Ücretsiz Host Arıyorum

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet değerli kardeşlerim.

Artık host firmalarından yıldım.Beni yordular.İslami içeriği olan günlük 50-60 kişinin girdiği web sitem için düşük özelliktede olsa host arıyorum...

Yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler ederim.

saygılarımla

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Yıllık 10 lira gibi komik bir rakama mükemmel bir hizmet için kebirhosta gidin :D

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yıllık 10 lira gibi komik bir rakama mükemmel bir hizmet için kebirhosta gidin :D

Hocam sorun 10 lira değil ben 50 dolarda ödedim ama sürekli yayın durması yok sunucu saldırısı yok bakım yok cpu çok kullandın yok kıl yok tüy bıktım artık.madem bu dertleri para vererek çekiyorum artık para vermeyerek çekeyim bari :)

Buu arada ooowebhost a siteyi bir türlü kuramadım.. sitede wordpress tabanlı.. neden olmuyor anlamadım... bide db kurarken 777 izinleri yok...sanırım ooowebhost ta fos çıktı... yada bunların panellerini çok iyi bilmek lazım.

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Ben sana deneme amaçlı bir paket açayım :D söyle bir kaç ay kullan :D

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben sana deneme amaçlı bir paket açayım :D söyle bir kaç ay kullan :D

Teşekkür ederim.bir kaç aylık değilde yaşadığım ücretli host facialarından sonra 1 yıl ücretsiz düşünüyorum...zaten sitenin reklamı adsensi vs si yok .. yani getiriside yok...

emrcnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
50-60 günlük hitli bir siteyi ücretsiz hosta barıdırmak siteme değer vermiyorum demektir.

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
50-60 günlük hitli bir siteyi ücretsiz hosta barıdırmak siteme değer vermiyorum demektir.
hocam günlük 50 60 kişi giriyor dedim.

merak etme günlük 1.k hitli sitemde var ve sağolsun 71 tl ödediğim host şuan servis dışı ve site yayında değil.1.k hitli siteye de 71 tl ödüyoruz demekkii neymiş değer veriyormuşuz.ama para vermekle değer verilmiyormuş..şuan site ayında değil.

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hala bir çözüm bulamadık başka fikri olan yokmiiiii :)

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ben senelerdir markum'dan hizmet alıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. hatta bir süredir hizmetle alakalı sorun yaşandığında mail ile bilgilendiriyorlar. öneririm yani.

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben senelerdir markum'dan hizmet alıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. hatta bir süredir hizmetle alakalı sorun yaşandığında mail ile bilgilendiriyorlar. öneririm yani.

Hocam başlıktada belirttiğim gibi ücretsiz host arıyorum.

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hocam başlıktada belirttiğim gibi ücretsiz host arıyorum.
ücretsiz host veren şirket sana zaten kaliteli hizmet sunmaz. ben ne yazdığını okudum. tavsiyemi de kendi kullandığım sistem üzerinden yaptım. gerisini sen bilirsin.

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar hala bulamamış bulunuyoruz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Azure kullanabilirmisiniz bilmiyorum ama 10 tane siteye kadar 1 yıl ücretsiz veriyor. Bundan daha kalitelisinide bulamazsınız herhalde.

3mr3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tavsiyem sponsor hosting araya araya en iyisini bulmak, bu durumda en azından sağlam olanı çıkar...

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tavsiyem sponsor hosting araya araya en iyisini bulmak, bu durumda en azından sağlam olanı çıkar...

valla sitenin şuan ki en yüksek hiti 100. düşük bir hite kim sponsor olmak isterki :) varmı öyle kutsal bir sponsored :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Verdigim link neden isine yaramadi?

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Verdigim link neden isine yaramadi?

Sabahtan beri bu lanet hostla uğraşyorum. Belki kedi ciğer meselesi yaptım ama olmmadı.ne wp kurulabiliyor nede sitenin yedekleir yüklenebiliyor...ne yaptıysam olmadı her yolu denedim.şimdi saymam uzun sürer.

senin yaptıklarınnı iyice inceledim sen wp kurmamış ve yedekleri geri yüklememişsin.orda hazır sadece html olan tamplate lerden kurmuşsun.. valla sıkıldım :)

bythost 500 kb den büyük dosya kabul etmiyor bende hatim playerleir var sitede 3.5 MB o yüzden yuklenmiyor.

hep iç sunucu hatası veriyor...wordpress sitesi olmasına rağmen sıkıntılı işte

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Hatırlattığın için teşekkür ederim.BURADAKİ arkadaşın anlatımından faydalanarak kurmayı başardım.bazı tema resimleri eksik çalışsada uğraşıp düzeltirim.Tüm yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.

rica ederim wordpress çok güzel gerçekten iyi bir şekilde öğrenirseniz çok güzel şeyler yapabilirsiniz.

zertuna

Asistan
Reaksiyon puanı
0
rica ederim wordpress çok güzel gerçekten iyi bir şekilde öğrenirseniz çok güzel şeyler yapabilirsiniz.

sana katılıyorum wordpress çok güzel ve işlevsel.tabi ki server leri sql sorgularıyla her ne kadarda yorsada vaz geçemiyorum...günlük 1k hit alan sitem var ve wordpress tabanlı.bide wordpress i ileri derecede kullanmayı biliyorum.wp yi bir çok şekle sokabiliyor ve iyi bir verim alabiliyorsunuz dediğin gibi çok iyi bilirseniz :)

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
hizli internetin varsa kendi bilgisayarini server olarak kullanabiliyosun . hatta telefonda bile barindirabilmen mumkun. ip basina bi server host edilebiliyo :p ben sahsen test ettim calisiyo ama downlaod filan yaptigim icin su an kullanmiyorum.
en garanti host kendi hostundur. sabit ip alirsan ipile filan da ugrasman gerekmez. ama o da gerekmiyo.
upload hizi yuksek bi internetle bayagi bi is gorur :p