Twitter`da bunu nasıl yapabilirim?

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
merhaba arkadaşlar

twitter`da üyeliğim var ancak birde twitter sayfası oluşturmak istiyorum bu facebook`da çok kolay hemencicik yaptım ancak twitter`da baktım öyle bir şey bulamadım ama yapan var olduğu için var olduğunu biliyorum facebook ile aynıdır diyerek yöntemi kullandım bu e-mail adresi kayıtlı diye hata veriyor

birde facebook`da sayfa oloşturdum ancak sayfa ismi hoşuma gitmedi sayfa ismini nasıl değiştirebilirim?

birde ben bu sosyal medya ile pek alakalı değilim, blog sayfalarım ve videolarımın popülerliğini arttırmak için facebook twitter dışında daha hangi site kullanabilirim? (blog sayfam ve videolarım İngilizce yani dünyada en popüler olanları soruyorum)

şimdiden teşekkür ederim

RuiCosta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Twitter'da facebook tarzı sayfa oluşturamazsın oluşturduğun üyelik senin normal kullandığın gibi sadece bir twitter hesabı olur.

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Twitter'da facebook tarzı sayfa oluşturamazsın oluşturduğun üyelik senin normal kullandığın gibi sadece bir twitter hesabı olur.
cevabınız için çok teşekkür ederim, cevabınızı çok geç gördüm (hatta tesadüfen gördüm) cevap verilmedi zannettiğim sebebiyle cevabım çok geç geldi.

ama öyle twitter hesapları var