Üniversite Yurt

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Biliyorum durmadan üniversiteye yeni başladım diye sormadığım soru kalmadı :)

Şimdi ben yurdu kazandım , parayı yatırdım , taahhütnameyi onayladım .

Bu yurtlar başladı mı yani tahminimce başlamıştır istediğim zaman yerleşebilirim değil mi ?

Bide bu oda işleri filan ayrıyetten bir kayıt filan gerektiriyor mu odalar rastgele mi yoksa belirlenmiş mi ?

Yurda girerken ne gerekiyor ?

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
yurtta kalmak pişmanlıktır sürünme direk eve çık yurtta çok cins adam var mutlaka kavga edersin ben zor dayandım hiç tavsiye etmem hayret edeceğin derecede cins uyuz tipler var evlat olsa eldivenle sevilmez o derece. imkanın varsa direk eve çık yurtta kalacaksan da 1 sene kal sadece 2.sene iyi anlaştığın 1 ya da 2 kişi bulursan eve çıkın.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
yurtta kalmak pişmanlıktır sürünme direk eve çık yurtta çok cins adam var mutlaka kavga edersin ben zor dayandım hiç tavsiye etmem hayret edeceğin derecede cins uyuz tipler var evlat olsa eldivenle sevilmez o derece. imkanın varsa direk eve çık yurtta kalacaksan da 1 sene kal sadece 2.sene iyi anlaştığın 1 ya da 2 kişi bulursan eve çıkın.
İlk sene yurt mecbur . Arkadaş edineyimde .

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Ben gittiğim yerde kimseyle anlaşamadım şimdi okusam tek kalırım herhalde :)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Odalara kendileri yerleştiriyorlar.:)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Şuan başlamıştır dimi cuma günü gitcezde ona göre toparlanırım yerleşirim artık :) Okul başlamadan yerleşmem lazım sıkıntı çıkmaması için .
Okulun ne zaman açılacağına bağlı bir durum ara sor mağdur olma.Bu arada başarılar dilerim.:)

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Biliyorum durmadan üniversiteye yeni başladım diye sormadığım soru kalmadı :)

Şimdi ben yurdu kazandım , parayı yatırdım , taahhütnameyi onayladım .

Bu yurtlar başladı mı yani tahminimce başlamıştır istediğim zaman yerleşebilirim değil mi ?

Bide bu oda işleri filan ayrıyetten bir kayıt filan gerektiriyor mu odalar rastgele mi yoksa belirlenmiş mi ?

Yurda girerken ne gerekiyor ?
Bende yeni başlıyorum arkadaşım. E devletten kayıt olduğunda sadece gidip okuldan öğrenci kartını alıyorsun bizim okul 19 eylülde açılacak bana 18 eylül pazar günü gelip kalabilirsin demişlerdi.hayırlı olsun yurtlarda zaten sıkıntı yok.sen sorun çıkartmassan kimse sorun çıkartmaz.sen okuma bak başarılar.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Bende yeni başlıyorum arkadaşım. E devletten kayıt olduğunda sadece gidip okuldan öğrenci kartını alıyorsun bizim okul 19 eylülde açılacak bana 18 eylül pazar günü gelip kalabilirsin demişlerdi.hayırlı olsun yurtlarda zaten sıkıntı yok.sen sorun çıkartmassan kimse sorun çıkartmaz.sen okuma bak başarılar.
Ben sorun çıkarmam hiçbir zaman saolasın :)

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Yurta kayıt yaptırırken önce parayı mı ödedin atm den. Kayıt için ödeme makbuzu/dekontu yazıyordu sitede. Birde yarın büyük ihtimal bana da çıkacak yurt şansı 34. sıradayım . Gidip kayıt yaptırım direk yerleşebilir miyim?

SalihKarademir

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Yurta kayıt yaptırırken önce parayı mı ödedin atm den. Kayıt için ödeme makbuzu/dekontu yazıyordu sitede. Birde yarın büyük ihtimal bana da çıkacak yurt şansı 34. sıradayım . Gidip kayıt yaptırım direk yerleşebilir miyim?
Yerleşir misin bilemem kyk yurtlarına zirat atm banksina parayi yatirmadan kayıt yaptiramiyorsun parayı ödedikten sonra e devlet onayliyorsun o kadar

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Yurt hayatı güzelleşti ya arkadaşlarım iyi durmuyoruz pek dolaşıyoruz .
hayırlı olsun diyelim :) bugün çıkayım diyorum ama yağmur yağacak gibi, bugün sabaha karşı müthiş bir yağmur yağdı sesinden uyandım valla :D