

Alex Ferguson

"Eğer Pep bana, Cam Nou'nun 3. katından aşağı atlamamı söyleseydi, kendi kendime 'Aşağıda güzel bir şeyler olsa gerek' derdim"

Dani Alves

"Açıkçası hiç hata yapmam, çünkü hata yapmak bayağı çaba sarfettiren bir şeydir"

Johan Cruyff

Gazeteci: "Takım yorgun muydu?"
Mourinho:"Yorgun? Günde 15 saat çalışıp ayda birkaç yüz euro kazanıp evine dönen baba yorgun olur. Biz değil"

"Yıldızlarla çalışmak zor değildir. Zor olan daha az yetenekli olup kendisini yıldız sananlarla çalışmaktır"

Guus Hiddink

"Sol ayağı zayıf, kafa vuruşları sıfır, savunma yapamıyor, fazla da gol atmıyor. Onun dışında fena değil"

George Best'ten David Beckham'a...

"Bir yıldız futbolcunun kafasını tekmeleyen savunmacıya çok az rastlanır. Maalesef Servet gibi kazmalar futbolcu oluyor"

Maradona'dan, Agüero'nun kafasına tekme atan Servet Çetin'e...

"Amerika'da milyoner 15 tane siyah adam var ve yarısı şu an aşağıda soyunma odasında"
Bir All-Star maçı öncesi Charles Barkley'nin söylediği söz...

Spiker: "Hükümet yetkililerinin futbolla ilgili olması konusunda ne düşünüyorsunuz?"
Amokachi: "Çok normal, ikimiz de trübünlere oynuyoruz"

"Postacılar pazar günü çalışmaz"
Chicago Bulls - Utah Jazz NBA finalinde Bulls forveti Scottie Pippen, Jazz'ın "Postacı" lakaplı forveti Karl Malone'a serbest atış öncesinde bunu söylemiş ardından Malone serbest atışlardan yararlanamayıp şampiyonluğun Bulls'a gitmesine neden olmuştu.

devam edecek...

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Şahane gaflar.
Gülmekten kırıldım.
Helal valla.
Buldukça devam.

Ben basketbol yayınlarında en fazla Murat Kosovanın anlatımlarını beğeniyorum.
Geçen gün Fenerbahçe Ülker maçında bir basketi anlatırken heyecan yaptı, ardından,
"-Adamın içinden geçti, basketi buldu." gibi hoş, espirili anlatımı sürdürdü.
Hem diksiyonu, hem anlatımı, hem çoşkusu çok iyi.

Voleybolda ise NTVSpor spikerini, ismini unutttum ama genelde sunan hep o, oldukça iyi buluyorum.

Reaksiyon puanı
10,325
"Taraftarın takımı asla kazanamaz, çünkü hiç sahaya çıkmaz"

Jupp Derwall

"Futbol, ezilen halkların mutluluğudur"

George Weah

"Büyük takımlar aldıkları kupalarla, küçük takımlar büyük takımlara karşı aldıkları skorlarla övünürler"

Michel Platini

"Zaten bizim Neuchatel'den de 5 tane çocuğumuz var"

Ümit Aktan

"Seyirci küfür ettiğinde, içimden 'ben de seni' diyordum"

Cem Papila

"Sahada 5 kişiyi nasıl geçeceğimi değil, o 5 kişinin beni nasıl durduracağını duşunürüm"

Michael Jordan

"Gol makinesi diye aldık çamaşır makinesi çıktı"

Mehmet Ali Yılmaz'ın Kevin Campbell hakkındaki yorumu

"Eskiden mezarlıklarda falan sabahlar, sabah ezanıyla buluşur kavga ederdik"

Amigo Sefa

"Bu bir derbi değil, Katalunya'nın İspanya'ya karşı verdiği özgürlük mücadelesi. Kendimi Katalan askeri zannettim"

Gary Lineker (Nou Camp'ta oynadığı ilk Real Madrid maçı sonrası...)

"Livorno'yu eşimden daha çok sevdiğimi söylerler. Fakat onu da en az Livorno kadar seviyorum"

Cristiano Lucarelli

"Burada kendini Papa zanneden biri var herkes ona inanıyor, Napolyon zanneden biri var ona da inanıyorlar, ama ben Maradonayım dediğimde kimse inanmıyor"

Diego Armando Maradona

"Sparta Prag'ı Sparta'da yeneceğiz"

Ümit Özat

devam edecek...

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Dün oynanan ve TRT 3'den canlı yayınlanan PTT 1.Ligi Adanaspor, Torku Konyaspor maç bitiminde, reklamlardan sonra tekrar yayına bağlanınca TRT spikeri maçı özetlerken,
"...., böylece karşılıklı gollerle seyirciler soyunma odasına 1 - 1 berabere gittiler."

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Muhabirler:Elazığspor'un kondisyonu yok!

Elazığspor Başkanı Baki Aydın:Alırız! :D

-------------------

"Eskiden mezarlıklarda falan sabahlar, sabah ezanıyla buluşur kavga ederdik"

Amigo Sefa

:D

Reaksiyon puanı
10,325
"Hayatla ilgili her şeyi Baba filminde bulabilirsiniz, futbolla ilgili herşeyi ise bir derbide"

Graeme Souness

"Futbolda uğur yoktur. Akıllıysan, güçlüysen, kuvvetliysen, en önemlisi zekiysen bir adım öne çıkarsın. Uğur mu? Var. Show TV'de Maraton programında. Olan bir şeyi ileri geri oynatırsın"

Erman Toroğlu

"Barcelona - Real Madrid derbisinde de oynadım, fakat Boca - River derbisi yanında bir hiç olduğunu söylemeliyim. Göğsüm yanıyor gibi hissederim. Julia Roberts'la yatmak gibi bir şey"

Diego Armando Maradona

"Recep uyuma Madida'ya sahip çık"

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Fani Madida'ya, rakip defans oyuncusunun yaptıgı sert faulden sonra Beşiktaş taraftarının Recep Çetin'e hitaben yaptığı tezahürat!

"Çok gençtim. Her kulüp peşimdeydi. Ciddi ciddi Beşiktaş'a gidiyordum. Korktum. Heybetinden çekindim. Baba Hakkı'nın olduğu yerde belki elim ayağım birbirine dolanır dedim ve Beşiktaşlı olmaktan vazgeçtim"

Lefter Küçükandonyadis

"Boca'nın teknik direktörlüğünü yapmak, pencereler açık olarak sevişmeye benzer. Mahremiyetiniz yoktur"

Claudio Borghi

"Eğer bana üç kişiyi çalımlayıp 30 yarddan Liverpool'a nefis bir gol atıp tribünleri ayağa kaldırmak mı yoksa dünya güzelini yatağa atmak mı? diye sorsanız karar vermesi çok zor olurdu. Şanslıyım çünkü her ikisini de yaptım. Ama birini 50 bin kişinin gözleri önünde"

George Best

"Herkes kendine pahalı arabalar,yatlar alırken, ben bugün Livorno forması aldım"

Cristiano Lucarelli

"Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"

Zeki Demirkubuz

"Biz futbolcular, sürekli üzerimizde çok baskı olduğundan yakınırız. Baskı, ancak evlerine beş peso getirip çocuklarını geçindiremeyen insanların üzerinde olur. Binlerce dolar alıp, sahaya çıkıp oynuyoruz ve ağzımızı açınca stresten bahsediyoruz. Stres bu ülkede, sabahın altısında kalkanlar içindir"

Diego Armando Maradona

"Karısını aldatan, bunu itiraf edecek yüreği olmayan ve pencereden kaçıp giden bir koca gibiydi"

Inter Başkanı Massimo Moratti'den Jose Mourinho'nun ayrılığı için yaptığı yorum...

"Aslında her şeyden biraz var Türk futbolunda. Ama hiçbir şey tam yok"

Frank Rijkaard

"Bir gün beni alkışlayan bir kişi bile kalmazsa basketbolu bırakabilirim"

Steve Nash

"Eğer ben Amerika'da doğmuş olsaydım, herhalde bu cüsseyle ya basketçi, ya da Amerikan futbolcusu olurdum. Tanrıya şükür ki Jamaikalıyım ve atletizm yapıyorum"

Usain Bolt

şimdilik bu kadar!
ileride bulduğumuzda yine devam ederiz inşaallah.
bu arada katkı sağlayabilecek arkadaşlarımıza beklentilerimizi arz ederiz! :)
[MENTION=38898]Fantoma[/MENTION] hocamız gibi...
teşekkür ederim kıymetli abim.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
elinize sağlık, devamını bekliyoruz..

Reaksiyon puanı
10,325
171883_galeri_2.jpg

Arda Turan'ın somon rengi formalar için söylediği söz: (Adnan Sezgin'e) Şu formalara nasıl bakmazsın? Her sene bir or... rengi var. Heriflere malzeme veriyoruz.

171883_galeri_5.jpg

HINCAL ULUÇ: "Efendim.. Eeeee... Hakan'ın şeyi yok!.."

171883_galeri_8.jpg

ŞANSAL BÜYÜKA: "Uğur çek ordan benim şeyimi!" (Ekrandaki küçük görüntüsünden bahsediyor.)

171883_galeri_13.jpg

ERMAN TOROĞLU "Bu pozisyon, pozisyon icabi bir pozisyon"

171883_galeri_14.jpg

ERMAN TOROĞLU "Değişik bir yerden gireyim sana" (Erman Toroglu, Sansal Büyüka'ya itafen)

171883_galeri_15.jpg

'Hem penaltı hem gol' İlker Yasin'in 13 aralik 2006 Fenerbahce Eintracht Frankfurt UEFA Kupası maçında Fenerbahçe'nin attığı gol sonrası yorumu

171883_galeri_17.jpg

TURGAY ŞEREN: "Ahmet sen sapıtma, sapıtmaa Ahmet! Ben Galatasaray'da kaptanken, sen ananın kucağında duruyodun Ahmet!" (Telegol)

171883_galeri_19.jpg

ÜMİT AKTAN "Amokachi mal varlığını içine soktu" (Kocaeli-Beşiktaş maçında Amokachi altın zincirini formasının içine sokunca...)

Reaksiyon puanı
10,325
171883_galeri_20.jpg

AHMET ÇAKAR "Bakın mesele laf sokmaksa benden iyi kimse iyi laf sokamaz. Başlayayım mı laf sokmaya?" (Ahmet Çakar, programın başından beri kendisine laf sokan Ziya Şengül'e)

171883_galeri_21.jpg

ÜMİT KARAN: "Ben futbolcu olmasaydım erkek olurdum"

171883_galeri_22.jpg

Ziya Şengül: Benim yorumuma göre, goldü o. Adnan Aybaba: Kitapta kural var, kitaba göre faul. Z.Ş.: Ben o kitaba da inanmıyorum. A.A.: Olur mu abi? O zaman Ziya Abi'nin kuralı olur. Z.Ş.: Ben bu kuralı kabul etmiyorum. Kimmiş bu aksiyon alanını belirleyen? A.A.: FIFA belirliyor. Z.Ş.: FIFA'yı da tanımıyorum. Ben bu kurala karşıyım, böyle bir kuralı kabul etmiyorum. Serhat Ulueren: Ben de ofsayta karşıyım o zaman!.. (Telegol)

171883_galeri_23.jpg

AHMET ÇAKAR "Ben ona dırdırın kralını yaparım, ama lisanına hakim değilim." (Ahmet Çakar, Lucescu'ya çatarken)

171883_galeri_24.jpg

TURGAY ŞEREN "Ben utandım Ahmet, sen de gel, sen de utan."

171883_galeri_26.jpg

ERCAN TANER "Beşiktaş bu akşam bir golü üç puanla aldı!" (Taner, Beşiktaş üç puanı bir golle aldı demek istiyor.)

171883_galeri_28.jpg

FAİK GÜRSES "Bir baktım ayağı yerden kesilmiş Cüneyt Çakır'ın. Sallanıyor böyle 2 tane ayak." (Futbolmania)

171883_galeri_29.jpg

SABRİ UGAN "Biz böyle kaleciler için kedi yutmuş deriz, izin verin diyeyim!" (Juventus - Werder Bremen maçı)​

saltooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ÜMİT AKTAN "Amokachi mal varlığını içine soktu" çok güldüm hepsi çok iyi gerçi

Reaksiyon puanı
10,325
171883_galeri_31.jpg

ZİYA ŞENGÜL "Bizi izleyenler kitlesel insanlar"

171883_galeri_32.jpg

RÜŞTÜ REÇBER "Eşim Işıl ve ben, İbrahim Tatlıses seven bir yapıya sahibiz"

171883_galeri_33.jpg

İLKER YASİN "Bu akşam değerli konuklarımızın yanında çok daha değerli iki konuğumuz var."

171883_galeri_34.jpg

DEVRİM SAĞIROĞLU "Bu adamları transfer edenlere soruyorum: Şu Bescasnih sahada ne iş yapıyor? Bunları göndersinler. Zaten adamın ismini söylemek de zor!"

171883_galeri_35.jpg

ZİYA ŞENGÜL "Bu... Bu... Bu gol katliamı, başka bir şey değil..." (Rangers-Fenerbahçe maçında Fener'in kaçırdığı bir pozisyondan sonrasında...)

171883_galeri_36.jpg

AHMET ÇAKAR Çakar: Bugüne kadar Fatih Terim'in yönetimi sırasında 20'ye yakın yabancı alınmış... Güntekin Onay: Tam sayısı 22... Çakar: Global konuşuyorum ben

171883_galeri_37.jpg

ERCAN TANER "Bu maçın önemi de önemli"

171883_galeri_38.jpg

MURAT KOSOVA "Bu saç modeliyle annemin elmalı pastasını andırıyor" (NBA'de siyahi bir basketçi hakkında)

171883_galeri_39.jpg

ÜMİT AKTAN "Gollerimizi Hagi ile Arif attı sayın seyirciler. Bu tablo bana büyük Türk bestecisi Hacı Arif Bey'i hatırlatıyor nedense..." (Grasshoppers-Galatasaray maçında)

171883_galeri_41.jpg

BURCU ESMERSOY "Erkekler top görünce hemen dokunmaya ve vurmaya çalışıyor. Topu kıskanıyorum!"

Cyavuzyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galatasaray şimdi tehlikeli bir yerden köşe vuruşu kullanacak sayın seyirciler.
Ümit Aktan

"Bugüne kadar 1600 maça çıktım ama şahsen kimin şampiyon olacağını bilmiyorum. Eğer Nani bunu biliyorsa benden 1600 kez daha akıllıdır"

Arsenal Menajeri Arsene Wenger'den, Manchester United'ın Portekizli futbolcusu Nani'nin şampiyonluk tahminine verdiği yanıt!

"Hagi sana 40 metreden bir çakar; nereye koyacağını bilemezsin o istatistikleri"

Metin Türel

"Beni durdurmak için tabancaya ihtiyaç duyarlardı. Ama Messi’yi durdurmak için makineli tüfeğe ihtiyaç var"

Hristo Stoichkov

"Onu durdurabilmenin tek yolu stadyumun ışıklarını kapatmaktır"

Claudio Ranieri'nin, o dönem İnter forması giyen Adriano için yorumu...

"Onun topla yaptıklarını ben portakalla yaparım"

Zlatan Ibrahimovic'ten John Carew'e...

"Eğer bir takım küme düşerse futbolcular gider, adamlar kalır"

Pavel Nedved

"Takımı kaybettiğinde ağlamayan futbolcu, yıldız olamaz"

Gheorghe Hagi

"Ayın 30-35'i gibi TSYD maçımız var"

Hikmet Karaman

"Fenerbahçeli sevenlerim kesinlikle üzülmesinler, ben hiç bir zaman Revivo kadar profesyonel olamam. Bu kulübü, bu taraftarı gördükten sonra önüme altından halı da serseler Galatasaray'a gitmem. İstesem de yapamam, kendime yakiıştıramam bunu"

Milan Rapaic

"Fenerbahçe bizi, kalesinde Alex veya Anelka olup da yenene kadar ezeli rekabet bitmiştir"

Sergen Yalçın

Gökmen Özdenak: "Biraz daha geliştirmen lazım son vuruşlarını."

Necati Ateş: "Abi biz senin penaltı atıp Ritz Carlton'da turist vurduğunu da biliriz."

"Bir gün Atatürk Havalimanı'na bir Türk takımı şampiyon olarak inecek"

Ali Şen

"İnsanlar bana ribaund tekniğini soruyorlar. Teknik şu... 'Şu lanet topu al!'"

Charles Barkley

"Cennetteki ilk antrenmanında sağ açığa geçip, sol bekteki Tanrı'nın başını döndürmüştür. Bana takımında bir yer ayırtmasını çok isterim. Best'in takımında tabii! Tanrı'nınkinde değil"

Eric Cantona

devam edecek...
Necatinin cevabı bir harika :D

Reaksiyon puanı
10,325
171883_galeri_45.jpg

ÖMER ÇAVUŞOĞLU "En sevdiğim futbolcu su Panço denilen oğlan, Pançu mu o?"

171883_galeri_46.jpg

İLKER YASİN "Evet Sayın seyirciler elin zencisi, elin Arap'ı hat-trick yapıyor, bizim Hakan'ımız, bizim Oktay'ımız uyuyor!" (Belçika-Türkiye maçında Oliviera hat-trick yapıyor, İlker Yasin sinirleniyor)

171883_galeri_47.jpg

ÖMER ÇAVUŞOĞLU "Fatih Terim arkasını boş bırakmasın, doldururlar!

171883_galeri_48.jpg

MURAT KOSOVA "Faul, faul!! Yok ya faul değilmiş sanırım ben gaza gelmişim."

171883_galeri_49.jpg

ÜMİT AKTAN "Fenerbahçe - Beşiktaş maçında top yan hakeme çarpar ve bayrağın sapı kırılır: Hakemin bayrağı sakatlandı sevgili sporseverler."

171883_galeri_50.jpg

MURAT KOSOVA "Girerse basket olacak"

171883_galeri_52.jpg

ARİF ERDEM "Golle galip olursak ayrı bir mutlu oluruz"

171883_galeri_51.jpg

AHMET ÇAKAR: "Ağzınla kuş tutsan. Ne kuşu! Ejderha tutsan bunlara yaranamazsın!"

171883_galeri_54.jpg

SABRİ UGAN "Hasan Şaş saçını başını yolamıyor, çünkü saçı yok sayın seyirciler."

171883_galeri_61.jpg

ORHAN AYHAN "İnönü Stadı'nda nereden baksanız 23 bin 673 seyirci var; ki ben buradan bakıyorum..."

171883_galeri_62.jpg

UĞRUL YENİDOĞAN "İsmet Abi, mikrofon nerene kaçtı bilmiyorum ama onu bi al istersen!" (Şeref Tribünü programında İsmet Tongo'nun mikrofonu, kazağının içine düşer)

171883_galeri_63.jpg

ERMAN TOROĞLU "Letonya'nın defansı kalas gibi, kessen iki oturma takımı bir masa yaparsın!"