UEFA mektubu yalanladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
[h=1]UEFA mektubu yalanladı[/h]
Yaptığı yüksek maliyetli transferler nedeniyle Galatasaray'ın, UEFA tarafından uyarıldığı dün bazı basın organlarında yer bulmuştu

fft1mm1512683.jpg

UEFA Mali Denetim Kurulu Bürosu tarafından, Sarı-Kırmızılı yönetime bir mektup gönderilerek, “200 milyon Euro ekside olan bir kulüp, 100 milyon Euro’ya yakın transfer harcaması yapıyor. Galatasaray, aynı mali tabloyla 2013-14 sezonuna girerse, Avrupa Kupaları’na katılamayacağını bilsin” uyarısında bulunduğu iddia edilmişti. Ancak UEFA Basın Bürosu tarafından FANATİK’e gönderilen mail’de, “UEFA’nın hiçbir kurumu tarafından, Galatasaray’a finansal ya da ekonomik konularla ilgili bir mektup yollanmamıştır” denilerek, iddiaların asılsız olduğu belirtildi.

fanatik: Mehmet Demircan

---------- Post added at 12:50 ---------- Previous post was at 12:50 ----------

birilerine kapak olmuştur sanırım

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Bizi başkalarıyla karıştırmayın arkadaş.Gündemi değiştirmek için böyle asılsız haberler ortaya atılıyor bazılarıda sazan gibi atlıyor :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Terbiyeli ol liseli...
sendenmi öğrenecem terbiyeyi akılı ol lafım sana mı fenerimi dün site bu haberi yapan bir kac kişi altına gs laf sokanlara 1907 işte klasik fener taraftarı......

---------- Post added at 13:20 ---------- Previous post was at 13:18 ----------

[MENTION=155903]1907[/MENTION] vaybe profesör olmuş ne büyük iş yaf :):) unutma sanaldasın kendini kaybetme gercek hayata dön uyuma

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
liseli demişsin bana bende sana profesör olmuşsun hayırını gör dedim :):)

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
şimdi uefa yalanladı mektubu diyelim. diyelimki hiç böyle bir şey olmadı.

peki gerçek nedir?

Gs gerçekten -200 milyon avroda olan ve bu seneki transferlerinin toplam maliyeti 100 milyon avro değilmi?

önemli olan uefa sölemiş, sormuş, mektup göndermiş konusu değildir, önemli olan bu olayın gerçek olması ve 2013-2014 sezonunda gerçekdende avrupaya gidicek takımların mali tablolarının düzenli olmaması şartıdır.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Biri şuna rütbe sistemini anlatsın :D

Kardeş 1000 mesaja gelince herkes Prof oluyor rütbeye takılma :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
arkadaşlar borcumuz var biz demiyoruz borcumuz yok belkide 200 milyon dolardan daha fazla var ama dediğimiz dün ki şu haber yalan uefa öyle bir mektub göndermedi demek istediğimiz 100 milyon euro transfer yapılmadı düşük maliyete yapıldı bu haber de yalan zaten bugün yönetim toplanıyor acıklarlar ben söylemek istemiyorum burda ama klüb icinde tanıdığım cok kişi var konuştuğum işimden dolayı bu insanlarla herzaman muhabetim oluyor baaydın sizin eski asbaşkanız benim patronum şuan daha yönetim de yani spor icinde tadıklarım cok ben gslıyım gs yönetim icinde tandıklarım cok yani şu 100 milyon olayı yalan

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
1907 burda neyin ne olduğunu iyi bilirim ben bu siteye yaklaşık 2008 yılın başından beri bu SDN deyim üyelik sistemin nasıl işlendini bilir nickim yeni olduğna bak yaşım 33 köln üniversitesi mezunyum bilgisayar mühendisliği bölümü yabancı dilerim almanca ingilizce fransızca daha fazlasını anlatmyıcam 1907 bu site takılanlar herkes bilgisiz değil herkesin kendine göre bilgisi var böyle alaycı konuşursan liseli biri şuna üyeliği öğretsin cıkarlar sana kapak yaparlar cat diye oturursun okiş sevgili dostum:)

ha bu arada ek ünüversite bitirdim işletmeciliği okudum sana da tavsiye ederim sanaldan biraz cık bişeyler öğrenmeye başla sanal dan kimse vurma SDN başka sitelere benzemez burda herkes herkese saygılı olmak zorunda dır ....

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ezik psikolijisi. Pisliklerini bulaştıracak çanak bulamadılar şimdi buradan saldırıyorlar. Kendini de yırtsan 30 sene başarılıda olsan yinede eziksin. Senin ezikliğin kupalarla veya şampiyonluklar ile ölçülemez senin ezikliğin adı konamaz senin ezikliğin apayrı bir ezikliktir.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Ezik psikolijisi. Pisliklerini bulaştıracak çanak bulamadılar şimdi buradan saldırıyorlar. Kendini de yırtsan 30 sene başarılıda olsan yinede eziksin. Senin ezikliğin kupalarla veya şampiyonluklar ile ölçülemez senin ezikliğin adı konamaz senin ezikliğin apayrı bir ezikliktir.

Bu Ne Şimdi ? Resmen Ağzından Salya Damlıyor.

Ha bu arada geçen yıldan kalan huy devam ediyor. Ezilmeye devam (İBB. Ezilmenin ne olduğunu hatırlatmış gene)

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
1907 burda neyin ne olduğunu iyi bilirim ben bu siteye yaklaşık 2008 yılın başından beri bu SDN deyim üyelik sistemin nasıl işlendini bilir nickim yeni olduğna bak yaşım 33 köln üniversitesi mezunyum bilgisayar mühendisliği bölümü yabancı dilerim almanca ingilizce fransızca daha fazlasını anlatmyıcam 1907 bu site takılanlar herkes bilgisiz değil herkesin kendine göre bilgisi var böyle alaycı konuşursan liseli biri şuna üyeliği öğretsin cıkarlar sana kapak yaparlar cat diye oturursun okiş sevgili dostum:)

ha bu arada ek ünüversite bitirdim işletmeciliği okudum sana da tavsiye ederim sanaldan biraz cık bişeyler öğrenmeye başla sanal dan kimse vurma SDN başka sitelere benzemez burda herkes herkese saygılı olmak zorunda dır ....
1907 ile tartışmaya girmeye değmez kardeş boşver onu sen.Hep ben bilirim havalarında

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
[MENTION=70458]Altair[/MENTION] tşkler tavsiyelerini dikkat alacağım.

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu Ne Şimdi ? Resmen Ağzından Salya Damlıyor.

Ha bu arada geçen yıldan kalan huy devam ediyor. Ezilmeye devam (İBB. Ezilmenin ne olduğunu hatırlatmış gene)

Seni kendime muhatap kabul edip cevap bile verme gereği duymuyorum. Bak işine. Ben lafı ortaya koydum. Sen aldıysan bilemem orası senin sorunun. İBB örneği tipik bir örnek olmuş bahsettiğim konuya. Devam devam. Başarılı bir çalışma oluyor.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
[MENTION=136676]IThelp[/MENTION] burada 500 metrede gezen bir kaç fenerli var onlarla uğraşmaya değmez.

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
İstediğinizi yapın sizin gibiler ile uğraşılmaz.....

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
kuş sesi geldi cik cik diye duyan varmı :)

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Şimdi liseliden başka ne diyeyim ?

Kardeş sana destek veren herkes önceden benle husumeti olan üyeler havalara girmene gerek yok.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Benim kuşum ötüyor :p

GüzeL haber teşekkürLer.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Bunu geçenlerde de söylemiştim üyelikler açılmayacaktı davetiyse sistemiyle devam edecektik, yoksa gelen geçen üye oluyor şekil A, ve forumun kalitesi bozuluyor. :yes: Neyse devam edin böyle.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
[MENTION=155903]1907[/MENTION] gel kardeşlik elini uzatım sana fair play adına

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
bak işte yine olmadı ben yaşımın adamıyım başlayan sendin ben orada haber paylaştım sen cult diye bana liseli diye yazdın şimdi söyle kim yaşına göre davranıyor hadi forumdaki arkadaşlar belirlsin bunu sanırım sen anlamıyorsun

işte galatasaraylık bu dur biz duruşumuzla yeteriz ben sana el uzatıyorum sen şike yaparak geliyorsun bana teşvik primi verir gibi teklifde( yaşının adamı gibi davranacaksan ben reddetmem. ) bulunuyorsun

sanırım fenerlikde budur:)

1907

Profesör
Reaksiyon puanı
2
kapak mapak pek güzel kelimeler değil....

Forumdakilere soracak olursan hep ben haksızım :)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
ne yaptın sen bunlara bu kadar ki haksız görüyorlar seni hep :)

ama son kapak iyidi benim değilmi :)

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Kaynak olmadığından. Kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...