Turkcell'den TürkTelekom'a Geçmek

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Daha düne kadar 8mbps internete şükür diyen insanlardık.. Ne ara 20-30mbps interneti beğenmez olduk?

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
5-10 lira fazla verin kafanız rahat olsun

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bu mesajlara benim de geçesim geldi[emoji1]

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Vodafoneden Türk Telekom'a geçiş yaptım faturalı hattım vardı vodafoneden 2 GB internet 1000 SMS 1000 dk vardı 35 TL ödüyordum Türk Telekom'a taahhütlü geçiş yaptım. 8 GB internet 1000 SMS 1000 DK 30 TL vallahi menmunum

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Yakın bir zamanda Turkcell'den TürkTelekoma geçeceğim yorumlarınızı bekliyorum. Evet Turkcell 4,5G ile hız olarak gayet iyi ama fiyatlar çok yüksek. Durum böyle olunca zaten ben YouTube'da 1080p izleyemediğim için hızdan ödün verip daha fazla kota için TürkTelekomu tercih edeceğim.

türk telekom kullanıyorum, 1080p'de izliyorum herhangi bi internet hızında düşüş, videolarda donma gibi sorunlar yaşamıyorum fakat yer'den yere görede değişiklik gsöterebilir tabi ki bu durum fakat yinede öneririm, tarifeleride uygun :)

ve dostum buna ek olarak söylüyorum bana avantajları çok fazla, örnek veriyorum 4 gb internet hakkım var, ay bitimine 4-5 gün kala internet hakkım bittiğinde ek olarak 1 gb internet veriyorlar, ek olarak 2-3 ayda bir 1 Gb 4.5 ( gerçek olmasada ) hediye ediyorlar memnunum yani :)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Tam konu açacaktım bu konuyu gördüm ben Vodafone dayım , memnunum ama V10 da görüntülü konuşma özelliği TT ve Turkcell de geçerli .

Turkcell pahalı geldi kesin ona geçecektim fiyatlara baktım oha dedim

yani Vodafone dan TT ye geçeyimmi öyle 1080 P video izlemek gibi bir derdim yok açıkcası zaten yazık 1080 p ne la ?

480 P yi kasmadan oynatabilcek bir internet gayet yeterli . Bu arada Rize de yaşıyorum - Trabzon da okuyorum TT ile gitmiş olan varsa bilgilendirse sevinirim .

Ha birde ben Vodafone'a kampanya varken mi ne geçmiştim ; 500 DK 5000 SMS 3 GB net' e 25 TL veriyorum.

TT de şuan böyle bir kampanya var mı MAX 28 veririm (ayda 30 yüklüyom vergi filan kesiliyo garanti edeyim dedim)

Zaten bana 50 DK , 50 SMS bile yeter net fazla olsun yeter ama öyle bir paket yapmıyolar 450 DK ve 4500 SMS yanıyor .

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
2 yıldır PttCell'deyim. (TT altyapılı) herhangi bir çekmeme sorunuyla karşılaşmadım.İnternetide gayet hızlı.

D.Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
tahhüt vermezseniz türk telekom da geçiriyor ayrıca yaşadığı krizden sonra fatura kesim tarihlerini 1 hafta öne aldılar.

tolgablc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sakın geçmeyin tt çekmiyor hiçbir yerde pişman olacaksınız

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bence verilecek en iyi kararlardan biridir,çünkü sadece çekim yönünden bir numara daha büyük.;)

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ege bölgesin de nereye gitsem T Telekom full çekti ve gayette hızlı interneti

tahirberk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence operatörünü değiştirmeden önce iyi düşün derim çünkü çekim gücü olarak Turkcell den daha iyisi yok. 17 yıldır Turkcell abonesi olarak söylüyorum.

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
İstanbul da Güngören de full İzmir de merkez de ve Torbalı ilçesinde 1 ay önce ordaydım full Türk Telekom da sıkıntı yok zaten geçmeden önce bulunduğunuz çevrede kullanan varsa sorun ama çekim gücünü sorun çünkü bazı kullanıcılar ücretinden dolayı kötüleme yapabilir siz çekim gücünü sorun yani ücretini kendiniz değerlendirin bence

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İzmirin göbeğinde Ege ünüversitesinde Türkcell ile rezil olduktan sonra Türktelekom a geçtim hiç te pişman değilim aksine hem daha hesaplı ve daha kalıtelı çekim gücü var Ege bölgesinde bana özel kampanya ile 5GB lık internet 750 dakıka konuşma 30 lıra

ArslanBey_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Turkcell, vodafone kullandım uzun yıllar ve başka seçenek olmadığı için mecbur kullandım, ancak Türktelekom ne zaman avea yı aldı işte o zaman bütçem rahatladı ve keyfim yerine geldi.

Barbo arkadaşın bahsettiği gibi 5Gb internet, 750 dk ve 1000 sms ile mutluyum, huzurluyum.

Ayrıca hiç bir yerde çekmeme problemi yaşamadım.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Yakın bir zamanda Turkcell'den TürkTelekoma geçeceğim yorumlarınızı bekliyorum. Evet Turkcell 4,5G ile hız olarak gayet iyi ama fiyatlar çok yüksek. Durum böyle olunca zaten ben YouTube'da 1080p izleyemediğim için hızdan ödün verip daha fazla kota için TürkTelekomu tercih edeceğim.
Ben sana şöyle birşey söyleyeyim. Sen kendi yaşamını sürdürdüğün bölgeye odaklan, yani çevrende TT kullananlara bak şebeke veya hız problemi yaşıyorlar mı mobil tarafta, sorunsuz kullanıyorlarsa kaçırma iyi tarifeleri var. Ben kendi yaşadığım bölgede TT tercih ediyorum, hızım genelde minimum 90 MBps üzerinde oluyor. Genelde gece test ettim ama gündüz kullanımımda 1080p videolar çok rahat açılıyor, ping süresi 19ms.

Ucuzluk konusuna geline eğer başka oepratörden geçeceksen uygun tarifeleri vardı geçenlerde, şu ara uygun tarifesi pek yok. F/P yönünde tarifeler yok yani.

Ben geçenlerde yine bir hat aldım her ne kadar TT'yi sevmesemde mobilde benim bölgemde sorunsuz olduğu için TT'den aldım,

Ne kadar ödüyorsun diye sorarsan; özel numara aldığım için pekde indirimli tarifeler sunmadılar tabi, 1000 dk 1000 sms 5 gb + 3gb geceleri + 1gb Whatsapp+ 50mb yurt dışı whastapp internet interneti 37 TL ödüyorum.

Okan Ãœnal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun yıllar önce Turkcell kullanırdım. Bir gün kazıklandığımı fark ettim. Yine uzun yıllardır Türk Telekom'dayım. Ailece hattı aldım. Yalnız ben ödüyorum. Kız kardeşimin iş yerinde ve evinde çekmiyordu. Evi hallettiler ama iş yerinde olmadı.

Reaksiyon puanı
2,146
Bulunduğun yere göre değerlendir çekiyorsa geç boşuna çuvalla para verme. Ben memnundum aveadan aslında ama yeni görev yerimde çekmiyor vodafone'a geçiş yaptım.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bulunduğun yere göre değerlendir çekiyorsa geç boşuna çuvalla para verme. Ben memnundum aveadan aslında ama yeni görev yerimde çekmiyor vodafone'a geçiş yaptım.
Bu Fenercel,kartalcel ve gs mobile onlar nasıl acaba bir ara geçmeyi düşündüm ama olmadı.

Samet demirkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben TürkTelekomdan Turkcell'e geçtim 3G çekmeyen yerde 4.5g full cekiyor

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Valla uzun yıllar müşterisi olanlara özel tarifeler var benim avantaj29 tarifem 4 gb tarifede var 2 gb da hediye geliyor. 5 gb dergilik uygulaması için ayrı 1 gb bip için ayrı :D
ynen Banada

Mat35

Asistan
Reaksiyon puanı
10
12 yıl Türkcell kullandım gıda çarşısındaki (İzmir) iş yerimize girerken başka operatör hattı takıyorduk (hiç çekmediği için).
Ben türk telekoma geçtim düzeldi.
Arada fark varmı bence yok.
4K video izliyorum takılma donma yok.
Emekliyim devamlı turlardayım çekim kalitesinden %90 memnunum.
Meselâ benim operatörüm bir kaç saniye çekmediği veya bir iki diş çektiği yerde türkcell çekiyor. Türkcellin çekmediği yerde türk telekom full çekiyor.
Bu sizin bulunduğunuz yerle alâkalı.