Türkiye'nin geleceğini belirleyecek altın değerinde ki oyunuz kime?

Oyunuz kime?

• Kılıçdaroğlu

• Erdoğan

• Diğerleri

• Muharrem İnce

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

AlpaslanTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şu ortamda oyumu alacak hiç bir siyasi parti yok, aslında var ama o partilerin oy potansiyeli düşük şuan istemesem bile CHP'ye vereceğim

AlpaslanTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ayrıca her yerde söylüyorum burada da dile getireceğim milletvekili olmak için üniversite mezunu şartı ve özellikle hukuk fakültesi bitirmiş veya siyasal bilgiler fakültesi mezunu kişiler başvurmalı sokaktan geçen kişi bile milletvekili adayı oluyor

benefe

Profesör
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,672
Apolitik olmak günümüz türkiyesinde vatan severlikten aşırı uzak bir kavramdır ya mevcut hükümeti az buçuk beğeniyorsunuzdur yada ülkeniz umurunuzda değildir şayet hükümetten memnun değilseniz bir ,atatürk genci ve türk evladı olduğunuzu düşünüyorum, size en yakın muhalif partiye oy vermek açıkça söylüyorum ki “zorundasınız

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Ayrıca her yerde söylüyorum burada da dile getireceğim milletvekili olmak için üniversite mezunu şartı ve özellikle hukuk fakültesi bitirmiş veya siyasal bilgiler fakültesi mezunu kişiler başvurmalı sokaktan geçen kişi bile milletvekili adayı oluyor
Milletvekili olmak için KPSS den 90 puan alma şartı konulsun, kazananlar HALK JÜRİSİ tarafından MÜLAKATA tabi tutulsun, meclise girince maaşları asgari ücret olsun 72 yaşında emekliliğe hak kazansınlar....
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kategori yanlış arkadaşlar, düzeltilene kadar yazmamanızı öneririm. Uyarı alırsınız.
yanlış olan ne

benefe

Profesör
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,672
Herkes görsün bunda ne gibi sakınca olabilir ki. Herkesin görüşüne (AKP hariç) saygı duyuyoruz.
Özgürlüklerin aması yoktur. Şu parti hariç sakınca yok gibi bir durum fikir hürriyetine karşı bir duruştur. Öyle anlıyorum ki fikir hürriyetini ve özgürlük olanaklarını istemeyen birisiniz?

Akifㅤ

Asistan
Reaksiyon puanı
476
Kategori yanlış arkadaşlar, düzeltilene kadar yazmamanızı öneririm. Uyarı alırsınız.
Yok be, ceza kesmezler yanıtlara.
Herkes görsün bunda ne gibi sakınca olabilir ki. Herkesin görüşüne (AKP hariç) saygı duyuyoruz.
Kişisel bir tercih. Sakıncası ince bir detay, tanıdığım kişiler ile sırf bu mesele yüzünden zıt düşmeyi çok sevmiyorum, hangi kişiyi seçersem seçeyim durum böyle olur.

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,653
Apolitik olmak günümüz türkiyesinde vatan severlikten aşırı uzak bir kavramdır ya mevcut hükümeti az buçuk beğeniyorsunuzdur yada ülkeniz umurunuzda değildir şayet hükümetten memnun değilseniz bir ,atatürk genci ve türk evladı olduğunuzu düşünüyorum, size en yakın muhalif partiye oy vermek açıkça söylüyorum ki “zorundasınız
Nope :)

Fjord

Asistan
Reaksiyon puanı
1,354
@HARBİKIZ Kural 11. Konu taşındı, devam edebilirsiniz.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,795

benefe

Profesör
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,672
Konu sahibinide uyarmak istiyorum; Muharrem İnce, Sinan Oğan gibi hatrı sayılır derecede olan kişileri diğer şıkkına değilde ayrı bir şık açmalısınız seçim sadece erdoğan ve kılıçdaroğlu etrafında dönmüyor :)

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Konu sahibinide uyarmak istiyorum; Muharrem İnce, Sinan Oğan gibi hatrı sayılır derecede olan kişileri diğer şıkkına değilde ayrı bir şık açmalısınız seçim sadece erdoğan ve kılıçdaroğlu etrafında dönmüyor :)
Gündem böyle zaten ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gündem kategorisindeydi düzenledim şimdi.
Teşekkür ederim.

HARBİKIZ

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Hocam en yüksek oy potansiyeline sahip 2 aday onlar olabilir ama adil ve tarafsız bir oylama yapmak istiyorsanız eklemek durumundasınız. Saygısızlık olmasın tabikide kendi tercihiniz
Siz düzeltebilir misiniz?