SDN Türkiye güne deprem ile uyandı!

SDNRobot

shiftdelete.net
SDN
Reaksiyon puanı
566
istanbulda-hissedilen-bir-deprem-meydana-geldi-iste-sosyal-medyadan-ilk-tepkiler1.jpg

Bu içerik ilk olarak Türkiye güne deprem ile uyandı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Twitter Keşfetten canlı canlı takip ettim. Her tarafta deprem oldu. Çok ürkütücü.

1234456

Asistan
Reaksiyon puanı
61
A

Son düzenleme:

waderix ??

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Deprem oluyor insanlar göçük altında kalmış kimisi yaralanmış kimisi vefat etmiş bazı tipler de sosyal medyada şöyle sallandık böyle bilmem ne yazarak ilgi çekmeye çalışıyor. Anladık depremi hissettiniz, sadece bu deprem de değil ufacık sarsıntı olsa bunu bile sosyal medyada yazmanın ne manası var? Bir de provokatif iletiler yazanlar var az önce ekşide gördüm 112'yi meşgul edin Kürtler ölsün yazmış biri. Deprem birlik ve beraberlik zamanı, yardımlaşma zamanı, göçük altında kalan Kürt de olabilir, Ermeni de olabilir, Hristiyan da olabilir, vs. Böyle tiplerden dolayı sosyal medyaya da kısıtlama getirilebiliyor. Halbuki göçük altında kalan bazı kimseler sosyal medya üzerinden adres vererek yardım çağırıyor. Bunu da bazı tipler muhtemelen kullanacaktır, asılsız olarak adres verip göçük altındayız yazacaklardır. Düşünün ne kadar rezil insanlar var.

sepiti

Asistan
Reaksiyon puanı
206
milletimize çok geçmiş olsun çok can kaybı varmış ölenlere rahmet diliyorum çok korkunç :(

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,217
Geçmiş olsun haberi gördüğümde çok üzüldüm. Evlerin yıkılması insan kaybı çok kötü durum, bu durumu 2000 yılında yaşadım ev az daha kafasını yere koyuyordu ucuz yırttık.